Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Online investování do akcií po celém světě může být snadné a bezpečné

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte, jak nejlépe zhodnotit své úspory? Jednou z možností, jak pohodlně vydělávat, je investování do akcií. Jejich nákupem se stanete vlastníkem zakoupené části společnosti a získáváte nárok na výplatu podílů na zisku. Další výdělky představuje jejich správně načasovaný nákup a prodej.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Jiří Benák, iDNES.cz

Každý investor by měl alespoň část peněz investovat do akcií, a to kvůli diverzifikaci svého portfolia. Investice do akcií nabízí možnost vysokého výnosu a vysoké likvidity, ale hrozí zde vyšší míra rizika.

Držitelé akcií mají nárok na podíl na hospodářském výsledku ve formě dividendy. Ta se vypočítává podle toho, kolik akcií dané společnosti vlastní. Zisk společnosti ale není sázka na jistotu, hlavním důvodem, proč investoři volí investici do akcií, tak bývá kapitálové zhodnocení akcie, tedy rozdíl mezi její prodejní a nákupní cenou.

Cena, za kterou akcie nakupujete, odráží to, jak si tyto cenné papíry v dané chvíli cení ostatní investoři. Jejich pohled na akcie se může v průběhu jediného dne rychle měnit. Vydělávat tak můžete také správně načasovaným nákupem či prodejem, celkový zisk z daných akcií je dán součtem výnosů z dividend a kapitálového výnosu. Pokud navíc neprodáte své akcie dříve než po 3 letech od jejich nákupu, váš zisk nepodléhá zdanění.

Časový horizont jednotlivých investic se obvykle pohybuje od 3 měsíců výše a výnosnost často dosahuje desítky procent ročně. Při investování ale platí, že čím vyšší výnos můžete získat, tím vyšší je také riziko ztráty.

Rychlé a snadné investování přes internet dostupné pro každého

V dnešní době už nemusíte pro obchodování navštěvovat pobočky makléřských firem nebo nakupovat přes telefon. Vše zařídíte rychle a v klidu domova přes internet. Přehledné a bezpečné investování pro začínající i zkušené investory nabízí společnost DEGIRO, která je prvním velkoobchodním brokerem pro soukromé investory, který navíc svým klientům umožňuje investovat po celém světě za neuvěřitelně nízké ceny.

Prostřednictvím DEGIRO můžete investovat na významných trzích cenných papírů jako je Burza cenných papírů Praha, americká NASDAQ nebo německá Deutsche Börse - obchodní systém Xetra. Ze všech českých brokerů nabízí DEGIRO nejlepší ceny pro polský trh. Všechny významné světové burzy najdete přehledně na jednom místě, své portfolio tak můžete lépe diverzifikovat.

Otevření účtu u společnosti DEGIRO je zcela zdarma a nesetkáte se s žádnými skrytými poplatky. Vždy přesně víte, kolik a za co platíte. V mnoha případech s DEGIRO zaplatíte na poplatcích až o 80 % méně než u jiných online brokerů a významně tak zvýšíte svůj výnos.

Bezpečné investování do akcií s nejkonkurenčnějším online brokerem na světě

Společnost DEGIRO byla založena v roce 2008 pěti bývalými zaměstnanci společnosti Binck. Díky nízkým poplatkům a jedinečné infrastruktuře začala firma rychle růst a v současné době používá platformu pro přibližně 10 miliard transakcí na 100 burzách po celém světě.

Zpočátku společnost DEGIRO poskytovala své služby profesionálním investorům, ale v září 2013 mezi své klienty přivítala i soukromé investory. Díky společnosti DEGIRO se celosvětové investování stalo dostupným pro všechny. V mnoha ohledech se společnost DEGIRO stala nejkonkurenčnějším online brokerem na světě.

Neustále vyvíjená technologie společnosti DEGIRO splňuje pod dohledem Nizozemské banky (DNB) a Úřadu pro finanční trhy (AFM) náročné bankovní normy. U společnosti DEGIRO jsou vaše investice uloženy v oddělené úschovně ve formě investičního účtu. Nemusíte se tedy obávat platební neschopnosti. V naprostém bezpečí jsou i vaše soukromá data.

DEGIRO

DEGIRO

Více informací o společnosti DEGIRO a možnostech investování do akcií najdete na www.degiro.cz.

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Investovat své těžce vydělané peníze efektivně a bezpečně není v dnešní době vůbec jednoduché. Možností je nespočet a...

Moderní catering je i o zážitcích

Moderní catering je i o zážitcích

Svatby, teambuildingy, firemní večírky, kongresy a konference, meetingy. Tam všude je zapotřebí dobrého jídla....

Jak se dostat na střední školu v USA?

Jak se dostat na střední školu v USA?

Studium na americké střední škole je nesporně snem mnoha teenagerů. A protože sny se mají plnit, je nejvyšší čas se na...

Najdete na iDNES.cz