Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Orlické hory jsou na nával turistů připraveny, zájem o ně stoupá

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oblíbenost Orlických hor u turistů každoročně roste. Podle provozovatelů serveru Orlickéhory.cz lidé hory na východě Čech nejčastěji vyhledávají pro klidnou rodinnou dovolenou na lyžích. Důvodem je nabídka kvalitních služeb za přijatelné ceny, což je pro Čechy v období krize velkým lákadlem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Orlické hory.cz | foto: Orlické hory.cz

Ke zvyšující se oblibě Orlických hor přispívají i provozovatelé ubytovacích objektů. Ti si uvědomují silné konkurenční prostředí a snaží se poskytovat stále kvalitnější služby za přijatelné ceny.

Typickým příkladem je turisty skvěle hodnocený privát "U Štefků", který nabízí možnost pronájmu celého rekonstruovaného rodinného domu v Rokytnici v O.h. v rozumné ceně. Toho využívají nejen rodiny s dětmi, ale i party mladých lidí, kteří si chtějí užít pohodovou zimní dovolenou.

Orlické hory jsou specifické i rozvojem doplňkových aktivit, které turisty táhnou. Například na serveru Orlickéhory.cz nenajdete pouze ubytovací zařízení, ale i zajímavé doplňkové služby, které jsou pro turisty atraktivní. Jedná se třeba o lyžařské školy, atraktivní volnočasové aktivity jako například bazény, kluziště, sportovní haly, ubytování se saunou, vířivky s výhledem, diskotéky a další.

To jsou totiž základní požadavky Čechů na zimní dovolenou. Takové vyžití nabízí například nový krytý bazén v Rychnově n. Kn. nebo moderní horský resort "Pod Zakletým", kde si můžete užívat nových luxusních apartmánů, ke kterým v příštím roce přibude i wellnes centrum, bazén, hotel a další možnosti atraktivního zimního vyžití.

Orlické hory.cz - chata Pod Zakletým

Velkou výhodu Orlických hor pro české lyžaře je jejich výborná dostupnost a levné skipasy, ve srovnání s jinými lyžařskými oblastmi jsou zde ceny velmi nízké.

Lyžařské areály navíc většinou disponují sněhovými děly, dovedou proto připravit výborné lyžařské podmínky i v době, kdy není ideální počasí. Více než dvacet orlicko-horských areálů je tak pro lyžaře připraveno celou zimní sezonu.

Orlické hory.cz - Ráj pro běžkaře

Orlické hory nabízejí i ráj pro běžkaře

Dlouhé táhlé hřebeny Orlických hor bez výraznějších zlomů jsou přímo stvořené pro běžkaře. Každoročně jsou proto bílé stopy vyhledávané běžkaři z celé republiky. Nejvýznamnější lyžařskou magistrálou je Jiráskova horská cesta.

Oblíbené, strojově upravované stopy, ale najdete i na dalších místech, například v okolí Deštného a Olešnice, nad Říčkami a Rokytnicí v Orlických horách. I pro běžkaře je zde připraveno skvělé zázemí, důkazem jsou například apartmány "U Adama" v Rokytnici v O.h., které nabízí moderní ubytování nejen pro milovníky bílé stopy, ale i pro všechny, kteří si chtějí užít pohodlnou dovolenou na horách.

Češi cestují po domácích horách

Příklon k cestování po českých zemích na úkor výjezdů do zahraničí se stal pro Čechy během krize typický. Podle průzkumu organizace CzechTourism plánuje na letošek tuzemskou dovolenou téměř 60 procent Čechů, dalších deset procent váhá.

I proto čekají Orlické hory nápor. Mají totiž oproti jiným českým horám výhodu, jsou cenově dostupné i pro lidi, kteří hledají levnou dovolenou.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Objevte krásu Lisabonu s Martinhal Chiado

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Alitalia byla v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Alitalia: v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Italská letecká společnost Alitalia se v roce 2017 umístila na třetím místě v Evropě a na šestém místě mezi hlavními...

Najdete na iDNES.cz