Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Online autobazar a motoinzerce nové generace = TIPmobile.cz

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Online autobazarů a inzertních serverů zaměřených na nákup a prodej vozidel je celá řada. Nyní se však rozjíždí zcela nový portál motoristické inzerce „Tipmobile.cz“ s řadou převratných řešení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Online autobazar a motoinzerce nové generace | foto: ahr

Inzerce Tipmobile.cz je online autobazar s ambicí posunout možnosti vyhledávání dopravních prostředků na zcela novou úroveň. Je výjimečný zejména svou interaktivitou a komunikačním propojením. Nejen že shromažďuje a třídí desítky tisíc inzerátů, ale nabízí propojení například i s nabídkami povinného ručení, reálnými možnostmi splátek, či se sociální sítí facebook. Díky interaktivní garáži umožňuje také prodejcům mapovat zájem ze strany konkrétních kupujících a pružně na něj reagovat svou nabídkou.

Veškeré standardní funkce inzertních serverů

Inzerce vozidel Tipmobile.cz nabízí veškeré standardní funkce, možnosti vyhledávání, filtrování podle parametrů, fotografie a podobně. Samozřejmostí je i automatické zobrazování podobných inzerátů, řazení výsledků podle libovolného parametru (rok výroby, najeté km, výkon motoru, objem motoru, datum publikace, cena...), či porovnávání vozů v garáži. Na tyto standardní funkce však Tipmobile.cz navazuje velkým množstvím originálních řešení a nápadů, které urychlí, zjednoduší a zefektivní hledání ideálního vozu.

Interaktivní garáž na Tipmobile.cz

Jedním z převratných nápadů online autobazaru Tipmobile.cz je interaktivní garáž. I jiné inzertní portály nabízí hledajícím možnost "zaparkovat" auto, které je zaujalo, do virtuální garáže a později se k němu vrátit. Tím to u většiny inzertních serverů končí, u Tipmobile.cz pouze začíná. První velkou výhodou interaktivní garáže je fakt, že auta, která tam zaparkujete jako přihlášený uživatel, tam najdete i po vypnutí a zapnutí počítače. Vlastní interaktivita garáže pak spočívá v tom, že pokud tuto funkci povolíte, prodejce zaparkovaného auta se dozví nejen to, že jste si dali do garáže jeho auto, ale i to, která další auta v garáži máte, včetně jejich parametrů a ceny. Může pak na to zareagovat a vytvořit jen pro vás speciální nabídku, která bude konkurovat ostatním vozidlům ve vaší garáži. Uložení auta do garáže může tedy být i formou komunikace s prodávajícím. Dáte mu tím například na vědomí, že víte o stejně vybaveném autě za nižší cenu, a počkáte, zda na to prodejce zareaguje například změnou ceny.

Automobilový inzertní server Tipmobile.cz

Automobilový inzertní server Tipmobile.cz

Propojení se sociální sítí Facebook

Nabídku, která vás zaujme, můžete na Tipmobile.cz jednoduchým kliknutím sdílet se svými přáteli na Facebooku a získat tak jejich názory a rady, zda toto auto koupit, či ne. Brzy bude možné i sdílení celé garáže a jednotné přihlašování pomocí účtu Facebook.

Jednoduché cesty

Pro ty, kdo se nepotřebují či nechtějí probírat složitými parametry jednotlivých aut a požadují zejména jednoduchost hledání, nabízí Tipmobile.cz předdefinované filtry. Jednoduše tak můžete hledat mezi vozy do města, sportovními vozy, rodinnými vozy apod.

logo Tipmobile.cz

Pomoc s orientací v cenách

Předností online autobazaru Tipmobile.cz je také uvádění nejvyšší, nejnižší a průměrné ceny každého typu automobilu, což pomůže zájemcům zorientovat se v cenách a lépe posoudit danou nabídku. Za poplatek lze u partnerské společnosti také ověřit reálnou tržní cenu konkrétního vozu.

Propojení Tipmobile.cz s dalšími službami

Server myslí i na další služby, které s prodejem aut souvisí. Zobrazí vám tedy 3 nejvýhodnější povinná ručení nebo spočítá přesné splátkové možnosti na každé auto dle skutečných podmínek prodejce. Splátkové podmínky mohou být také zadány jako jeden z parametrů přímo při vyhledávání a systém vám pak najde pouze ta auta, která odpovídají vašim možnostem auto splácet. Tipmobile.cz nabízí i odkazy na další informace o vybraném typu auta, jako jsou recenze, crashtesty apod.

Široký výběr

Na Tipmobile.cz se nachází desetitisíce nabídek více než tisícovky prodejců a autobazarů s podporou importů ze systémů Autosoft, Tipcars, Teas a Sauto. Najdete zde osobní auta, motocykly, čtyřkolky, dodávky, nákladní vozy, přívěsy, karavany, autobusy, ale i stavební a zemědělské stroje.

Automobilový inzertní server Tipmobile.cz pochází z dílny společnosti
Pro Holding CZ, která při jeho vývoji zúročila dlouholeté zkušenosti s vývojem podobných projektů, webových stránek, e-shopů apod.

více info na...

Více informací na stránkách www.proholding.cz a www.tipmobile.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Najdete na iDNES.cz