Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Online autobazar a motoinzerce nové generace = TIPmobile.cz

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Online autobazarů a inzertních serverů zaměřených na nákup a prodej vozidel je celá řada. Nyní se však rozjíždí zcela nový portál motoristické inzerce „Tipmobile.cz“ s řadou převratných řešení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Online autobazar a motoinzerce nové generace | foto: ahr

Inzerce Tipmobile.cz je online autobazar s ambicí posunout možnosti vyhledávání dopravních prostředků na zcela novou úroveň. Je výjimečný zejména svou interaktivitou a komunikačním propojením. Nejen že shromažďuje a třídí desítky tisíc inzerátů, ale nabízí propojení například i s nabídkami povinného ručení, reálnými možnostmi splátek, či se sociální sítí facebook. Díky interaktivní garáži umožňuje také prodejcům mapovat zájem ze strany konkrétních kupujících a pružně na něj reagovat svou nabídkou.

Veškeré standardní funkce inzertních serverů

Inzerce vozidel Tipmobile.cz nabízí veškeré standardní funkce, možnosti vyhledávání, filtrování podle parametrů, fotografie a podobně. Samozřejmostí je i automatické zobrazování podobných inzerátů, řazení výsledků podle libovolného parametru (rok výroby, najeté km, výkon motoru, objem motoru, datum publikace, cena...), či porovnávání vozů v garáži. Na tyto standardní funkce však Tipmobile.cz navazuje velkým množstvím originálních řešení a nápadů, které urychlí, zjednoduší a zefektivní hledání ideálního vozu.

Interaktivní garáž na Tipmobile.cz

Jedním z převratných nápadů online autobazaru Tipmobile.cz je interaktivní garáž. I jiné inzertní portály nabízí hledajícím možnost "zaparkovat" auto, které je zaujalo, do virtuální garáže a později se k němu vrátit. Tím to u většiny inzertních serverů končí, u Tipmobile.cz pouze začíná. První velkou výhodou interaktivní garáže je fakt, že auta, která tam zaparkujete jako přihlášený uživatel, tam najdete i po vypnutí a zapnutí počítače. Vlastní interaktivita garáže pak spočívá v tom, že pokud tuto funkci povolíte, prodejce zaparkovaného auta se dozví nejen to, že jste si dali do garáže jeho auto, ale i to, která další auta v garáži máte, včetně jejich parametrů a ceny. Může pak na to zareagovat a vytvořit jen pro vás speciální nabídku, která bude konkurovat ostatním vozidlům ve vaší garáži. Uložení auta do garáže může tedy být i formou komunikace s prodávajícím. Dáte mu tím například na vědomí, že víte o stejně vybaveném autě za nižší cenu, a počkáte, zda na to prodejce zareaguje například změnou ceny.

Automobilový inzertní server Tipmobile.cz

Automobilový inzertní server Tipmobile.cz

Propojení se sociální sítí Facebook

Nabídku, která vás zaujme, můžete na Tipmobile.cz jednoduchým kliknutím sdílet se svými přáteli na Facebooku a získat tak jejich názory a rady, zda toto auto koupit, či ne. Brzy bude možné i sdílení celé garáže a jednotné přihlašování pomocí účtu Facebook.

Jednoduché cesty

Pro ty, kdo se nepotřebují či nechtějí probírat složitými parametry jednotlivých aut a požadují zejména jednoduchost hledání, nabízí Tipmobile.cz předdefinované filtry. Jednoduše tak můžete hledat mezi vozy do města, sportovními vozy, rodinnými vozy apod.

logo Tipmobile.cz

Pomoc s orientací v cenách

Předností online autobazaru Tipmobile.cz je také uvádění nejvyšší, nejnižší a průměrné ceny každého typu automobilu, což pomůže zájemcům zorientovat se v cenách a lépe posoudit danou nabídku. Za poplatek lze u partnerské společnosti také ověřit reálnou tržní cenu konkrétního vozu.

Propojení Tipmobile.cz s dalšími službami

Server myslí i na další služby, které s prodejem aut souvisí. Zobrazí vám tedy 3 nejvýhodnější povinná ručení nebo spočítá přesné splátkové možnosti na každé auto dle skutečných podmínek prodejce. Splátkové podmínky mohou být také zadány jako jeden z parametrů přímo při vyhledávání a systém vám pak najde pouze ta auta, která odpovídají vašim možnostem auto splácet. Tipmobile.cz nabízí i odkazy na další informace o vybraném typu auta, jako jsou recenze, crashtesty apod.

Široký výběr

Na Tipmobile.cz se nachází desetitisíce nabídek více než tisícovky prodejců a autobazarů s podporou importů ze systémů Autosoft, Tipcars, Teas a Sauto. Najdete zde osobní auta, motocykly, čtyřkolky, dodávky, nákladní vozy, přívěsy, karavany, autobusy, ale i stavební a zemědělské stroje.

Automobilový inzertní server Tipmobile.cz pochází z dílny společnosti
Pro Holding CZ, která při jeho vývoji zúročila dlouholeté zkušenosti s vývojem podobných projektů, webových stránek, e-shopů apod.

více info na...

Více informací na stránkách www.proholding.cz a www.tipmobile.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Najdete na iDNES.cz