Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a Peugeot. Vyberte si z nejširší nabídky pro soukromé osoby, firmy a podnikatele. V nabídce najdete mnoho vozů skladem ihned k odběru, bez akontace a dalších poplatků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu | foto: BARTH

Operativní leasing je pronájem, jehož smyslem je poskytování služby, nikoli pořízení vozu. BARTH Operák je operativní leasing určený pro soukromé osoby, firmy a podnikatele. Financování formou operativního leasingu je nejrychlejší cesta k novému vozu. Nemusíte se o nic starat, jen jezdíte a platíte měsíční fixní splátku, která se nemění. Nepotřebujete akontaci ani kauci, nájem vozu je na předem dohodnutou dobu. Nemusíte řešit starosti s financováním, pojištěním, servisem, prodejem ojetého vozu apod.

Pro podnikatele a firmy je splátka daňově uznatelným nákladem. Pokud jste plátce DPH, tak DPH z měsíční splátky je 100% odpočitatelné. DPH obsažená ve splátce tak v plné míře snižuje celkovou daňovou povinnost nájemce.

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Výhodou BARTH Operáku je vlastní specializované oddělené, kde Vám profesionálové se vším poradí, vysvětlí Vám podmínky a vyberou pro Vás tu nejlepší variantu. Vůz si navíc můžete vyzkoušet při testovací jízdě a to jsou další argumenty proč BARTH Operák. V případě, že se rozhodnete využít pro pořízení nového vozu operativní leasing, připojíte se k tisícům spokojených zákazníků.

Součástí pronájmu může, ale nemusí být i doprovodný servis předmětu leasingu v dohodnutém rozsahu. Smlouva na operativní leasing je uzavírána na relativně krátkou dobu (9-36 měsíců) a na předem daný počet kilometrů (zpravidla se sjednává roční nebo celkový nájezd km). Operativní leasing vozu lze doplnit komplexním zajištěním všech potřebných služeb pro provoz vozidel (sada zimních kol, dálniční známky atd.). Doba operativního leasingu je obvykle kratší než doba životnosti vozu a doba odepisování předmětu leasingu podle platných daňových předpisů. Po skončení doby splácení zůstává předmět leasingu v majetku leasingové společnosti.

Na webu BARTH Operák najdete vždy aktuální nabídku a vybírat můžete z více jak 100 modelů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, KIA a Peugeot, a dále užitkových vozů značek Volkswagen a Peugeot. Využijte moderní způsob řešení mobility a pořiďte si nový vůz za pravidelnou měsíční splátku, bez dalších nákladů a starostí, díky službě BARTH Operák od společnosti Autocentrum BARTH, kterou najdete v Pardubicích na Dubině a v Hradci Králové na ulici Bratří Štefanů a Brněnská.

Autocentrum BARTH je jedním z největších prodejců automobilů v České republice a na trhu působí již přes 20 let. V roce 2017 prodalo téměř 6 000 vozů a zaměstnává přes 230 zaměstnanců ve více než 7 moderních showroomech. Mimo specializované oddělení operativního leasingu má také velké fleetové centrum pro větší firemní zákazníky. Zákazníkům připravuje každý měsíc exkluzivní nabídky operativního leasingu s cílem, aby byly ty nejlepší v celé České republice. Každý měsíc z Autocentra BARTH odjíždí stovky spokojených a nadšených zákazníků z celé České republiky. Nabídky operativního leasingu připravuje a realizuje s největšími poskytovateli operativního leasingu v ČR, např. ŠkoFIN, ARVAL, ČSOB Leasing a Business Lease.

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Více se dozvíte na https://www.barth-operak.cz/.

Nejčtenější

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Velkolepý narozeninový open air již ve středu 15. srpna slavnostně odstartuje 15. ročník populárního festivalu Letní...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Další z rubriky

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie!

Akcie fotbalových klubů Juventus Turín nebo Borussia Dortmund můžete spolu s dalšími atraktivními zahraničními akciemi...

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz