Zachraňte vztah s erotickými pomůckami aneb v posteli to musí šlapat

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sex je koření života. Pokud zastáváte názor, že ve vztahu není intimní život prvořadý, potom lžete především sami sobě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zachraňte vztah s erotickými pomůckami aneb v posteli to musí šlapat | foto: ČTK

Představte si bydlet s partnerem (respektive partnerkou), vedle něhož byste pouze přespávali, tudíž nedocházelo by k žádným postelovým radovánkám. Stále byste apelovali na to, že vám ve vztahu na sexu nezáleží? Zřejmě ne, spíše byste začali hledat útěchu v jiné ložnici. A nevěra je na světě.

Jestliže se však chcete podobnému scénáři vyhnout, začněte s tím něco dělat. Po několika letech vztahu je naprosto normální, že prvotní zamilování a vášeň vyprší, což však neznamená, že se musíte rozloučit i s erotikou jako takovou.

Jak se inspirovat?

Pravděpodobně vám chybí nějaká ta erotická inspirace, kterou můžete hledat například v porno videích. Povšimněte si, že ve filmech pro dospělé aktéři různě mění polohy, používají erotické pomůcky, volí netradiční místa a podobně. Přemýšleli jste někdy nad tím, že se s drahou polovičkou pomilujete někde v přírodě? Postel je příliš fádní. Začněte experimentovat, čímž vrátíte do intimního života ten správný šmrnc.

Jaké existují erotické pomůcky?

Současný trh s erotickými nástroji je poměrně rozmanitý. Sehnat se dají hračičky, s nimiž se zabavíte jak v páru, tak i sami. V zásuvce nočního stolku ženy nesmí jednoznačně chybět vibrátor. Od pradávna ho něžné pohlaví používá k masturbaci, ovšem stále častěji ho využívají i páry u pohlavního styku. 

Erotické obchody nabízí dvě varianty této sexuální pomůcky - s vibracemi a bez nich. S vibracemi se jedná o vibrátor, jak už samotný název napovídá. Pokud byste chtěli provedení bez vibrací, tak pro takové případy je připraveno dildo. Sáhnout můžete po různých velikostech, tvarech, průměrech. Zrovna kategorie s vibrátory a dildy jsou opravdu rozličné a bohaté.

Pro ženy je připraveno erotické prádlo, které poškádlí pánskou fantazii. Populární jsou také venušiny kuličky, s nimiž si nejenže užijete rozkoš, ale také zpevníte dno pánevní, takže spojíte příjemné s užitečným.

Naučte se to s hračkami krok po kroku

Učený z nebe nespadl. Sehnat se dají stovky druhů erotických pomůcek, a tak by byl nadlidský výkon pamatovat si, k čemu jednotlivé hračky jsou, jak se používají a jaké přináší potěšeni. Jestliže se však chcete podívat, jak se jednotlivé nástroje používají, sexshop RuzovySlon.cz má i vlastní kanál na video platformě YouTube, kde má už více jak tisíc videí.

Podíváte se jak na klasické erotické videonávody zaměřené na jednotlivé hračky, tak i na recenze, jež natočili zákazníci zmíněného internetového obchodu. Mějte na paměti, že pokud vám to nešlape v posteli, není zdravý ani vztah jako takový. Každý potřebuje intimní sblížení se.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

S tatínky si děti užijí spoustu legrace.

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození druhého syna skončil v zaměstnání, aby se mu...

Jste to co pijete

Jste to co pijete

Lidské tělo tvoří ze tří čtvrtin voda, tuto informaci do sebe nasává každý žák základní školy. Víme ale přesně, CO je...

Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně

Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně

Zajímavá odměna, méně pracovních hodin, žádné dojíždění. Nebojte se v důchodu začít s novou prací a zjistěte, jaké to...

Najdete na iDNES.cz