Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Originální ložiska jedině z Praktiku

Komerční sdělení   7:05aktualizováno  7:05
Zřejmě pro nikoho z nás není překvapením sledovat v televizních zprávách policejní razii proti prodejcům padělaných oděvů, kabelek, obuvi a dalších výrobků. Bohužel stále častěji jsme svědky razií zaměřených na padělatele značkových strojních součástí, kterými mohou být právě ložiska.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vedle samotného prodeje nabízí Praktik ještě technický servis a poradenství v oblasti ložisek. | foto: PRAKTIK spol. s r.o.

Průmyslové podniky po desetiletí provozují stroje, jež jsou osazeny ložisky SKF. Po jisté době, kdy dovrší ložiska svou dobu životnosti plánují odstávku stroje, při níž jsou ložiska vyměněna za nová. Provozovatelé strojů samozřejmě počítají s tím, že se jedná o ložiska SKF s jejich parametry a stroj tak provozuje v souladu s tím.

Padělky ložisek však nedosahují takových kvalit, jejich faktické provozní limity jsou překračovány a jejich selhání přichází neočekávaně s obrovskými následky na produktivitu a možným rizikem pro bezpečnost práce.

Originální ložiska jedině z Praktiku

Originální ložiska jedině z Praktiku

Selhání ložiska bývá zpravidla doprovázeno nárůstem vibrací, hlučností a značným zvýšením teploty uložení ložiska ve stroji. Zvýšení teploty může vést ke vzniku požáru. Vibrace, vysoká teplota, náhlé zkolabování rotačních součástí stroje prakticky vždy vedou ke škodám na souvisejících částech daného stroje.

Originální ložiska

Společnost PRAKTIK spol. s r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku 19. prosince 1991. Od počátku vzniku se společnost orientovala na nákup a prodej ložisek SKF.

Originální ložiska jedině z Praktiku

Postupem času rozšířila sortiment o ložiska ZKL-ZVL, FBJ, lepidla a tmely LOCTITE, řemeny PTS STRONGBELT, gufera, nářadí BAHCO, Cromwell, hydraulická těsnění HENNLICH a mnoho dalších produktů. Na nabízený sortiment existuje autorizované zastoupení renomovaných výrobců.

Společnost Praktik spol. s r.o. nabízí prodej ložisek dodávaných přímo od společnosti SKF Ložiska a.s., čímž zaručuje kvalitu dodávaných ložisek.

Vedle samotného prodeje nabízí ještě technický servis a poradenství v oblasti ložisek. V posledních letech se intenzivně spolu s SKF věnuje práci se zákazníkem v oblasti servisních služeb – nabízí služby v oblasti zajištění asistence při složitějších montážích, zajišťuje diagnostická měření, optická ustavování atd.

PRAKTIK spol. s r.o. je především obchodní firmou. Přehled obchodních aktivit a autorizovaných zastoupení ukazuje na šířku záběru, která je založena na obchodní filozofii firmy – zajistit pro malé i velké firmy jejich vlastní útvar zásobování nebo alespoň jejich větší část a podílet se na optimalizaci jejich skladových zásob.

PRAKTIK spol. s r.o. je připravena uspokojit všechny běžné i speciální požadavky zákazníků. Jejím cílem je zajistit co nejširší sortiment výrobků vysoké kvality ve výhodných cenových relacích. Zajišťuje pultový prodej ve vlastní prodejně i zásilkovou službu.

Více na webových stránkách.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Takový normální porod
Takový normální porod

O porodu s časovým odstupem, nadhledem a snad i s vtipným podextem píše uživatelka eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz