Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Originální reklama ve 3D světě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma 3D Reklama – ART Opava vyplňuje ve světě reklamy velmi specifické místo. Specializuje se na výrobu trojrozměrných objektů. Výsledkem jejich práce je zhmotněná 3D reklama a vzhledově zajímavé výrobky z polystyrenu, které ve finále prezentují jejich zákazníky, zdobí Vaše sídla a reprezentují společnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zainvestujte do 3D reklamy tím správným směrem. Moderní výrobky z polystyrenu zhmotní Vaše požadavky do 3D rozměru. | foto: Mgr. Rostislav Tomáš

Jak jsme již v úvodu naznačili, jejich výjimečností oproti běžné konkurenci je především 3D design, konkrétně výrobky z polystyrenu. Základem výroby 3D reklamy je polystyren, který nabízejí zákazníkovi hned v několika variantách (modelářský, tvrzený, atd.). Výsledné dílo je samozřejmě povrchově upraveno pomocí barvení, lakování, vytvořena imitace kovu, omítek nebo dřeva. Zmíněné výrobky z polystyrenu lze rozdělit do tří oblastí využití.

3D reklama v různých odvětvích

3D Reklama - EgyptVzhledem k zaměření firmy 3D Reklama – ART Opava je zřejmé, že nejpreferovanější oblastí je 3D reklama. Častými výrobky jsou proto makety různých výrobků nejčastěji v "nadživotní" velikosti, plastická loga a nápisy, které se objevují na stěnách obchodních řetězců a běžných firem nebo výstavách a veletrzích. Jejich práci můžete také pozorovat v oboru stavebnictví, kde výrobky z polystyrenu tvoří zdobné lišty kolem oken, dveří, klenby, oblouky, sloupy, dekorace a další. Pro stavební firmy řežou atypické prvky pro zateplování – např. klenuté stropy a další přesné díly pro urychlení a zjednodušení práce. Dále se objevuje jejich 3D reklama v uměleckém odvětví, v podobě divadelních a filmových kulis, realizací interiérů restaurací, hotelů či kanceláří.

3D Reklama - Restaurace U Sfingy

Samozřejmě poskytují i standardní služby, mezi které patří tisk vizitek, letáků, plakátů, bannerů, polepy tabulí, výloh, aut nebo jakékoliv reklamní předměty od triček, zapalovačů, až po propisky a hrníčky. Jejich další specialitou je pískování, kterým Vám efektně, luxusně a přesto nevtíravě upraví sklo, kovy a nerezové výrobky. Lahev výtečného moku opatřená Vaším vypískovaným logem či osobním textem je jedním z nejlepších reklamních dárků.

3D Reklama - zahradníkMezi nejvýznamnější reference patří spolupráce se společnostmi Skanska, Mountfield, Rádio Čas, nebo logo pro lední revue Champions On Ice. Spolupracují ovšem s reklamními agenturami, designéry, architekty a stavebními firmami z celé republiky a již pro své zákazníky vyrobili nepřeberné množství maket, kulis, nápisů, log, a dalších výrobků, se kterými se můžete setkat po celé republice.

Hudba budoucnosti – 3D reklama

Nebojte se změny a investujte svoje peníze do 3D reklamy tím správným směrem. Výrobky z polystyrenu upoutají Vaše nové zákazníky a budou prezentovat Vaší firmu tím správným moderním směrem. Oslovte firmu 3D Reklama – ART Opava s jakýmkoliv nápadem nebo návrhem a oni Vám vypracují ideální řešení na míru.

Kontakt

3D Reklama
Hradecká 68
746 01 OPAVA
Tel: 553 779 919
Mobil: 775 575 565
E-mail: info@3dreklama.cz
www.3dreklama.cz


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz