Ošetření vody v bazénech přípravky řady PROBAZEN®

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Období jara, konkrétně měsíce březen až květen, je ideální dobou k ošetření vody v bazénech. To, že je toto téma pro Českou republiku více než atraktivní dokládá fakt, že patříme ke světové špičce, co se týče vlastněných a provozovaných bazénů na přepočet obyvatel.

Ošetření vody v bazénech přípravky řady PROBAZEN® | foto: PROXIM s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká rodinná firma Proxim s.r.o., výrobce přípravků pro údržbu bazénů PROBAZEN® poskytuje praktický, rychlý a jednoduchý návod, jak na jaře postupovat tak, aby byla zajištěna kvalita koupání v soukromých bazénech po celý rok. Výrobky firmy Proxim lze využít jak pro vodní plochy doma, tak pro wellness centra, hotelové bazény nebo lázně.

PROXIM s.r.o.

Český rodinný podnik, společnost Proxim, je specialistou na výrobu chemických produktů pro domácnost a zahradu. Tyto výrobky jsou vhodné například k ošetření bazénů, jezírek, vířivek, ale i odpadů. Firma Proxim je výrobce kvalitních chemických výrobků, je vyhledávaným odborníkem a poradcem v péči o vodu, a to nejen v bazénech a jezírkách. Proxim oslavil 25 let na trhu a získal dvě významná ocenění jako rodinný podnik roku. Firma PROXIM uspěla v prestižní soutěži Equa bank Rodinná firma roku 2017, a to hned dvakrát. Získala Cenu veřejnosti a v hodnocení odborné poroty obsadila 3. místo v kategorii malých firem.

„Před koupací sezonou bych velice rád upozornil na kvalitní vyčištění bazénu a jeho přípravu před napouštěním vody. Ideální dobou pro tuto údržbu jsou jarní měsíce od března do května,“ uvádí Ing. Jan Kroupa, Ph.D. mladší. „Před začátkem sezony je dobré použít prostředek pro odstranění mastných usazenin Gelový čistič a prostředek pro odstranění vodního kamene Gelový odstraňovač usazenin. Po napuštění vody je dobré změřit pH vody testerem, a upravit jej na hodnotu 6,8–7,6. V případě vysoké hodnoty tvrdosti vody použijte Stabilizátor tvrdosti. Proveďte dále prvotní chloraci přípravkem Chlor start a do skimmeru nebo plováku vložte tabletu KOMBI nebo MULTI pro průběžnou dezinfekci vody. Průběžnou starostí o vodu v bazénu se rozumí cca. po týdnu opětovné změření pH vody. V případě odchylky od doporučené hodnoty proveďte korekci,“ dodává Jan Kroupa.

Z celé komplexní řady lze použít pouze základní řadu, tedy nejdůležitějších šest výrobků. Zcela zásadní výrobek pro bazény, bez kterého se skutečně neobejdeme, jsou Multi tablety 5v1.

Péče o bazény

Šest základních kroků ke skutečně perfektně udržované vodě v bazénu. Základní řada zahrnuje pH MINUS, pH PLUS, Multi tablety 5v1, Vločkovač tekutý, Odstraňovač řas, Chlor šok.

Měření a nastavení pH vody v bazénu

Ošetření vody v bazénech přípravky řady PROBAZEN®

Správné nastavení hodnoty pH vody je důležitou podmínkou jak pro optimální působení přípravků na úpravu vody PROBAZEN®, tak pro vytvoření příjemných podmínek pro koupání. Optimální hodnota pH bazénové vody se pohybuje v rozmezí 6,8–7,6. Hodnota pH vody vyšší než 7,6 způsobuje ve vodě minerální zákaly, může dojít k ucpání filtrace, snižuje se účinnost dezinfekce a dochází k dráždění očí a kůže. Hodnota pH nižší než 6,8 způsobuje korozi kovů a betonu, blednutí barev, podráždění očí a kůže.

Kontakt: PROXIM s.r.o., Stará Obec 318, 533 54 Rybitví, www.proxim.cz

E-shop: www.probazen.com

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Brýle na počítač se stávají nutností i bez dioptrií

Brýle na počítač se stávají nutností – i bez dioptrií

Pracujete několik hodin denně na počítači? Brouzdáte často na tabletu nebo na telefonu? Díváte se na filmy na notebooku...

PVK připravily soutěž pro základní školy

PVK připravily soutěž pro základní školy

Pražské vodovody a kanalizace vyhlašují soutěž Voda v krajině, která je určena pro 3. až 6. ročníky základních škol....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Najdete na iDNES.cz