Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Oslabené zdraví srdce a cév ? Vyšší riziko infarktu

Komerční sdělení   16:00aktualizováno  16:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rychlé životní tempo a každodenní dávka stresu umí s lidským organismem pořádně zamávat a negativně se podepisuje i na zdraví srdce a cév.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pečujte o své srdce s láskou. | foto: Simply You Pharmaceuticals

Vysoké požadavky na pracovní výkon, zodpovědnost za důležitá manažerská rozhodnutí a extrémní časová vytíženost. Poznáváte se?

Není divu, kdo chce v hektické době přežít, musí se jejímu tempu přizpůsobit. Lidé však platí vysokou daň: únava, duševní vyčerpanost a v důsledku toho oslabené zdraví srdce a cév spojené s vyšším rizikem infarktu.

Coenzym EXTRA !® z lékárny. Ochranná síla v každé tobolce

Lidé mohou se svým životem naložit různě. Jedni se tlačí ke stále vyšším pracovním výkonům a koledují si o syndrom vyhoření nebo celkové vyčerpání organismu, další se snaží vyrovnat sílícímu tlaku jiným způsobem.

Kromě aktivního odpočinku, sportování a jiných volnočasových aktivit vsadili na doplňky stravy k posílení vitality i zdraví srdce a cév. Mnozí z nich si uvědomují, že vyměnit ze dne na den hektické zaměstnání za pohodovou, i když třeba méně placenou práci, nemůže každý.

Závazky ve formě hypotéky a další životní náklady to často ani neumožní. Zajít si do lékárny pro Coenzym EXTRA !® z exkluzivní produktové řady Da Vinci Academia, který efektivně dobíjí baterky a podporuje zdraví srdce a cév, však není pro nikoho nic složitého. Jedná se o doplněk stravy s vyváženým složením, který pozitivně působí na lidský organismus, zejména na zdraví srdce i cév, a doplňuje potřebnou energii. Nyní je k dostání ve speciálním dárkovém balení.

Každá tobolka obsahuje dvojnásobnou dávku životní síly. Je to dáno především unikátním složením přípravku, který obsahuje kombinaci coenzymu Q10, omegy 3 PUFA více nenasycených mastných kyselin, vitaminu E. Konkurenční výrobky jsou často o omega 3 kyseliny nebo vitamin E ochuzeny, kvůli čemuž ztrácejí na celkové účinnosti.

spokojená žena

Eskymáci nemívají infarkt

A proč jsou vlastně zmíněné Omega 3 PUFA nenasycené mastné kyseliny tak důležité pro udržení dobrého psychického i tělesného zdraví? Jejich zdrojem je především rybí maso.

Z epidemiologických studií vyplývá, že u Eskymáků se prakticky nevyskytuje srdeční infarkt a kornatění tepen, což je vysvětlováno právě jejich vysokou spotřebou rybího masa. Zdraví srdce a cév tedy nepatří u Eskymáků k zásadním otázkám, na rozdíl od lidí, kteří žijí v našich zeměpisných šířkách.

Omega 3 PUFA nenasycené mastné kyseliny zároveň příznivě působí na zdravý rozvoj mozku a nervové soustavy. Díky těmto pozitivním vlastnostem na lidský organismus by proto měly tvořit nezbytnou a pravidelnou součást naší stravy.

Coenzym EXTRA !® z produktové řady Da Vinci Academia má ale řadu dalších blahodárných účinků. Pomáhá zpomalovat proces stárnutí, stará se o výživu kostí, zubů i dásní a reguluje tělesnou váhu.

Ochrana zdraví srdce a cév? Coenzym EXTRA !® Nejsilnější účinek při pravidelném užívání

Tvorba Coenzymu Q10 v organismu od určitého roku věku klesá, a proto je důležité ho průběžně doplňovat. Denním užíváním přípravku COENZYM EXTRA! EXTRA !® z produktové řady Da Vinci Academia se v těle vytvoří optimální hladina látek pro každý náročný den, což ocení lidé s náročným zaměstnáním, ohrožení stresem, únavou, ztrátou dobré nálady a energie.

Únava funguje jako varovný příznak některých zdravotních problémů. Může však také naznačovat, že tělo není spokojeno s životním stylem a je vhodné respektovat jeho varovné signály.

Podobný přístup se vyplatí také vůči stresu, který jde s únavou ruku v ruce, protože je reakcí na nadměrné fyzické, emoční nebo intelektuální požadavky. Stres ohrožuje nejen psychické zdraví člověka, ale i jeho tělo.

Vysoká hladina stresorů totiž způsobuje mimo jiné růst krevního tlaku a cholesterolu. Obojí má následně negativní vliv na zdraví srdce a cév. Stres celkově oslabuje organismus, který pak nemusí vždy zajistit dostatečnou ochranu proti infekcím a jiným nemocem.

Coenzym EXTRA !®

Přípravek Coenzym EXTRA !® z produktové řady Da Vinci Academia dodá vašemu tělu potřebnou energii a vitalitu.

coenzym extraObsahuje totiž vitamin Q, významnou přírodní látku důležitou pro obnovu energie v buňkách lidského těla.

Coenzym EXTRA !® - komplexní podpora vaší vitality, účinná ochrana zdraví vašeho srdce a cév. Žádejte v lékárnách.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Na český trh dorazila zcela nová terapie ztráty vlasů i estetických problémů. Renomovaná pražská klinika Mediestetik v...

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Najdete na iDNES.cz