Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Osoušeč rukou Veltia: uživatel ocení rychlost, provozovatel spolehlivost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou VELTIA představuje zcela novou koncepci osoušení rukou na toaletách s vysokou frekvencí návštěvnosti. Osoušeč pracuje s malými provozními náklady a spolehlivým provozem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová koncepce osoušení rukou. Je tu osoušeč rukou VELTIA | foto: LORIKA CZ s.r.o.

Zažili jste taky tu situaci? Cestujete v podstatě kdekoliv - doma či v zahraničí, času není nazbyt, ale přirozeně jako každý jiný potřebujete občas zajít na toaletu, ať už na letišti nebo na nádraží. Při troše štěstí nejsou obsazené všechny kabinky. Dokonce je i volné umyvadlo.

Ale co teď? S mokrýma rukama se snažíte prodrat mezi jinými k zásobníku papírových ručníků, nebo čekáte, až těm před vámi poslouží osoušeč rukou, který v mnoha případech jakžtakž fouká a dokonce i teplý vzduch. Voda vám kape z rukou a vy čekáte. Přitom vám zbývá sotva pár minut do odjezdu vlaku či do odbavení před nástupem do letadla.

Jinde běžný způsob sušení rukou teď i v Česku a na Slovensku

Přesně taková situace inspirovala výrobce, aby vyvinul nový prototyp, jenž zásadně vyřeší výše popsaný problém. Tedy šlo o to vynalézt rychlý způsob sušení rukou, který bude vyhovovat všem hygienickým předpisům, pro uživatele bude znamenat co nejsnazší manipulaci a pro provozovatele spolehlivý, výkonný provoz s malými provozními náklady a snadnou údržbou. Po třech letech vývoje vznikl osoušeč rukou Veltia.

Nová koncepce osoušení rukou. Je tu osoušeč rukou VELTIA

Dnes můžete zmíněný osoušeč rukou Veltia vidět již v řadě zemí na různých místech, kde je návštěvnost toalet opravdu vysoká: na letištích, v nákupních centrech, ve známých řetězcích prodejců hamburgerů či na velkých, světově proslulých místech jako třeba socha Svobody v New Yorku, nebo galerie umění v Tel Avivu. V České a Slovenské republice je nyní dodává LORIKA CZ a LORIKA Slovakia.

Jak je osoušeč rukou Veltia výkonný?

Pokud na toaletě v umývárně zahlédnete osoušeč rukou Veltia, buďte si jisti, že při odchodu si osušíte ruce rychle, pohodlně a bez čekání. Prostě vložíte ruce do prostoru mezi tryskami, odkud začne foukat silný proud vzduchu.

Ničeho se nedotýkáte, ruce držíte v klidné poloze a po deseti vteřinách odcházíte se suchýma rukama. A protože je na umývárně více těchto osoušečů, budou vždy jeden či dva volné. Během minuty osuší jeden přístroj pět až šest párů rukou. Takže je-li na umývárně pět osoušečů, tak za 12 hodin se na nich může vystřídat kolem 18 tisíc návštěvníků.

Nová koncepce osoušení rukou. Je tu osoušeč rukou VELTIA

Provozovatelé restaurací, čerpacích stanic, nákupních center a všichni, kdo se potýkáte s vysokou návštěvností hostů svých podniků, dobrá zpráva! Udržet pořádek na umývárnách už nemusí být vaší noční můrou!

osoušeč

Osoušeče Veltia zachytávají vodu z rukou, takže podlaha pod osoušeči zůstává suchá. Odpadají starosti s celodenním doplňováním papírových ručníků do zásobníků a s vynášením pytlů s použitými ručníky.

Údržba osoušečů je natolik snadná, že nezabere ani dvě minuty pracovní doby během dne.

Řekli byste, že osoušeče rukou dokážou i vonět? Polštářek s gelem uvnitř přístroje příjemně voní a uvolňuje látky, jež dokážou spolehlivě neutralizovat nežádoucí pachy. To pozvedá celkově dobrý pocit každého návštěvníka toalety.

Vyzkoušejte si osoušeč rukou Veltia

Více informací získáte u autorizovaného dodavatele LORIKA na adrese www.lorika.cz nebo www.lorika.sk. Před rozhodnutím, zda si pořídit osoušeč rukou Veltia, doporučuje prodejce nezávazné odzkoušení přímo v místě použití.

petaf

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz