Doporučujeme

Předprodej unikátních bytů v Krnově - novakasarna.cz

Předprodej unikátních bytů v Krnově - novakasarna.cz | foto: TGA Development s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Předprodej unikátních bytů v Krnově - novakasarna.cz

Velká francouzská okna, čistý jednoduchý design, ekonomické, bezpečné bydlení a nejen to. Luxusní rezidenční lokalita tvoří urbanisticky, architektonicky a prostorově ucelený soubor, který je posazen do kvalitního veřejného, ale zato klidného prostranství, vše na dosah pro váš úspěšný život.

Projekt Nová Kasárna za kterou stojí firma TGA Development s.r.o., započal na konci roku 2018 a netrvalo dlouho, stavba vzbudila pozitivní ohlas u široké veřejnosti. Následoval předprodej komerčních prostorů, které jsou již téměř vyprodané, a hned na to se umožnil předprodej 52 bytů, kde stále několik z nich je ještě dnes možné koupit. Nastěhovat se či danou nemovitost pronajmout bude možné k polovině roku 2020.

Jak se bydlí?

Luxusní bytové domy budou obklopeny zelení, alejemi kolem nově vybudovaných komunikací, lavičkami k posezení i pěšími a cyklistickými stezkami. Klenotem této lokality je vnitroblok s náměstíčkem uvnitř lokality. Součástí tohoto objektu jsou dřevěné pergoly, vodní prvky a posezení, které vymezují střed vnitrobloku s jeho klidovou funkcí, kde přímo vybízejí k trávení volného času procházkami, posilování na venkovním fitness vybavení či grilování. Terénní modulace a nízké kamenné zídky uzavírají celý vnitroblok a podporují bezpečnost a zázemí této lokality. Nový majitelé ocení blízkost obchodů, škol, nemocnice a dalších nabízených výhod centra města.

Předprodej unikátních bytů v Krnově - novakasarna.cz

O jakou velikost bytů se jedná?

Moderní bytové jednotky můžete vybírat o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+1 o výměře od 45 m2 až po velkorysých 150 m² včetně terasy. Všechny byty k prodeji mají vysoký standard vybavení zahrnutý již v základní kupní ceně. Součástí některých bytů jsou zapuštěné přízemní lodžie, předsazené balkóny a prostorné střešní terasy, navíc k většině bytů náleží podzemní garáže.

Staň se součástí projektu

Není to pouze o vymazlených detailech designu ani o samotné investici do bydlení, ale o nabývání významu lokality. Společně s rozsáhlými změnami v Krnově a vámi zájemcům o tento skvost v bydlení se výrazně zvyšuje kvalita a dynamičnost města.

Navštivte stránky www.novakasarna.cz zanechte nám telefonní číslo nebo rovnou napište a společně zjistíme možnosti vašeho budoucího bydlení.

Předprodej unikátních bytů v Krnově - novakasarna.cz