Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Opravny Telč - výrobce ocelových konstrukcí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Opravny Telč jsou dlouholetým výrobcem ocelových konstrukcí a to nejen na domácím trhu, ale i na zahraničním.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Opravny Telč, a.s. - Výroba ocelových konstrukcí. | foto: Opravny Telč, a.s.

Strategie

Firma Opravny Telč neustále hledá nové technologie pro výrobu ocelových konstrukcí. Nejen že nabízí co nejlepší ekonomické řešení, ale zároveň se snaží plnit i náročné požadavky zákazníků i firem. Aplikací rakouského stylu řešení výroby konstrukcí a jejich montáže na staveništi, přináší maximální možnou úsporu výrobního a montážního času.

Firma vynakládá značné úsilí na řízení a zajišťování kvality svých výrobků, které splňují bezezbytku tvrdé požadavky příslušných evropských norem a předpisů.

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník. Bez vstřícného, odpovědného, profesionálního přístupu nelze tohoto cíle dosáhnout. Proto jsou náročný nejen sami k sobě při výrobě, expedici, v oblasti služeb, které firma nabízí, ale i při osobním jednání se zákazníky.

Technický tým firmy Opravny Telč je zaměřen na požadavky zákazníka.Každý z tohoto týmu má své místo. Navzájem se doplňují. Veškerá aktivita je zaměřená na společný cíl a výsledek. Snaží se prohlubovat znalosti svých zaměstnanců, zvyšovat kvalifikaci nejrůznějšími formami školení.

Opravny Telč, a.s. - hlavní budova

Výroba

Opravny Telč, a.s. v dnešní podobě navázala v roce 1993 na třicetiletou tradici opravárenského a výrobního podniku. Omezení zájmu o opravy zemědělské techniky a o výrobu zemědělských strojů z tehdejšího programu, přinutilo vedení společnosti ke změně.

Nový směr začala určovat velmi úspěšná spolupráce s prestižní rakouskou firmou, jejímž výsledkem ke konci roku 2005 je dodávka více než 250 kompletů různých ocelových konstrukcí hal, jízdáren a přístřešků. V sortimentu dodaných výrobků jsou také kruhové jízdárny a rozhledny.

Dnes má firma za sebou 260 realizovaných staveb na území ČR . Své uplatnění nachází konstrukce a z nich tvořené prostory především ve skladovém hospodářství, v zemědělství, ale také jako výrobní a montážní haly. Doplněním o skládací lamelová vrata v plné šířce rozponu konstrukcí vznikají velmi pohodlné a účelové hangáry pro lehká a ultralehká letadla, kluzáky a vrtulníky.

Zatím posledním významným rozšířením firmy bylo zřízení a otevření STK (stanice technické kontroly) pro osobní a nákladní automobily do 3,5t. Dalším krokem rozšíření činnosti firmy bylo zřízení SME (stanice měření emisí), pneuservisu pro osobní a nákladní automobily, prodej náhradních dílů, nafty, olejů a hutního materiálu.

V roce 2004 začala firma Opravny Telč, v rámci rozšíření výroby, vyrábět široké spektrum letištních vozíků. Základní řadu vozíků je možno doplnit dle požadavků a specifikace zákazníků.

Nabízený sortiment

Opravny Telč nabízí:

  • výrobu a montáže ocelových konstrukcí
  • výrobu letištních vozíků
  • výrobu sněhových radlic, rudlíku
  • služby poskytované motoristům ( STK + SME )
  • pneuservis pro osobní i nákladní automobily
  • autojeřáb a autodoprava

Aplikace

Výrobky společnosti Opravny Telč nachází své uplatnění především ve skladovém hospodářství, v zemědělství, ale také jako výrobní a montážní haly, hangáry, jízdárny a to nejen ve státním,ale i soukromém sektoru.

Opravny Telč, a.s. - logo

Cílem společnosti Opravny Telč je neustálé zdokonalování kvality výroby a našich výrobků a další rozšiřování výrobního programu.

Bližší informace o výrobě, službách, kontaktech naleznete na www.opravnytelc.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz