Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Originální vánoční dárek z divadel ABC a Rokoko

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Připravte svým nejbližším jedinečné zážitky, darujte jim Vánoční předplatné nebo poukaz na herecký kurz. Přidejte originální diář, divadelní deštník, tužku nebo nezaměnitelnou tašku a vytvořte si vlastní dárkový balíček.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Originální vánoční dárek z divadel ABC a Rokoko

V nabídce skupin Vánočního předplatného si letos vybere opravdu každý.

Otevřené předplatné je skupina s možností libovolné volby titulu i data představení. Držitel tohoto předplatného si na pokladnách divadel ABC a Rokoko vyzvedne vstupenky na představení, které si sám zvolí podle svého vkusu a možností. Abonentka má dvě varianty - na čtyři nebo osm vstupů. Vstupenky můžete čerpat i najednou a prožít tak společný večer plný zážitků se svou rodinou nebo přáteli.

Klasické předplatné - Skupina je formou klasického předplatného, u něhož dopředu víte, kdy a na jaká představení půjdete. Své místo v sále máte v rámci klasického předplatného garantované na všechna představení. Vybrali jsme pro vás tyto inscenace: Bedřich Smetana: The Greatest Hits, Holky z kalendáře, Konečně šťastná? a Rváč.

Hudba a divadlo - Skupina pro všechny, kteří rádi navštěvují divadlo, ale i koncerty. Ve spolupráci se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK vznikla předplatitelská skupina, díky níž navštívíte dvě představení Městských divadel pražských a dva koncerty FOKu. U tohoto předplatného už dopředu víte, kdy a jaká představení či koncerty navštívíte. V Divadle ABC to budou inscenace: Anna Karenina (30. 1.) a Dobře rozehraná partie (10. 4.) a ve Smetanově síni Obecního domu uslyšíte orchestrální cykly Beethoven: Osudová (7. 3.) a Španělská symfonie (10. 5.).

Všechny skupiny mají platnost od února do června roku 2013. Předplatné můžete zakoupit na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo na stránkách www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Originální vánoční dárek z divadel ABC a Rokoko

Máte v okolí hravé blízké? Věnujte jim poukaz na herecký kurz pro neherce! Jednodenní praktická herecká dílna se bude zabývat základy a principy fungování divadla. Účastníci budou formou praktických cvičení prozkoumávat úplnou prapodstatu divadelního umění, budou se rozpomínat na bezstarostný svět dětských her, na uvolnění, které hru vždy provází.

Dalším tématem divadelních cvičení bude týmová spolupráce, vnímání partnera a živá komunikace. Dílna nestaví na hereckém talentu účastníků, ale na jejich chuti a odhodlání vyzkoušet si divadlo, je tudíž otevřena komukoliv v jakémkoliv věku. Součástí jednodenního hereckého kurzu je i návštěva divadelního představení a následná beseda s tvůrci.

Originální vánoční dárek z divadel ABC a Rokoko

Máte v okolí hravé blízké? Věnujte jim poukaz na herecký kurz pro neherce!

Na závěr pro vás máme ještě jeden tip. Všechny dárky můžete nakoupit na Vánočním festivalu v sobotu 8. prosince v divadlech ABC a Rokoko. Na vánoční atmosféru vás naladí čtyři představení pro děti i dospělé. Součástí festivalu bude i bohatý doprovodný program zahrnující mj. vánoční trh, poštu pro Ježíška nebo Andělskou besídku.

Podrobné informace najdete na webových stránkách Městských divadel pražských.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Cizinka potřetí a Mořeplavec

Hrdinové, které děli propast staletí, se opět vydají na hodně divokou vodu.

Zapomenuté dějiny a láska, která překoná propast staletí, tak by se dal charakterizovat fenomenální příběh zdravotní...

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Politický převrat v listopadu 1989 nastartoval dramatické změny a lidem se celý život obrátil vzhůru nohama. Jak toto...

Pražské Rudolfinum představí melodie nejslavnějších SCI-FI filmů

Dirigent Chuhei Iwasaki povede i říjnový koncert filmové hudby v Rudolfinu.

Filmová hudba rozezní 14. října 2017 pražské Rudolfinum. Nabitý program přinese divákům hudbu z nejslavnějších sci-fi...

Najdete na iDNES.cz