Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Originální ložiska jedině z Praktiku

Komerční sdělení   7:05aktualizováno  7:05 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zřejmě pro nikoho z nás není překvapením sledovat v televizních zprávách policejní razii proti prodejcům padělaných oděvů, kabelek, obuvi a dalších výrobků. Bohužel stále častěji jsme svědky razií zaměřených na padělatele značkových strojních součástí, kterými mohou být právě ložiska.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vedle samotného prodeje nabízí Praktik ještě technický servis a poradenství v oblasti ložisek. | foto: PRAKTIK spol. s r.o.

Průmyslové podniky po desetiletí provozují stroje, jež jsou osazeny ložisky SKF. Po jisté době, kdy dovrší ložiska svou dobu životnosti plánují odstávku stroje, při níž jsou ložiska vyměněna za nová. Provozovatelé strojů samozřejmě počítají s tím, že se jedná o ložiska SKF s jejich parametry a stroj tak provozuje v souladu s tím.

Padělky ložisek však nedosahují takových kvalit, jejich faktické provozní limity jsou překračovány a jejich selhání přichází neočekávaně s obrovskými následky na produktivitu a možným rizikem pro bezpečnost práce.

Originální ložiska jedině z Praktiku

Originální ložiska jedině z Praktiku

Selhání ložiska bývá zpravidla doprovázeno nárůstem vibrací, hlučností a značným zvýšením teploty uložení ložiska ve stroji. Zvýšení teploty může vést ke vzniku požáru. Vibrace, vysoká teplota, náhlé zkolabování rotačních součástí stroje prakticky vždy vedou ke škodám na souvisejících částech daného stroje.

Originální ložiska

Společnost PRAKTIK spol. s r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku 19. prosince 1991. Od počátku vzniku se společnost orientovala na nákup a prodej ložisek SKF.

Originální ložiska jedině z Praktiku

Postupem času rozšířila sortiment o ložiska ZKL-ZVL, FBJ, lepidla a tmely LOCTITE, řemeny PTS STRONGBELT, gufera, nářadí BAHCO, Cromwell, hydraulická těsnění HENNLICH a mnoho dalších produktů. Na nabízený sortiment existuje autorizované zastoupení renomovaných výrobců.

Společnost Praktik spol. s r.o. nabízí prodej ložisek dodávaných přímo od společnosti SKF Ložiska a.s., čímž zaručuje kvalitu dodávaných ložisek.

Vedle samotného prodeje nabízí ještě technický servis a poradenství v oblasti ložisek. V posledních letech se intenzivně spolu s SKF věnuje práci se zákazníkem v oblasti servisních služeb – nabízí služby v oblasti zajištění asistence při složitějších montážích, zajišťuje diagnostická měření, optická ustavování atd.

PRAKTIK spol. s r.o. je především obchodní firmou. Přehled obchodních aktivit a autorizovaných zastoupení ukazuje na šířku záběru, která je založena na obchodní filozofii firmy – zajistit pro malé i velké firmy jejich vlastní útvar zásobování nebo alespoň jejich větší část a podílet se na optimalizaci jejich skladových zásob.

PRAKTIK spol. s r.o. je připravena uspokojit všechny běžné i speciální požadavky zákazníků. Jejím cílem je zajistit co nejširší sortiment výrobků vysoké kvality ve výhodných cenových relacích. Zajišťuje pultový prodej ve vlastní prodejně i zásilkovou službu.

Více na webových stránkách.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Státní hypotéky byly i po týdnu k mání. Mladí lidé o ně nemají zájem

Státní hypotéky byly i po týdnu k mání. Mladí lidé o ně nemají zájem.

O státní hypotéky nebyl takový zájem, se kterým se počítalo. Před prvním dnem podání žádostí se někteří nezdráhali...

Firma Copy General uspořádala v NN pojišťovně tzv. digitální rallye

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Služby Copy General pro NN pojišťovnu se dočkaly významného rozšíření. Koncem roku 2017 firma spustila službu...

Najdete na iDNES.cz