Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Online investování do akcií po celém světě může být snadné a bezpečné

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte, jak nejlépe zhodnotit své úspory? Jednou z možností, jak pohodlně vydělávat, je investování do akcií. Jejich nákupem se stanete vlastníkem zakoupené části společnosti a získáváte nárok na výplatu podílů na zisku. Další výdělky představuje jejich správně načasovaný nákup a prodej.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Jiří Benák, iDNES.cz

Každý investor by měl alespoň část peněz investovat do akcií, a to kvůli diverzifikaci svého portfolia. Investice do akcií nabízí možnost vysokého výnosu a vysoké likvidity, ale hrozí zde vyšší míra rizika.

Držitelé akcií mají nárok na podíl na hospodářském výsledku ve formě dividendy. Ta se vypočítává podle toho, kolik akcií dané společnosti vlastní. Zisk společnosti ale není sázka na jistotu, hlavním důvodem, proč investoři volí investici do akcií, tak bývá kapitálové zhodnocení akcie, tedy rozdíl mezi její prodejní a nákupní cenou.

Cena, za kterou akcie nakupujete, odráží to, jak si tyto cenné papíry v dané chvíli cení ostatní investoři. Jejich pohled na akcie se může v průběhu jediného dne rychle měnit. Vydělávat tak můžete také správně načasovaným nákupem či prodejem, celkový zisk z daných akcií je dán součtem výnosů z dividend a kapitálového výnosu. Pokud navíc neprodáte své akcie dříve než po 3 letech od jejich nákupu, váš zisk nepodléhá zdanění.

Časový horizont jednotlivých investic se obvykle pohybuje od 3 měsíců výše a výnosnost často dosahuje desítky procent ročně. Při investování ale platí, že čím vyšší výnos můžete získat, tím vyšší je také riziko ztráty.

Rychlé a snadné investování přes internet dostupné pro každého

V dnešní době už nemusíte pro obchodování navštěvovat pobočky makléřských firem nebo nakupovat přes telefon. Vše zařídíte rychle a v klidu domova přes internet. Přehledné a bezpečné investování pro začínající i zkušené investory nabízí společnost DEGIRO, která je prvním velkoobchodním brokerem pro soukromé investory, který navíc svým klientům umožňuje investovat po celém světě za neuvěřitelně nízké ceny.

Prostřednictvím DEGIRO můžete investovat na významných trzích cenných papírů jako je Burza cenných papírů Praha, americká NASDAQ nebo německá Deutsche Börse - obchodní systém Xetra. Ze všech českých brokerů nabízí DEGIRO nejlepší ceny pro polský trh. Všechny významné světové burzy najdete přehledně na jednom místě, své portfolio tak můžete lépe diverzifikovat.

Otevření účtu u společnosti DEGIRO je zcela zdarma a nesetkáte se s žádnými skrytými poplatky. Vždy přesně víte, kolik a za co platíte. V mnoha případech s DEGIRO zaplatíte na poplatcích až o 80 % méně než u jiných online brokerů a významně tak zvýšíte svůj výnos.

Bezpečné investování do akcií s nejkonkurenčnějším online brokerem na světě

Společnost DEGIRO byla založena v roce 2008 pěti bývalými zaměstnanci společnosti Binck. Díky nízkým poplatkům a jedinečné infrastruktuře začala firma rychle růst a v současné době používá platformu pro přibližně 10 miliard transakcí na 100 burzách po celém světě.

Zpočátku společnost DEGIRO poskytovala své služby profesionálním investorům, ale v září 2013 mezi své klienty přivítala i soukromé investory. Díky společnosti DEGIRO se celosvětové investování stalo dostupným pro všechny. V mnoha ohledech se společnost DEGIRO stala nejkonkurenčnějším online brokerem na světě.

Neustále vyvíjená technologie společnosti DEGIRO splňuje pod dohledem Nizozemské banky (DNB) a Úřadu pro finanční trhy (AFM) náročné bankovní normy. U společnosti DEGIRO jsou vaše investice uloženy v oddělené úschovně ve formě investičního účtu. Nemusíte se tedy obávat platební neschopnosti. V naprostém bezpečí jsou i vaše soukromá data.

DEGIRO

DEGIRO

Více informací o společnosti DEGIRO a možnostech investování do akcií najdete na www.degiro.cz.


Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Kvalitní produkty Abbkine nabízí na českém trhu společnost BIOGEN Praha. V její nabídce najdete labeling kity,...

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Máme 5 jeho hlavních předností

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Zde je 5 jeho hlavních předností

K modernímu bydlení ve vile či jakémkoli jiném typu rodinného domu patří stylový a funkční exteriér. Jeho základem by...

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete mimo jiné i CRISPR produkty od výrobce Creative Diagnostic.

Najdete na iDNES.cz