Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Osoušeč rukou Veltia: uživatel ocení rychlost, provozovatel spolehlivost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou VELTIA představuje zcela novou koncepci osoušení rukou na toaletách s vysokou frekvencí návštěvnosti. Osoušeč pracuje s malými provozními náklady a spolehlivým provozem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová koncepce osoušení rukou. Je tu osoušeč rukou VELTIA | foto: LORIKA CZ s.r.o.

Zažili jste taky tu situaci? Cestujete v podstatě kdekoliv - doma či v zahraničí, času není nazbyt, ale přirozeně jako každý jiný potřebujete občas zajít na toaletu, ať už na letišti nebo na nádraží. Při troše štěstí nejsou obsazené všechny kabinky. Dokonce je i volné umyvadlo.

Ale co teď? S mokrýma rukama se snažíte prodrat mezi jinými k zásobníku papírových ručníků, nebo čekáte, až těm před vámi poslouží osoušeč rukou, který v mnoha případech jakžtakž fouká a dokonce i teplý vzduch. Voda vám kape z rukou a vy čekáte. Přitom vám zbývá sotva pár minut do odjezdu vlaku či do odbavení před nástupem do letadla.

Jinde běžný způsob sušení rukou teď i v Česku a na Slovensku

Přesně taková situace inspirovala výrobce, aby vyvinul nový prototyp, jenž zásadně vyřeší výše popsaný problém. Tedy šlo o to vynalézt rychlý způsob sušení rukou, který bude vyhovovat všem hygienickým předpisům, pro uživatele bude znamenat co nejsnazší manipulaci a pro provozovatele spolehlivý, výkonný provoz s malými provozními náklady a snadnou údržbou. Po třech letech vývoje vznikl osoušeč rukou Veltia.

Nová koncepce osoušení rukou. Je tu osoušeč rukou VELTIA

Dnes můžete zmíněný osoušeč rukou Veltia vidět již v řadě zemí na různých místech, kde je návštěvnost toalet opravdu vysoká: na letištích, v nákupních centrech, ve známých řetězcích prodejců hamburgerů či na velkých, světově proslulých místech jako třeba socha Svobody v New Yorku, nebo galerie umění v Tel Avivu. V České a Slovenské republice je nyní dodává LORIKA CZ a LORIKA Slovakia.

Jak je osoušeč rukou Veltia výkonný?

Pokud na toaletě v umývárně zahlédnete osoušeč rukou Veltia, buďte si jisti, že při odchodu si osušíte ruce rychle, pohodlně a bez čekání. Prostě vložíte ruce do prostoru mezi tryskami, odkud začne foukat silný proud vzduchu.

Ničeho se nedotýkáte, ruce držíte v klidné poloze a po deseti vteřinách odcházíte se suchýma rukama. A protože je na umývárně více těchto osoušečů, budou vždy jeden či dva volné. Během minuty osuší jeden přístroj pět až šest párů rukou. Takže je-li na umývárně pět osoušečů, tak za 12 hodin se na nich může vystřídat kolem 18 tisíc návštěvníků.

Nová koncepce osoušení rukou. Je tu osoušeč rukou VELTIA

Provozovatelé restaurací, čerpacích stanic, nákupních center a všichni, kdo se potýkáte s vysokou návštěvností hostů svých podniků, dobrá zpráva! Udržet pořádek na umývárnách už nemusí být vaší noční můrou!

osoušeč

Osoušeče Veltia zachytávají vodu z rukou, takže podlaha pod osoušeči zůstává suchá. Odpadají starosti s celodenním doplňováním papírových ručníků do zásobníků a s vynášením pytlů s použitými ručníky.

Údržba osoušečů je natolik snadná, že nezabere ani dvě minuty pracovní doby během dne.

Řekli byste, že osoušeče rukou dokážou i vonět? Polštářek s gelem uvnitř přístroje příjemně voní a uvolňuje látky, jež dokážou spolehlivě neutralizovat nežádoucí pachy. To pozvedá celkově dobrý pocit každého návštěvníka toalety.

Vyzkoušejte si osoušeč rukou Veltia

Více informací získáte u autorizovaného dodavatele LORIKA na adrese www.lorika.cz nebo www.lorika.sk. Před rozhodnutím, zda si pořídit osoušeč rukou Veltia, doporučuje prodejce nezávazné odzkoušení přímo v místě použití.

petaf

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz