Doporučujeme

Jedna nová linka, ale 111 možností kam vycestovat z letiště Ostrava

Jedna nová linka, ale 111 možností kam vycestovat z letiště Ostrava | foto: Letiště Ostrava, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jedna nová linka, ale 111 možností kam z letiště Ostrava vycestovat

Brusel, Amsterdam, Paříž, Frankfurt, Düsseldorf, ale také New York, Los Angeles, Chicago, Toronto, Soul nebo Peking, to je jen malý výčet z možností, kam se můžete jednoduše dostat letecky z ostravského letiště.

Už 30. března bude slavnostně otevřena nová pravidelná linka z Ostravy do Varšavy, která je leteckým mostem do téměř celého světa. Letecká společnost LOT, která bude lety provozovat, nabízí ideální příležitost, jak jednoduše a efektivně využít její návazné spoje po Evropě, Asii i severní Americe. Díky dennímu spojení s varšavským hubem získají cestující z Ostravy, ať už turisté nebo obchodní cestující, přístup k více než 111 destinacím. Letový řád k lince je k dispozici na www.airport-ostrava.cz

Jedna nová linka, ale 111 možností kam vycestovat z letiště Ostrava

 „Máme obrovskú radosť, že po rokoch vyjednávania sa nám podarilo pre ľudí a firmy v Moravskoslezskom kraji zabezpečiť letecké spojenie zo svetom. Veríme, že táto letecká linka bude úspešná a hojne využívaná jak z Česka do zahraničia, tak aj pomôže prilákať nových investorov do kraja a rozvinúť cestovný ruch v Moravskoslezskom kraji,“ uvedl Stanislav Bujnovský, obchodní ředitel Letiště Ostrava, a.s.

Nová letecká linka byla už po svém oznámení přijata obyvateli Moravskoslezského kraje s nadšením. „Jsme velmi rádi, že teď z našeho ostravského letiště můžeme letět kamkoliv po Evropě. Na linku jsme už dlouho čekali,“ uvedl Jiří Houfnička, který dění na letišti dlouhodobě sleduje. „Už jsem si zakoupil letenku na jeden z prvních letů a na jaře si určitě zaletím na prodloužený víkend do Paříže.“

Jedna nová linka, ale 111 možností kam vycestovat z letiště Ostrava

 Andrea Přáskalová se už připravuje na cestu do Asie. „Letenka do Singapuru za 14 600, to jsem musela využít. S přítelem poletíme na krásnou dovolenou.“

Pokud například toužíte navštívit jarní Amsterodam, můžete si být jistí, že se tam díky lince z Ostravy dostanete už za necelých 5 hodin. Také ostatní evropské metropole budou z Ostravy dostupné v rámci 1 krátkého a pohodlného přestupu. Výhod má tato linka hned několik. Ostravské letiště je snadno dostupné jak po silnici, tak například vlakem. Ubydou tedy starosti s možnými zácpami při cestování na vzdálenější letiště, případně obavy ze zpoždění vlaků. Samozřejmostí je odbavení zavazadla už na letišti v Ostravě a vyzvednutí až v cílové destinaci.

Letenky na nové spojení Ostrava-Varšava jsou dostupné ve všech prodejních kanálech, mimo jiné na webových stránkách www.lot.com, v kontaktních centrech LOT, kancelářích LOT Travel a v cestovních agenturách. 

Jedna nová linka, ale 111 možností kam vycestovat z letiště Ostrava

Informace o jednotlivých destinacích, akčních letenkách a soutěžích naleznete na Facebookových stránkách ostravského letiště.

At už se rozhodnete pro návštěvu některého z evropských měst, nebo jste pro cestování do exotičtější Asie nebo vzdálenější Ameriky, vyzkoušejte si spojení z Ostravy přes Varšavu, určitě nebudete zklamaní.