Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Originální ložiska jedině z Praktiku

Komerční sdělení   7:05aktualizováno  7:05
Zřejmě pro nikoho z nás není překvapením sledovat v televizních zprávách policejní razii proti prodejcům padělaných oděvů, kabelek, obuvi a dalších výrobků. Bohužel stále častěji jsme svědky razií zaměřených na padělatele značkových strojních součástí, kterými mohou být právě ložiska.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vedle samotného prodeje nabízí Praktik ještě technický servis a poradenství v oblasti ložisek. | foto: PRAKTIK spol. s r.o.

Průmyslové podniky po desetiletí provozují stroje, jež jsou osazeny ložisky SKF. Po jisté době, kdy dovrší ložiska svou dobu životnosti plánují odstávku stroje, při níž jsou ložiska vyměněna za nová. Provozovatelé strojů samozřejmě počítají s tím, že se jedná o ložiska SKF s jejich parametry a stroj tak provozuje v souladu s tím.

Padělky ložisek však nedosahují takových kvalit, jejich faktické provozní limity jsou překračovány a jejich selhání přichází neočekávaně s obrovskými následky na produktivitu a možným rizikem pro bezpečnost práce.

Originální ložiska jedině z Praktiku

Originální ložiska jedině z Praktiku

Selhání ložiska bývá zpravidla doprovázeno nárůstem vibrací, hlučností a značným zvýšením teploty uložení ložiska ve stroji. Zvýšení teploty může vést ke vzniku požáru. Vibrace, vysoká teplota, náhlé zkolabování rotačních součástí stroje prakticky vždy vedou ke škodám na souvisejících částech daného stroje.

Originální ložiska

Společnost PRAKTIK spol. s r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku 19. prosince 1991. Od počátku vzniku se společnost orientovala na nákup a prodej ložisek SKF.

Originální ložiska jedině z Praktiku

Postupem času rozšířila sortiment o ložiska ZKL-ZVL, FBJ, lepidla a tmely LOCTITE, řemeny PTS STRONGBELT, gufera, nářadí BAHCO, Cromwell, hydraulická těsnění HENNLICH a mnoho dalších produktů. Na nabízený sortiment existuje autorizované zastoupení renomovaných výrobců.

Společnost Praktik spol. s r.o. nabízí prodej ložisek dodávaných přímo od společnosti SKF Ložiska a.s., čímž zaručuje kvalitu dodávaných ložisek.

Vedle samotného prodeje nabízí ještě technický servis a poradenství v oblasti ložisek. V posledních letech se intenzivně spolu s SKF věnuje práci se zákazníkem v oblasti servisních služeb – nabízí služby v oblasti zajištění asistence při složitějších montážích, zajišťuje diagnostická měření, optická ustavování atd.

PRAKTIK spol. s r.o. je především obchodní firmou. Přehled obchodních aktivit a autorizovaných zastoupení ukazuje na šířku záběru, která je založena na obchodní filozofii firmy – zajistit pro malé i velké firmy jejich vlastní útvar zásobování nebo alespoň jejich větší část a podílet se na optimalizaci jejich skladových zásob.

PRAKTIK spol. s r.o. je připravena uspokojit všechny běžné i speciální požadavky zákazníků. Jejím cílem je zajistit co nejširší sortiment výrobků vysoké kvality ve výhodných cenových relacích. Zajišťuje pultový prodej ve vlastní prodejně i zásilkovou službu.

Více na webových stránkách.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?
Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?

Toužíte po prestižní adrese pro svou firmu? Kvůli dobré vizitce a prestiži nemusíte celou svou společnost stěhovat. Poskytnutí virtuálního sídla firmy vám...  celý článek

Na druhém ročníku konference Výzvy pro Evropu vystoupí baronka Kishwer Falkner.
Na druhém ročníku konference Výzvy pro Evropu vystoupí baronka Kishwer Falkner

Institut pro politiku a společnost pořádá s partnery druhý ročník úspěšné mezinárodní konference Výzvy pro Evropu, která se uskuteční 25. září v...  celý článek

Zeleninové hranolky
Zeleninové hranolky

Hranolky nemusí být zabijákem diety.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.