Oslavte začátek léta Tancem pro život

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už deset let podporuje ostravská huť Arcelormittal festival Colours of Ostrava a od samého počátku stojí také za festivalem v ulicích. Na oba festivaly už několik let přináší akci Tanec pro život, jejímž krédem je bavit se a pomáhat.

Oslavte začátek léta Tancem pro život | foto: Arcelor MIttal

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

I letos čeká na návštěvníky obou festivalů v tanečním stanu Dance for life taneční párty, na které se nejen pobaví, ale zároveň pomohou dobré věci.

V interaktivním stanu návštěvníci napodobují choreografie předváděné profesionálními tanečníky. Za každý správný pohyb získávají návštěvníci body, které huť převede na peníze.

Ty pak pošle vybraným neziskovým organizacím v kraji. Účastník tance má na konci svého výkonu možnost volby, kterému projektu vytančené prostřed­ky přidělí.

Oslavte začátek léta Tancem pro život

Tanečníci letos podpoří projekt Armády spásy, která otevřela ostrav­skou ordinaci pro chudé, a z vytan­čených peněz bude poskytovat nejen zde, ale i v terénu, odbornou lékařskou péči všem potřebným. Zároveň bude zdravotní péči doplňovat i preventiv­ními programy, vzděláváním a osvětou zdravotních pracovníků s cílem zlepšo­vat péči o lidi bez domova.

Druhým projektem, na jehož pod­poru si můžou návštěvníci zatančit, je obnova mokřadů v povodí řek Ostravi­ce a Morávky. Ty jsou přirozenou a po­třebnou zásobárnou vody v krajině, ale také místem pro ohrožené rostliny. O mokřady bude pečovat Český svaz ochránců přírody Salamandr.

Od roku 2010, kdy je Tanec pro život součástí ostravských festivalů, už si v tanečním stanu ArcelorMittal zatanči­lo téměř 40 tisíc návštěvníků. Pro 31 organizací v Moravskoslezském kraji vytancovali celkem 3,3 milionu korun.

Oslavte začátek léta Tancem pro život

Letos si mohou hosté festivalů po tanci odpočinout v relax zóně městeč­ka ArcelorMittal, které budou obývat neziskové organizace, s nimiž huť v rámci Tance pro život spolupracuje. Ve stánku Mobilního hospice Ondrá­šek si budou moci vyrobit oblíbenou festivalovou čelenku, v mobilní kavárně MentaI Café pro ně připraví obsluha výbornou kávu. U stánku ČSOP Sala­mandr si vyzkoušejí malování na kame-ny a další kreativní aktivity a u Armády spásy na ně čeká unikátní minigolf The Way, popisující cestu, kterou Armáda spásy pomáhá překonávat překážky lidem na okraji společnosti.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Nejkrásnější vánoční atmosféru zažijete v ostravském Avionu

Nejkrásnější vánoční atmosféru zažijete v ostravském Avionu

Předvánoční období se v Avion Shopping Parku Ostrava opět nese v duchu filmu Anděl Páně. Nákupní centrum po loňském...

Filozoficko-přírodovědecká fakulta: vyberte si, na co máte chuť

Studentky astrofyziky Vendula Doubravská, Jana Dvořáková, Simona Beerová a Jana...

Filozoficko-přírodovědecká fakulta (FPF) Slezské univerzity v Opavě je mezi tuzemskými veřejnými vysokými školami...

Jedenáct tipů na vánoční dárek. Věnujte zážitek z Beskyd

Vyhlídka

Už máte pohromadě všechny vánoční dárky? Pokud ještě přemýšlíte, čím potěšit vaše blízké, zkuste to s dárkem v podobě...

Najdete na iDNES.cz