Ostravar Aréna je v Evropě jedinečná. Víme proč

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  12:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ostravar aréna má za sebou úspěšný rok. V hale se během letošního roku objevila celá řada osobností. Naposledy rocková hvězda Bryan Adams. Kdo se sem chystá příští rok, říká v exkluzivním rozhovoru Kamil Vrubl, předseda představenstva společnosti Vítkovice Aréna, která největší halu na Moravě spravuje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ostravar Aréna je v Evropě jedinečná. Víme proč. | foto: Ostravar

Ostravar Aréna má za sebou skělý rok. Jak si, pane řediteli, hala stojí v porovnání srovnání s jinými arenámi?
Ostravar aréna je suverénně největší halou na Moravě a po O2 aréně v Praze druhou největší halou v České republice. V průměru přivítáme ročně 400 tisíc návštěvníků. Máme skvělé divácké zázemí, výbornou dopravní dostupnost a velkou kapacitu parkování. Ve srovnání s O2 arénou máme i lepší sportovní zázemí. V rámci jednoho komplexu u nás mají sportovci k dispozici kromě samotné arény také tréninkovou ledovou plochu a atletickou halu. Tato trojkombinace je v České republice i v celé Evropě výjimečná.

Vedle sportu v Ostravar Aréně pořádáte řadu kulturních akcí. Jak se vám daří na tomto poli?
Na poli kultury máme dobrou spolupráci s mnoha renomovanými promotéry a hala je díky tomu dobře etablována na kulturní mapě celého světa. Letos u nás byl Kanaďan Bryan Adams, z USA dorazí v lednu rodinná lední revue Disney on Ice, z Austrálie tady byli Pink Floyd, ze Slovenska Eláni, z Česka má oblíbená kapela Lucie. Málokdo navíc ví, že řada kapel si svá turné nacvičuje právě u nás. Třeba Eláni se na své turné připravovali u nás celý týden.

Neuvažujete o větším vytížení haly v létě?
Zatím ne. Letní měsíce využíváme zejména k modernizaci arény. Hala byla otevřena před více než 30 lety. Naštěstí projektanti odvedli skvělou práci, hala je nadčasově udělaná, a proto ji dokážeme efektivně modernizovat a díky tomu můžeme být konkurenceschopní.

Na jaké akce se v Ostravar Aréně mohou diváci těšit příští rok?
Hned z kraje roku budeme hostit český fedcupový i daviscupový tým. Ženy přivítají Rumunsko. Možná se světovou jedničkou Simonou Halep. Muži zase budou hrát kvalifikační zápas s Holandskem o postup na finálový turnaj do Madridu. Takže půjde o hodně. Hlavní událostí však bude MS hokejistů do 20 let. Ostravar Aréna bude hlavním dějištěm šampionátu, na který přijedou nejlepší mladí hokejisté světa. Na tuto akci se moc těším.

Od roku 2016 je generálním partnerem haly pivovar Ostravar. Jak jste zatím se spoluprací spokojen?
Ostravar je generálním partnerem poslední 3 roky, ale naše spolupráce je delší. S pivovarem spolupracujeme již od roku 2004. Po uzavření nové smlouvy v roce 2016 se naše spolupráce zintenzivnila a funguje skvěle. My to vidíme na výtoči piva v hale, která v poslední době vzrostla. Myslím, že na větší výtoči má zásluhu jak kvalita piva, tak i to, že jsme zrekonstruovali občerstvovací místa v hale.

Jak vám vůbec chutná Ostravar?
Já jsem velký patriot a musím přiznat, že Ostravar miluji. Piju hlavně klasickou dvanáctku. Ta je moc dobrá. Ale výborný je také Mustang. Navíc mám k pivovaru osobní vztah - v době studií jsem tam v létě chodil na brigády a v pivovaru pomáhal stavět pivovarský sklad.

Děkujeme za rozhovor.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

Tyrkysová sbírka měla úspěch. Děkujeme dárcům za štědrost

Tyrkysová sbírka měla úspěch. Děkujeme dárcům za štědrost!

100 000 korun. Na takovou částku byl vypsán šek Tyrkysové sbírky pro Křídlení nadační fond, který nyní částku...

Lidé mohou do konce února nominovat výjimečné osobnosti

hejtman Ivo Vondrák

Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost a anketu Osobnost Moravskoslezského kraje vyhlásil hejtman Ivo Vondrák koncem...

Gultio chrání svými unikátními výrobky hutníky i zdravotníky

Gultio chrání svými unikátními výrobky hutníky i zdravotníky

Když mu lékaři po magnetické rezonanci páteře nekompromisně zakázali svařování, rozhodl se dnes 51letý René Gryga najít...

Najdete na iDNES.cz