Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Online studium aneb jak na vzdělávání na dálku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní době jsme svědky toho, že nároky a požadavky na zaměstnance se neustále zvyšují. Jedinou možností jak obstát v konkurenci a udržet krok s rychlým vývojem, je neustále se vzdělávat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Online studium aneb jak na vzdělávání na dálku | foto: LIGS University

Vzdělávání u dospělých lidí má své speciální výhody, ale i omezení. Studenti jsou schopni rychle vstřebávat získané informace, které navazují na jejich praxi - klíčovým aspektem je přitom aplikovatelnost nabytých vědomostí. Všichni se ale potýkají s překážkou, kterou je nedostatek volného času. Tento fakt dnes řeší online vzdělávání na dálku, ale i zde je třeba pečlivě vybírat.

Nové trendy v moderním vzdělávání

Online studium má řadu výhod, neboť umožňuje vzdělávání kdekoliv a kdykoliv. Stalo se tak ideální formou pro zaneprázdněné lidi, pro které je plánování volného času obzvláště složité. Online studium jim poskytuje volnost a svobodu vytvořit si individuální studijní plán, který je možno sladit s pracovními povinnostmi či rodinným životem. Student navíc postupuje tempem, jaké mu vyhovuje - nezdržují ho ostatní členové skupiny, což může nastat při klasické výuce a naopak, může si dopřát více času na témata a oblasti, které ho speciálně zajímají.

Právě pro tyto studenty LIGS University, zatím jako jediná škola na území České a Slovenské republiky, poskytuje dálkové studium formou interactive online. Jedná se o studium manažerských programů, ze kterých je u nás nejznámější MBA (Master of Business Administration), dále jsou to manažerské programy: BBA (Bachelor of Business Administration), MSc (Master of Science), MPA (Master of Public Administration) a DBA (Doctor of Business Administration).

Online studium aneb jak na vzdělávání na dálku

Online studium aneb jak na vzdělávání na dálku

Důležitá je praxe a feedback od profesionálů

Aby bylo online dálkové studium opravdu efektivní a přineslo očekávané výsledky, je žádoucí, aby měli studenti plnohodnotnou zpětnou vazbu a profesionální vedení. To spočívá právě v kvalitních lektorech, kteří jsou alfou a omegou ve vzdělávání obecně. Tutoři působící na LIGS University jsou profesionálové z praxe a specialisti ve svém oboru. To zaručuje, že jsou při vedení seminářů nebo odborných prací pro studenty opravdovým přínosem.

„Naši studenti jsou inteligentní lidé s vysokými nároky, proto tutory vybíráme velmi pečlivě. Trváme na tom, aby byli profesionálové a specialisté ve svém oboru. Jen tak mohou být opravdovým přínosem pro studenty, které vedou při jejich studiu,“ říká Dagmar Makovská, výkonná ředitelka LIGS University.

Studentům online programů dnes nechybí ani kontakt „se spolužáky“. Například na LIGS University jej umožňují diskusní fóra a online chaty v rámci studijního informačního systému. Také se zde nachází online knihovna se stovkami titulů odborné literatury, která je studentům k dispozici po celou dobu studia.

Studium Interactive Online MBA posouvá dál, poskytuje lepší pracovní příležitosti a přináší nové zajímavé kontakty, neobejde se však bez pevné vůle a motivace neustále se zlepšovat.

LIGS University

LIGS University

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Popularita kurzových sázek byla vysoká v minulosti, a poslední údaje naznačují, že neklesá. Kromě pravidelných sázkařů...

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Není každé podnikání stále úspěšné. Potkat váš může špatná investice, nemoc, špatná pojistka a úspěchy se ze dne na den...

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Máme 5 jeho hlavních předností

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Zde je 5 jeho hlavních předností

K modernímu bydlení ve vile či jakémkoli jiném typu rodinného domu patří stylový a funkční exteriér. Jeho základem by...

Najdete na iDNES.cz