Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Online investování do akcií po celém světě může být snadné a bezpečné

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Přemýšlíte, jak nejlépe zhodnotit své úspory? Jednou z možností, jak pohodlně vydělávat, je investování do akcií. Jejich nákupem se stanete vlastníkem zakoupené části společnosti a získáváte nárok na výplatu podílů na zisku. Další výdělky představuje jejich správně načasovaný nákup a prodej.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Jiří Benák, iDNES.cz

Každý investor by měl alespoň část peněz investovat do akcií, a to kvůli diverzifikaci svého portfolia. Investice do akcií nabízí možnost vysokého výnosu a vysoké likvidity, ale hrozí zde vyšší míra rizika.

Držitelé akcií mají nárok na podíl na hospodářském výsledku ve formě dividendy. Ta se vypočítává podle toho, kolik akcií dané společnosti vlastní. Zisk společnosti ale není sázka na jistotu, hlavním důvodem, proč investoři volí investici do akcií, tak bývá kapitálové zhodnocení akcie, tedy rozdíl mezi její prodejní a nákupní cenou.

Cena, za kterou akcie nakupujete, odráží to, jak si tyto cenné papíry v dané chvíli cení ostatní investoři. Jejich pohled na akcie se může v průběhu jediného dne rychle měnit. Vydělávat tak můžete také správně načasovaným nákupem či prodejem, celkový zisk z daných akcií je dán součtem výnosů z dividend a kapitálového výnosu. Pokud navíc neprodáte své akcie dříve než po 3 letech od jejich nákupu, váš zisk nepodléhá zdanění.

Časový horizont jednotlivých investic se obvykle pohybuje od 3 měsíců výše a výnosnost často dosahuje desítky procent ročně. Při investování ale platí, že čím vyšší výnos můžete získat, tím vyšší je také riziko ztráty.

Rychlé a snadné investování přes internet dostupné pro každého

V dnešní době už nemusíte pro obchodování navštěvovat pobočky makléřských firem nebo nakupovat přes telefon. Vše zařídíte rychle a v klidu domova přes internet. Přehledné a bezpečné investování pro začínající i zkušené investory nabízí společnost DEGIRO, která je prvním velkoobchodním brokerem pro soukromé investory, který navíc svým klientům umožňuje investovat po celém světě za neuvěřitelně nízké ceny.

Prostřednictvím DEGIRO můžete investovat na významných trzích cenných papírů jako je Burza cenných papírů Praha, americká NASDAQ nebo německá Deutsche Börse - obchodní systém Xetra. Ze všech českých brokerů nabízí DEGIRO nejlepší ceny pro polský trh. Všechny významné světové burzy najdete přehledně na jednom místě, své portfolio tak můžete lépe diverzifikovat.

Otevření účtu u společnosti DEGIRO je zcela zdarma a nesetkáte se s žádnými skrytými poplatky. Vždy přesně víte, kolik a za co platíte. V mnoha případech s DEGIRO zaplatíte na poplatcích až o 80 % méně než u jiných online brokerů a významně tak zvýšíte svůj výnos.

Bezpečné investování do akcií s nejkonkurenčnějším online brokerem na světě

Společnost DEGIRO byla založena v roce 2008 pěti bývalými zaměstnanci společnosti Binck. Díky nízkým poplatkům a jedinečné infrastruktuře začala firma rychle růst a v současné době používá platformu pro přibližně 10 miliard transakcí na 100 burzách po celém světě.

Zpočátku společnost DEGIRO poskytovala své služby profesionálním investorům, ale v září 2013 mezi své klienty přivítala i soukromé investory. Díky společnosti DEGIRO se celosvětové investování stalo dostupným pro všechny. V mnoha ohledech se společnost DEGIRO stala nejkonkurenčnějším online brokerem na světě.

Neustále vyvíjená technologie společnosti DEGIRO splňuje pod dohledem Nizozemské banky (DNB) a Úřadu pro finanční trhy (AFM) náročné bankovní normy. U společnosti DEGIRO jsou vaše investice uloženy v oddělené úschovně ve formě investičního účtu. Nemusíte se tedy obávat platební neschopnosti. V naprostém bezpečí jsou i vaše soukromá data.

DEGIRO

DEGIRO

Více informací o společnosti DEGIRO a možnostech investování do akcií najdete na www.degiro.cz.


Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Najdete na iDNES.cz