Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami centra Asklepion jsme pro vás připravili čtyři tipy pro formování postavy a krásnou i hladkou pleť, a to nejen teď v létě, ale i po něm. A navíc za letní lážo plážo nízké ceny.

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření | foto: Asklepion

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud jde o péči o pleť, v letních měsících a v době bezprostředně po nich bychom se měli zaměřit na obnovení rovnováhy pleti a obnovu tvorby kolagenu. Pokožka v této době potřebuje mnoho vitamínů a dalších vyživujících a hydratačních látek. A pokud se nám nepodařilo zhubnout před létem „do plavek“, máme teď skvělou příležitost to přes léto dohnat s akční nabídkou na hubnutí mrazem. To se prostě v létě může hodit.

Hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou

Tohle ošetření je zkrátka letní „must have“. Dodá pleti unavené sluncem vláhu a hydratuje ji do hloubky. Hydratační krém a sérum by měli být samozřejmě součástí pravidelné domácí péče, do hlubokých vrstev kůže ale nepronikají. Kvalitní hloubkovou hydrataci zajistí dermatolog aplikací kyseliny hyaluronové. Ta umí vyplnit hlubší vrásky, rýhy i jizvičky, ale také dokáže pleť vyživit a dlouhodobě hydratovat. Tato tělu vlastní látka má totiž jedinečnou schopnost vázat na sebe vodu.

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

„Při hloubkové hydrataci vpravujeme do hlubších vrstev kůže aktivní látky, které zlepšují hydrataci, kvalitu kůže a vyhlazují jemné vrásky,“ vysvětlila nám primářka dermatologie v Asklepionu MUDr. Hana Smutková. Na jejím oddělení v Asklepionu máte v létě na hydrataci kyselinou hyaluronovou a omlazení vlastní krevní plazmou slevu 10 %. Ale pozor, jen do naplnění volných termínů, tak s objednáním neotálejte.

Formování postavy: Zhubněte v létě mrazem a se skvělou cenou!

Úbytek tuku až o 80 % v partiích, kde to opravdu nejde dietou ani cvičením, bez operace a pouze za 5400 Kč místo původních 7200 Kč? Letos v létě opět ano! Protože tuhle akci si v Asklepionu oblíbily stovky klientů, rozhodli se ji letos v červnu zopakovat. 

Díky kryolipolýze Cooltech, která nemá nic společného s náhražkami hubnutí mrazem v kosmetických salonech a smí ji provádět pouze lékař, se konečně zbavíte tukových polštářků všude tam, kde to prostě jinak nejde. Klinické studie prokázaly po ošetření Cooltech úbytek tuku až o 80 % během 4 měsíců! Výsledek je měřitelný okamžitě a další 3 měsíce dále hubnete!

Trvalé odstranění chloupků laserem s 15% slevou

Nechtěných chloupků prakticky kdekoli na těle vás zbaví jednou pro vždy laserová epilace. Je ale třeba přijít na ošetření víckrát, takže čím dříve začnete, tím dříve chloupky a otravné holení zmizí z vašeho života. Na oddělení dermatologie v Asklepionu si pro vás v rámci letní nabídky připravili na laserovou epilaci slevu 15 %, ale pozor, je téměř půlka léta a termíny se rychle plní! 

Dermatoložky laser centra Asklepion nám vysvětlily, že lépe si lasery poradí s tmavšími chloupky na světlejší pleti, ale ony kombinují více laserů a IPL, takže umí zatočit téměř s každým typem ochlupení. Na laserovou epilaci si vyhraďte alespoň čtyři návštěvy, ale výsledek stojí za to. A pozor! Hodí se i pro pány.

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Více informací o formování postavy, trvalém odstranění chloupků a hloubkové hydrataci pleti najdete na www.asklepion.cz.


Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Syndrom počítačového vidění častěji postihuje ženy

Syndrom počítačového vidění častěji postihuje ženy

Problémy se zaostřením, únava a pálení očí, rozmazané nebo dvojité vidění, slzení očí nebo naopak suché oči, bolesti...

Trendy 2019: průhledné brýle, retro i výrazné s důrazem na detail

Trendy 2019: průhledné brýle, retro i výrazné s důrazem na detail

Nový rok, nové trendy. Je tu pár novinek, které by vás rozhodně neměly minout. Modlou budou letos tahle 4 slova:...

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Ještě jste o nich neslyšeli? Tyto grafické kartičky umí posloužit jako dokonalá dekorace důležitých fotografií s naším...

Najdete na iDNES.cz