Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

OSEVA, AGRO Brno se přestěhovala na novou adresu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Váš partner pro osivo a sadbu, společnost OSEVA, AGRO Brno spol. s.r.o. se stěhuje z důvodu optimalizace a modernizace výrobních a obchodních činností do svých nových, moderních prostor.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oseva, Agro Brno | foto: Oseva

Již od 11.7.2016 nás najdete na nové brněnské adrese - Řípská 1181/18a, 627 00 Brno. Veškeré telefonní a e-mailové kontakty zůstávají platné.
Aktuální kontakty již nyní naleznete v sekci KONTAKTY. Všechna naše prodejní místa v rámci celé Moravy najdete zde – PRODEJNY.

Jsme tu pro Vás již přes 20 let

OSEVA, AGRO Brno, spol. s r.o. navazuje na historii semenářských firem sídlících v Brně na ulici Přízova již od 20. let minulého století. Společnost v loňském roce oslavila 20. let samostatné činnosti.

oseva

Zajišťujeme celý proces výroby osiv a sadby u smluvních množitelů. Úpravu osiva provádí na vlastních čistících stanicích vybavených moderními a specializovanými stroji, kontrolu procesu úpravy zajišťuje ve vlastních laboratořích.

Zodpovídá tak za celý proces, může ho účinně ovlivňovat a tak garantovat vysokou kvalitu dodávaných osiv.

Název OSEVA se stal symbolem semenářství v České republice. Zachování tohoto názvu i pro současnou společnost je pro zemědělskou veřejnost znamením, že i nadále zajišťuje výrobu, úpravu a prodej osiv a sadby i nepostradatelné služby pro zemědělce včetně poradenství.

Co vše Vám můžeme nabídnout?

V naší síti prodejen najdete kromě vlastních produktů celý kompletní sortiment pro zahrádkáře a zemědělce. Na své si tedy určitě přijdou i drobní maloodběratelé. Právem bychom rádi zdůraznili výrobu a prodej vlastních vysoce kvalitních travních směsí. Jsou k dispozici směsi jak zemědělské, tak i trávníkové.

Patriot moravského množení

logo

Od jara 2014 přicházíme s vlastním programem na podporu domácí výroby pod hlavičkou projektu Patriot moravského množení. Jedná se o kampaň na podporu moravské a české výroby a podporu produktů moravských a českých zemědělců, týkající se osivářské oblasti – výroby, zpracování a finalizace osivové kukuřice, trav a travních směsí, obilovin, luskovin i ostatních zemědělských plodin..

Zpracování probíhá ve specializovaných závodech, nezřídka přísněji nad rámec norem EU, pod důslednou kontrolou vlastní akreditované laboratoře. Prodej je realizován z drtivé většiny do zemí EU, přirozeně i do zemědělských podniků a různých subdistributorů v rámci ČR.

Z toho vyplývá, že veškerá výroba, zpracování a logistika se děje především na území ČR. OSEVA, AGRO Brno jako ryze česká společnost zaměstnává 100 pracovníků různých kvalifikací přímo na svých provozech. Množením plodin podporuje prostřednictvím svých partnerů, moravských zemědělských podniků, zaměstnanost dalších stovek lidí v regionech ČR.
Společnost má zavedený systém managementu jakosti ISO 9001:2009.

Polní přehlídka v Lysicích 24. 6. 2016
Pro naše obchodní partnery i širokou veřejnost jsme uspořádali další ročník polní přehlídky poloprovozních pokusů odrůd ozimých pšenic.

Na video z této události se můžete podívat zde:

Přijďte za námi, budete spokojeni. Těšíme se na vás.

PRODEJNY

SORTIMENT

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Máte auto před dovolenou fit? Poškození na čelním skle je nebezpečné.
Máte auto před dovolenou fit? Poškození na čelním skle je nebezpečné

Jestli se chystáte na dovolenou vozem, nezapomeňte ho řádně zkontrolovat, jestli se na něj můžete spolehnout. Porucha automobilu blízko bydliště je nepříjemná,...  celý článek

Knihkupectví Barvič a Novotný na České ulici v Brně čeká od 9. července do 12.­...
Knihkupectví Barvič a Novotný čeká rekonstrukce

Po jednadvaceti letech se tradiční brněnské knihkupectví Barvič a Novotný v České ulici dočká kompletní obnovy svého interiéru.  celý článek

Hybridní stojan Major produktem roku 2017
Hybridní stojan Major se stal produktem roku 2017

Pevnou pozici na trhu v oblasti petrochemického průmyslu a energií nedávno na 24. ročníku Mezinárodního veletrhu Stacja Paliw ve Varšavě potvrdila úspěchem...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.