Zahřívající čaje: zajímavý nápad s pepřem nebo papričkou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Teplý nápoj zahřeje už sám o sobě, ale je dobré zvolit čaje, které jsou obohaceny o přírodní zahřívací složky. Tyto směsi jsou ideální v tomto období studených dnů a epidemií respiračních onemocnění, a navíc pomáhají udržet pozitivní rozpoložení v dlouhých zimních měsících.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zahřívající čaje | foto: MOKATE

Nová řada Loyd Warming Tea je vyrobena na bázi bylin, sušeného ovoce, koření a medu a nabízí klasické i novátorské kombinace. Právě vhodně namíchané směsi koření a bylinek mají silně zahřívající efekt a mohou nám dokonce pomoci v boji s nachlazením. Neméně důležitá je příjemná chuť.

Višeň s papričkou a malina s pepřem

Zajímavě chutnají voňavé maliny se skořicí a špetkou černého pepře. Překvapující je kombinace višně, jemné čokoládové příchutě, kterou nápoji dodávají kakaové boby a chilli papričky. Šťavnatá švestka se sladkým fíkem a omamnou skořicí zažene všechny chmury.

Zahřívající čaje
Zahřívající čaje

Tradiční čajomilce naopak potěší klasické spojení sladkého pomeranče se skořicí a hřebíčkem nebo citronu s opěvovaným zázvorem a medem.

To nej z přírody: řada Natur

Zahřívající čaje

Mokate nyní přichází se zcela novou řadou čajů Loyd Natur, které jsou také ideální pro toto období. Zahřívají a skvěle chutnají. Doporučujeme například bylinný aromatizovaný čaj s příchutí citrusových plodů a zázvorem nebo ovocný čaj s medem manuka, brusinkou a zázvorem.

Nálevy s léčivými účinky

Zahřívající čaje můžete střídat s klasickými bylinkovými čaji, které dovedou být dobrými pomocníky při mnoha neduzích. Lípa s citronovou příchutí a medem značky Loyd je ideální kombinací bylinné drogy, citronové kůry a medu.

Zahřívající čaje
Zahřívající čaje


Zkuste i LOYD zelený čaj s citrónem, medem a zázvorem. Tato kombinace příchutí se výborně osvědčí nejen v případě náhlého nachlazení, ale vždy, když se chcete osvěžit nápaditou a čerstvou chutí. Citron dodá vitamín C, med hojivé a antibakteriální účinky a ty ještě podpoří účinek zázvoru.

Kvalita z plantáže až do šálku

Při zakládání značky LOYD jsme vycházeli ze zkušeností a spolupráce s legendárním londýnským čajovým domem Thompson Lloyd & Ewart, který existuje od roku 1760. Kvalita je u čajů LOYD na první místě. Vysokou kvalitu garantují mezinárodní certifikáty kvality a přísná kritéria při výběru používaných surovin i nejmodernější stroje na porcování čajů. Celý výrobní cyklus od pěstováním přes sběr až po dopravu do závodu se pečlivě sledován.

Aby se péče vynaložená při výrobě čaje přenesla až do vašeho šálku, balíme je do trojrozměrných pyramidových sáčků vyrobených z biologicky rozložitelného hedvábného materiálu.

Zahřívající čaje

Trojrozměrný tvar obalu umožňuje zabalení dlouhých čajových lístků a poskytuje jim dostatek místa, aby se mohly zcela rozvinout, předat plnost aroma a vytvořit tak prvotřídní nálev podobně jako při přípravě sypaného čaje.

Čaje Loyd získaly opakovaně certifikát BRC (British Retail Consortium), který patří k vůbec nejnáročnějším normám pro výrobce potravin.

http://loydtea.cz
www.facebook.com/LOYDCZ
https://www.instagram.com/loyd_czsk/


Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Má aviváž vonět?

Má aviváž vonět?

Kdo by neměl rád, když si obleče čistě vyprané a po aviváži voňavé prádlo. Co to ale znamená pro naše zdraví?

Získejte tělo do plavek. Efektivnější hubnutí nabízí nový Program 21

Získejte tělo do plavek. Efektivnější hubnutí nabízí nový Program 21

Spousta z nás touží být štíhlejší, zdravější a krásnější. Ale cesta za tímto snem bývá plná odříkání, počítání kalorií...

Radujeme se ze slunce

Radujeme se ze slunce

Chystáte se se svou ratolestí s přicházejícím pěkným počasím trávit konečně víc času venku? Sluníčko prospívá naší...

Najdete na iDNES.cz