Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Opravny Telč - výrobce ocelových konstrukcí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Opravny Telč jsou dlouholetým výrobcem ocelových konstrukcí a to nejen na domácím trhu, ale i na zahraničním.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Opravny Telč, a.s. - Výroba ocelových konstrukcí. | foto: Opravny Telč, a.s.

Strategie

Firma Opravny Telč neustále hledá nové technologie pro výrobu ocelových konstrukcí. Nejen že nabízí co nejlepší ekonomické řešení, ale zároveň se snaží plnit i náročné požadavky zákazníků i firem. Aplikací rakouského stylu řešení výroby konstrukcí a jejich montáže na staveništi, přináší maximální možnou úsporu výrobního a montážního času.

Firma vynakládá značné úsilí na řízení a zajišťování kvality svých výrobků, které splňují bezezbytku tvrdé požadavky příslušných evropských norem a předpisů.

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník. Bez vstřícného, odpovědného, profesionálního přístupu nelze tohoto cíle dosáhnout. Proto jsou náročný nejen sami k sobě při výrobě, expedici, v oblasti služeb, které firma nabízí, ale i při osobním jednání se zákazníky.

Technický tým firmy Opravny Telč je zaměřen na požadavky zákazníka.Každý z tohoto týmu má své místo. Navzájem se doplňují. Veškerá aktivita je zaměřená na společný cíl a výsledek. Snaží se prohlubovat znalosti svých zaměstnanců, zvyšovat kvalifikaci nejrůznějšími formami školení.

Opravny Telč, a.s. - hlavní budova

Výroba

Opravny Telč, a.s. v dnešní podobě navázala v roce 1993 na třicetiletou tradici opravárenského a výrobního podniku. Omezení zájmu o opravy zemědělské techniky a o výrobu zemědělských strojů z tehdejšího programu, přinutilo vedení společnosti ke změně.

Nový směr začala určovat velmi úspěšná spolupráce s prestižní rakouskou firmou, jejímž výsledkem ke konci roku 2005 je dodávka více než 250 kompletů různých ocelových konstrukcí hal, jízdáren a přístřešků. V sortimentu dodaných výrobků jsou také kruhové jízdárny a rozhledny.

Dnes má firma za sebou 260 realizovaných staveb na území ČR . Své uplatnění nachází konstrukce a z nich tvořené prostory především ve skladovém hospodářství, v zemědělství, ale také jako výrobní a montážní haly. Doplněním o skládací lamelová vrata v plné šířce rozponu konstrukcí vznikají velmi pohodlné a účelové hangáry pro lehká a ultralehká letadla, kluzáky a vrtulníky.

Zatím posledním významným rozšířením firmy bylo zřízení a otevření STK (stanice technické kontroly) pro osobní a nákladní automobily do 3,5t. Dalším krokem rozšíření činnosti firmy bylo zřízení SME (stanice měření emisí), pneuservisu pro osobní a nákladní automobily, prodej náhradních dílů, nafty, olejů a hutního materiálu.

V roce 2004 začala firma Opravny Telč, v rámci rozšíření výroby, vyrábět široké spektrum letištních vozíků. Základní řadu vozíků je možno doplnit dle požadavků a specifikace zákazníků.

Nabízený sortiment

Opravny Telč nabízí:

  • výrobu a montáže ocelových konstrukcí
  • výrobu letištních vozíků
  • výrobu sněhových radlic, rudlíku
  • služby poskytované motoristům ( STK + SME )
  • pneuservis pro osobní i nákladní automobily
  • autojeřáb a autodoprava

Aplikace

Výrobky společnosti Opravny Telč nachází své uplatnění především ve skladovém hospodářství, v zemědělství, ale také jako výrobní a montážní haly, hangáry, jízdárny a to nejen ve státním,ale i soukromém sektoru.

Opravny Telč, a.s. - logo

Cílem společnosti Opravny Telč je neustálé zdokonalování kvality výroby a našich výrobků a další rozšiřování výrobního programu.

Bližší informace o výrobě, službách, kontaktech naleznete na www.opravnytelc.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.