Slavnosti Ostravaru: Jaké kapely příští týden vystoupí?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý rok se na Slavnosti Ostravaru sjíždějí známé kapely a interpreti, aby společně s deseti tisíci návštěvníky oslavili ostravské pivo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tomáš Klus | foto: Ostravar

“Protože ani v pivu ani v hudbě nejsou žádné hranice, pro letošní rok jsme se podívali po hiphopové a rapové lince a tyto kapely uvidíte hlavně na Mustang Stage,” říká Jan Vošta z Ostravaru. Tady je kompletní výčet kapel, které letos uvidíte.

Monkey Business

Pop-funková parta s frontmanem Matějem Ruppertem. Technická preciznost, puntičkářství hraničící s hračičkářstvím společně s muzikantskou erudicí a talentem zaručují, že tohle bude to pravé vyvrcholení letošních Slavností.

23.6., 21.00

Vladimir 518

Intelektuální zvíře, které bude hledat, co všechno pod pódiem vydržíte. Těšte se na metalovou prostoduchost i temnou elektronickou produkci, která ve vás vyvolá pocit audioúzkosti.

23.6., 20.00

Tomáš Klus

Na tohle vystoupení se všichni těší nejvíc. Proč? Protože žádný jiný muzikant u nás si s češtinou nerozumí tak, jak on. Nechat si ujít Tomášovu melodickou kytaru i spoustu klusovských přesmyček a několikasmyslů, by byla velká chyba.

23.6., 19:00

Prago Union

Nejlepší český hip hop. Autentická a nevykalkulovaná hudba s trojsmyslnými texty, za které by měl frontman Kato dostat minimálně Nobelovu cenu.

25.6., 19:55

Lenny

Superlativy, které jste o ní kdy četli, nejsou přehnané. Lenny je rozhodně jedna z nejzajímavějších a nejosobitějších zpěvaček současnosti. Krásná skladatelka s charismatickým hlasem. Tohle bude zážitek.

23.6., 17:15

Paulie Garand & Kenny Rough

Zadumaný mladý kluk, který se snaží své publikum pokouší dostat do stavu Nirvany.

23.6., 18:00

David Stypka

Hudba pokrytá ochrannou vrstvou. Pod tajemným povrchem najdete nádherné české texty, které si zamilujete. Také proto je Stypka aktuálním držitelem Anděla pro nejlepšího hudebního interpreta u nás.

23.6., 17:05

Škwor

Hudba z kategorie AC/DC. Tvrdé kytary a naprosto charakteristický sound bicích v kombinaci se zvukem syntezátorů a energickým hlasem Petra Hrdličky. Připravte se na hutnost, naštvanost, drsný text a spoustu povedených kytarových sól.

22.6., 20:55

Kapitán Demo

Korpulentní král českého rapu, který by svými výstředními kreacemi pobavil a rozesmál i lidi na hřbitově. Těšte se na vizuálně skvělou show.

22.6., 20:05

HorkýžeSlíže

Slovenští borci, které návštěvníci Slavností milují. Ojedinělé pojetí punk rocku plné jedinečného humoru. Peter Kuko Hrivňák a co píseň, to koncertní hit.

22.6., 19:00

Dirty Blondes

Největší objev české punkrockové scény poslední doby. Připravte se na pravý garážový rock a pevný a rozmanitý hlas frontmanky Beego.

22.6., 19:05

Krucipüsk

Od konce 90. let výrazné jméno české rockové scény. Na svém posledním albu se už posunuli od crossoveru ke stoner-rocku. Těšte se hlavně na pěkně syrové kytary.

22.6., 17:20

The Agony

První kapela, kterou na Slavnostech uvidíte. Čtyři muzikantky, které se daly dohromady, aby na českou hudební scénu přinesly něco, co na ní chybělo - ženskou kapelu, která hraje tvrdý a těžký rock. Představte si Motörhead v ženském vydání. Nářez.

22.6., 16:30

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Filozoficko-přírodovědecká fakulta: vyberte si, na co máte chuť

Studentky astrofyziky Vendula Doubravská, Jana Dvořáková, Simona Beerová a Jana...

Filozoficko-přírodovědecká fakulta (FPF) Slezské univerzity v Opavě je mezi tuzemskými veřejnými vysokými školami...

FPF v Opavě nabízí zcela výjimečné kombinace oborů pod jednou střechou

Roboti z Ústavu informatiky

Filozoficko-přírodovědecká fakulta Slezské univerzity v Opavě je moderní a dynamická vzdělávací instituce. Nabízí...

Ostravar Aréna je v Evropě jedinečná. Víme proč

Ostravar Aréna je v Evropě jedinečná. Víme proč.

Ostravar aréna má za sebou úspěšný rok. V hale se během letošního roku objevila celá řada osobností. Naposledy rocková...

Najdete na iDNES.cz