Výpomoc na mateřské: v roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chůva, slečna na hlídaní, au pair - to už dávno nejsou synonyma pomoci mamince s péčí o dítě. Stále častěji jsou to totiž půjčky, které maminkám na mateřské podávají pomocnou ruku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výpomoc na mateřské: V roce 2018 to není chůva, ale půjčka | foto: ČTK

Ač je jejich sjednání na mateřské poněkud kontroverzní a neposkytují je zcela všichni poskytovatelé, jsou pro maminky jedinou možností, jak si zachovat finanční nezávislost. Kde si tedy jako maminka na mateřské můžete půjčit? Kolik maximálně může činit taková půjčka? A jak rychle musíte úvěr splatit? Na tyto otázky si odpovíme právě zde.

Získat půjčku na mateřské není jednoduché

Zaprvé je potřeba najít poskytovatele, který půjčky maminkám na mateřské poskytuje. Není to totiž ani tak o výběru, jako spíše skutečně o hledání. Poskytovatelů, kteří se neobrátili k maminkám zády, je jako šafránu a ne každý z nich navíc nabízí přijatelné podmínky. Pomocnou ruku můžete najít u Zaplo půjčky, Kamali nebo Via SMS. Tady vám rádi pomohou, a to i když je váš pravidelný příjem pouze v podobě příspěvku na mateřské.

Nejvyšší možná částka

U těchto společností si můžete sjednat půjčku na mateřské dovolené. Půjčená částka se pohybuje od 100 Kč až po 60 000 Kč. 60 000 Kč je tedy maximální suma, jakou si na mateřské můžete půjčit. Nejsou to bohužel žádné miliony, ale na věci každodenní potřeby to stačí. To samozřejmě platí pro maminky, které jsou samy a nemají partnera. S partnerem je pak situace růžovější, neboť si můžete sjednat více.

Délka splácení je jen na vás

Posledním důležitým parametrem je délka splácení. Ta se může pohybovat od jednoho měsíce až po několik let. Samozřejmě je nejvýhodnější půjčku splatit co nejdříve, abyste ji měli nejen rychle z krku, ale abyste ji také co nejméně přeplatili.

Jako maminka na mateřské tak můžete zabezpečit své miminko a nedostat se do hledáčku exekutorů. Zároveň ale pamatujte na to, že s půjčkou přijímáte obrovskou zodpovědnost. Nejednomu člověku už přerostla přes hlavu. Proto k tomu přistupujte skutečně zodpovědně a snažte se to dobře promyslet.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nedbalost, či neznalost? Dle zákona ani jedno neomlouvá.

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Ještě jste o nich neslyšeli? Tyto grafické kartičky umí posloužit jako dokonalá dekorace důležitých fotografií s naším...

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Jak se pozná spolehlivý a důvěryhodný obchodní zástupce bankovních i nebankovních společností? Poradíme vám, na co se...

Najdete na iDNES.cz