Ona

Doporučujeme

Vendula Pizingerová hubne s pomocí Body Wraps

Vendula Pizingerová hubne s pomocí Body Wraps | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vendula Pizingerová hubne s pomocí Body Wraps

Vendula Pizingerová má poslední roky dokonalou postavu. Přirozeně štíhlou a perfektně tvarovanou. Taková figura není důsledkem přehnaného cvičení, nesmyslných diet či hladovění. Zdravě vypadající tělo odráží skvělou péči v podobě vnější i vnitřní.

Víte, jaké je tajemství Venduly Pizingerové? Speciální metoda Body Wraps.

Jak zhubnout s Body Wraps? Jedině příjemně

Vendula je sice zejména díky svému akčnímu manželovi Pepovi aktivní sportovkyní, nicméně s přibývajícími léty ani sport už nehne s problematickými partiemi. Zakladatelka nadace Kapka naděje proto sází na tvrdý dril i příjemnou relaxaci, která si umí efektivně poradit právě s těžko tvarovatelnými partiemi. Salon Body Wraps navštívila již před dvěma lety, aby zde vyzkoušela vychvalovanou metodu Body Wrap SLIM. „Velmi nás její zájem potěšil a během procedury jsme se dohodli na tom, že budeme přispívat její nadaci Kapka naděje,“ prozradila nám Zuzana Drnek, školitelka, vývojářka a zakladatelka Body Wraps, jež zároveň prozradila, jaké tkví kouzlo v této proceduře.

Nejlepší je odvodnění

Hubnutí s Body Wrap Slim je velmi příjemné. Vaše tělo je zabaleno do tzv. wrapů, v podstatě bychom je mohli přirovnat k velkému obvazu. Ten je napumpován úžasnými směsmi, které pomáhají nejen hubnout, ale i detoxikovat, takže se vaše tělo pročistí, dojde k odvodnění a návrat škodlivin a tuků se vůbec nemusí konat jako například při jojo efektu. Při proceduře cvičíte asi půl hodiny, trénujete dech. Díky wrapům se cvičení zefektivňuje, proto se mu nemusíte věnovat tak dlouho. Následuje přeměření partií, aby terapeut věděl, jaký efekt cvičení mělo. Při čaji si popovídáte, jaký jídelníček byste měli dodržovat, a domluvíte se na počtu terapií. Během jedné můžete zhubnout až 30 cm na 9 různých místech, která jsou během procedury měřena. To už stojí za vyzkoušení, ne? Ptáte se, jak zhubnout, když nemáte dostatek času, nebo vás příliš nebaví cvičení? Zdvojnásobte účinky svého cvičení. Tak jako Vendula Pizingerová, která díky této metodice může směle sekundovat svému muži, jenž rád podniká adrenalinové výlety na nejdivočejší místa světa.

Více o terapiích salonu Body Wraps se dozvíte zde: https://bodywraps.cz/slim/