Zahřívající čaje: zajímavý nápad s pepřem nebo papričkou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Teplý nápoj zahřeje už sám o sobě, ale je dobré zvolit čaje, které jsou obohaceny o přírodní zahřívací složky. Tyto směsi jsou ideální v tomto období studených dnů a epidemií respiračních onemocnění, a navíc pomáhají udržet pozitivní rozpoložení v dlouhých zimních měsících.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zahřívající čaje | foto: MOKATE

Nová řada Loyd Warming Tea je vyrobena na bázi bylin, sušeného ovoce, koření a medu a nabízí klasické i novátorské kombinace. Právě vhodně namíchané směsi koření a bylinek mají silně zahřívající efekt a mohou nám dokonce pomoci v boji s nachlazením. Neméně důležitá je příjemná chuť.

Višeň s papričkou a malina s pepřem

Zajímavě chutnají voňavé maliny se skořicí a špetkou černého pepře. Překvapující je kombinace višně, jemné čokoládové příchutě, kterou nápoji dodávají kakaové boby a chilli papričky. Šťavnatá švestka se sladkým fíkem a omamnou skořicí zažene všechny chmury.

Zahřívající čaje
Zahřívající čaje

Tradiční čajomilce naopak potěší klasické spojení sladkého pomeranče se skořicí a hřebíčkem nebo citronu s opěvovaným zázvorem a medem.

To nej z přírody: řada Natur

Zahřívající čaje

Mokate nyní přichází se zcela novou řadou čajů Loyd Natur, které jsou také ideální pro toto období. Zahřívají a skvěle chutnají. Doporučujeme například bylinný aromatizovaný čaj s příchutí citrusových plodů a zázvorem nebo ovocný čaj s medem manuka, brusinkou a zázvorem.

Nálevy s léčivými účinky

Zahřívající čaje můžete střídat s klasickými bylinkovými čaji, které dovedou být dobrými pomocníky při mnoha neduzích. Lípa s citronovou příchutí a medem značky Loyd je ideální kombinací bylinné drogy, citronové kůry a medu.

Zahřívající čaje
Zahřívající čaje


Zkuste i LOYD zelený čaj s citrónem, medem a zázvorem. Tato kombinace příchutí se výborně osvědčí nejen v případě náhlého nachlazení, ale vždy, když se chcete osvěžit nápaditou a čerstvou chutí. Citron dodá vitamín C, med hojivé a antibakteriální účinky a ty ještě podpoří účinek zázvoru.

Kvalita z plantáže až do šálku

Při zakládání značky LOYD jsme vycházeli ze zkušeností a spolupráce s legendárním londýnským čajovým domem Thompson Lloyd & Ewart, který existuje od roku 1760. Kvalita je u čajů LOYD na první místě. Vysokou kvalitu garantují mezinárodní certifikáty kvality a přísná kritéria při výběru používaných surovin i nejmodernější stroje na porcování čajů. Celý výrobní cyklus od pěstováním přes sběr až po dopravu do závodu se pečlivě sledován.

Aby se péče vynaložená při výrobě čaje přenesla až do vašeho šálku, balíme je do trojrozměrných pyramidových sáčků vyrobených z biologicky rozložitelného hedvábného materiálu.

Zahřívající čaje

Trojrozměrný tvar obalu umožňuje zabalení dlouhých čajových lístků a poskytuje jim dostatek místa, aby se mohly zcela rozvinout, předat plnost aroma a vytvořit tak prvotřídní nálev podobně jako při přípravě sypaného čaje.

Čaje Loyd získaly opakovaně certifikát BRC (British Retail Consortium), který patří k vůbec nejnáročnějším normám pro výrobce potravin.

http://loydtea.cz
www.facebook.com/LOYDCZ
https://www.instagram.com/loyd_czsk/


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nedbalost, či neznalost? Dle zákona ani jedno neomlouvá.

Zahřívající čaje: zajímavý nápad s pepřem nebo papričkou

Zahřívající čaje

Teplý nápoj zahřeje už sám o sobě, ale je dobré zvolit čaje, které jsou obohaceny o přírodní zahřívací složky. Tyto...

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Najdete na iDNES.cz