Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Originální ložiska jedině z Praktiku

Komerční sdělení   7:05aktualizováno  7:05 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zřejmě pro nikoho z nás není překvapením sledovat v televizních zprávách policejní razii proti prodejcům padělaných oděvů, kabelek, obuvi a dalších výrobků. Bohužel stále častěji jsme svědky razií zaměřených na padělatele značkových strojních součástí, kterými mohou být právě ložiska.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vedle samotného prodeje nabízí Praktik ještě technický servis a poradenství v oblasti ložisek. | foto: PRAKTIK spol. s r.o.

Průmyslové podniky po desetiletí provozují stroje, jež jsou osazeny ložisky SKF. Po jisté době, kdy dovrší ložiska svou dobu životnosti plánují odstávku stroje, při níž jsou ložiska vyměněna za nová. Provozovatelé strojů samozřejmě počítají s tím, že se jedná o ložiska SKF s jejich parametry a stroj tak provozuje v souladu s tím.

Padělky ložisek však nedosahují takových kvalit, jejich faktické provozní limity jsou překračovány a jejich selhání přichází neočekávaně s obrovskými následky na produktivitu a možným rizikem pro bezpečnost práce.

Originální ložiska jedině z Praktiku

Originální ložiska jedině z Praktiku

Selhání ložiska bývá zpravidla doprovázeno nárůstem vibrací, hlučností a značným zvýšením teploty uložení ložiska ve stroji. Zvýšení teploty může vést ke vzniku požáru. Vibrace, vysoká teplota, náhlé zkolabování rotačních součástí stroje prakticky vždy vedou ke škodám na souvisejících částech daného stroje.

Originální ložiska

Společnost PRAKTIK spol. s r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku 19. prosince 1991. Od počátku vzniku se společnost orientovala na nákup a prodej ložisek SKF.

Originální ložiska jedině z Praktiku

Postupem času rozšířila sortiment o ložiska ZKL-ZVL, FBJ, lepidla a tmely LOCTITE, řemeny PTS STRONGBELT, gufera, nářadí BAHCO, Cromwell, hydraulická těsnění HENNLICH a mnoho dalších produktů. Na nabízený sortiment existuje autorizované zastoupení renomovaných výrobců.

Společnost Praktik spol. s r.o. nabízí prodej ložisek dodávaných přímo od společnosti SKF Ložiska a.s., čímž zaručuje kvalitu dodávaných ložisek.

Vedle samotného prodeje nabízí ještě technický servis a poradenství v oblasti ložisek. V posledních letech se intenzivně spolu s SKF věnuje práci se zákazníkem v oblasti servisních služeb – nabízí služby v oblasti zajištění asistence při složitějších montážích, zajišťuje diagnostická měření, optická ustavování atd.

PRAKTIK spol. s r.o. je především obchodní firmou. Přehled obchodních aktivit a autorizovaných zastoupení ukazuje na šířku záběru, která je založena na obchodní filozofii firmy – zajistit pro malé i velké firmy jejich vlastní útvar zásobování nebo alespoň jejich větší část a podílet se na optimalizaci jejich skladových zásob.

PRAKTIK spol. s r.o. je připravena uspokojit všechny běžné i speciální požadavky zákazníků. Jejím cílem je zajistit co nejširší sortiment výrobků vysoké kvality ve výhodných cenových relacích. Zajišťuje pultový prodej ve vlastní prodejně i zásilkovou službu.

Více na webových stránkách.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše od ubytování až po prostory pro vaše akce

TOP Kongresová hala

Na Praze 4 najdete pouhých osm kilometrů jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností, čtyřhvězdičkový...

TOP HOTEL Praha má pro vaše akce japonskou inspiraci

Zahrada

Toužíte po originálním venkovním prostředí, ve kterém budou vaše pracovní i soukromé akce nezapomenutelným zážitkem?...

Bayer posiluje svou značku

Bayer posiluje svou značku

Dynamické, otevřené, osobní...To jsou aktuální atributy inovovaného loga společnosti Bayer. Jak CEO společnosti Werner...

Najdete na iDNES.cz