Ona

Doporučujeme

Víno nevadí, bolet to nebude. Čtyři fakta o neviditelných rovnátkách

Víno nevadí, bolet to nebude. Čtyři fakta o neviditelných rovnátkách | foto: beyli s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Víno nevadí, bolet to nebude. Čtyři fakta o neviditelných rovnátkách

Když je řeč o rovnání zubů, možná hned pomyslíte na kovová rovnátka, jaká nosila Ošklivka Katka. Dnes už řada lidí volí elegantnější způsob. Neviditelná rovnátka se přizpůsobí vašemu životnímu stylu, hezčí úsměv vykouzlí za pár měsíců a nikdo se nemusí dozvědět, že je nosíte.

1.Můžou s vámi na jógu i na večeři

Vyrábějí se každému přímo na míru a přizpůsobí se vám za všech okolností. Až si na ně zvyknete, nebudete o nich vědět. A nezkazí vám ani důležitý oběd nebo večeři, na jídlo si je totiž vždycky vyndáte. Žádný špenát zachycený mezi drátky!

2.Popovídáte si stejně jako dřív

Každý týden si nasazujete nový pár, dohromady jich je obvykle patnáct nebo třicet. V průběhu léčby vystřídáte tři materiály, od nejměkčího postupujete k nejtvrdšímu. Díky tomu si zuby pomalu zvykají a vy se vyhnete bolesti. Během prvních pár dnů můžete cítit mírný tlak, později už o rovnátkách nebudete vůbec vědět. A nemusíte se bát, že by nějak ovlivnila, jak mluvíte. S kamarádkou si na kafi poklábosíte úplně stejně.

3.Nehrozí skvrny od jídla a pití

Káva ani dortík (a dokonce ani červené víno) vám rovnátka nijak neznečistí. Prostě si je vyndáte a potom zase nasadíte. Protože se navíc jednotlivé páry vyměňují po týdnu, nestihnout zažloutnout. V průběhu nošení je můžete snadno omývat, většinou vám bude stačit voda a zubní kartáček.

4.Jsou opravdu neviditelná!

Čeká vás rande, focení, důležitý meeting? Když o rovnátkách nebudete chtít mluvit, nemusíte. Nikdo nepozná, že je máte. Rovnátka od Beyli Dental se vyrábějí s pomocí prověřené německé technologie CA®️ CLEAR ALIGNER, díky které jsou transparentní a nikdo na první pohled nemá šanci rozeznat, kde končí rovnátka a kde začínají dásně.

Že to zní jako z pohádky? Přesvědčte se sama. V Beyli Dental vás provedou celým procesem a léčbu vám doporučí partnerský ortodontista. Tak na nic nečekejte a domluvte si nezávaznou konzultaci.