Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ošetření vody v bazénech přípravky řady PROBAZEN®

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Období jara, konkrétně měsíce březen až květen, je ideální dobou k ošetření vody v bazénech. To, že je toto téma pro Českou republiku více než atraktivní dokládá fakt, že patříme ke světové špičce, co se týče vlastněných a provozovaných bazénů na přepočet obyvatel.

Ošetření vody v bazénech přípravky řady PROBAZEN® | foto: PROXIM s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká rodinná firma Proxim s.r.o., výrobce přípravků pro údržbu bazénů PROBAZEN® poskytuje praktický, rychlý a jednoduchý návod, jak na jaře postupovat tak, aby byla zajištěna kvalita koupání v soukromých bazénech po celý rok. Výrobky firmy Proxim lze využít jak pro vodní plochy doma, tak pro wellness centra, hotelové bazény nebo lázně.

PROXIM s.r.o.

Český rodinný podnik, společnost Proxim, je specialistou na výrobu chemických produktů pro domácnost a zahradu. Tyto výrobky jsou vhodné například k ošetření bazénů, jezírek, vířivek, ale i odpadů. Firma Proxim je výrobce kvalitních chemických výrobků, je vyhledávaným odborníkem a poradcem v péči o vodu, a to nejen v bazénech a jezírkách. Proxim oslavil 25 let na trhu a získal dvě významná ocenění jako rodinný podnik roku. Firma PROXIM uspěla v prestižní soutěži Equa bank Rodinná firma roku 2017, a to hned dvakrát. Získala Cenu veřejnosti a v hodnocení odborné poroty obsadila 3. místo v kategorii malých firem.

„Před koupací sezonou bych velice rád upozornil na kvalitní vyčištění bazénu a jeho přípravu před napouštěním vody. Ideální dobou pro tuto údržbu jsou jarní měsíce od března do května,“ uvádí Ing. Jan Kroupa, Ph.D. mladší. „Před začátkem sezony je dobré použít prostředek pro odstranění mastných usazenin Gelový čistič a prostředek pro odstranění vodního kamene Gelový odstraňovač usazenin. Po napuštění vody je dobré změřit pH vody testerem, a upravit jej na hodnotu 6,8–7,6. V případě vysoké hodnoty tvrdosti vody použijte Stabilizátor tvrdosti. Proveďte dále prvotní chloraci přípravkem Chlor start a do skimmeru nebo plováku vložte tabletu KOMBI nebo MULTI pro průběžnou dezinfekci vody. Průběžnou starostí o vodu v bazénu se rozumí cca. po týdnu opětovné změření pH vody. V případě odchylky od doporučené hodnoty proveďte korekci,“ dodává Jan Kroupa.

Z celé komplexní řady lze použít pouze základní řadu, tedy nejdůležitějších šest výrobků. Zcela zásadní výrobek pro bazény, bez kterého se skutečně neobejdeme, jsou Multi tablety 5v1.

Péče o bazény

Šest základních kroků ke skutečně perfektně udržované vodě v bazénu. Základní řada zahrnuje pH MINUS, pH PLUS, Multi tablety 5v1, Vločkovač tekutý, Odstraňovač řas, Chlor šok.

Měření a nastavení pH vody v bazénu

Ošetření vody v bazénech přípravky řady PROBAZEN®

Správné nastavení hodnoty pH vody je důležitou podmínkou jak pro optimální působení přípravků na úpravu vody PROBAZEN®, tak pro vytvoření příjemných podmínek pro koupání. Optimální hodnota pH bazénové vody se pohybuje v rozmezí 6,8–7,6. Hodnota pH vody vyšší než 7,6 způsobuje ve vodě minerální zákaly, může dojít k ucpání filtrace, snižuje se účinnost dezinfekce a dochází k dráždění očí a kůže. Hodnota pH nižší než 6,8 způsobuje korozi kovů a betonu, blednutí barev, podráždění očí a kůže.

Kontakt: PROXIM s.r.o., Stará Obec 318, 533 54 Rybitví, www.proxim.cz

E-shop: www.probazen.com

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Nastal čas změnit nebezpečnou praxi. Omezme hlavičkování míče u dětí ve fotbale: chraňme vyvíjející se mozek dítěte.

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Když se řekne sexuálně přenosná nemoc, vybaví se nám syfilis, kapavka a AIDS. Jenže vůbec nejrozšířenější sexuálně...

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky?

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky? Co s tím?

Ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají a vypadá to, že na lepší časy se v tomto směru neblýská. Zvýšení cen...

Univerzita VŠFS podporuje sport

Univerzita VŠFS podporuje sport

Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za...

Další z rubriky

Na Staroměstském náměstí se otevře vídeňský Heuriger

Vídeňský Heuriger

U příležitosti Dnů Vídně, které se konají od 13. do 15. května v Praze, vyroste na Staroměstském náměstí pravý vídeňský...

Premiér Babiš vystoupí na Setkání lídrů českého průmyslu a exportu

Babiš a Vacek

Premiér v demisi Andrej Babiš vystoupí v úterý 15. května na Setkání lídrů českého průmyslu a exportu 2018, které na...

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Najdete na iDNES.cz