Velký den v životě každé ženy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva životy v jeden. Hodnoty a tradice se v naší společnosti jemně vytrácejí, což je trochu na škodu, ale zároveň vám to dává svobodu vytvořit si vlastní zvyky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Velký den v životě každé ženy | foto: ČTK

Svatba je událost, která by měla být dokonalá. Kromě místa, jídla, výzdoby a hudby si nevěsta musí vybrat také šaty. Jejich výběr nepodceňujte. Svatební den je dnem, kdy je každá žena alespoň na chvíli princeznou. I když si myslíte, že jste nikdy princeznou být nechtěla, věřte, že v koutku duše si přejete o svém svatebním dni být nejkrásnější ženou.

O těch šatech sním celý život

Jsou asi jen dva typy žen. Ty první si s bílým prostěradlem hrají jako malé na nevěsty a ty druhé na duchy. Ať už jste „nevěsta, nebo duch“, když přijde v životě ten moment, že vás váš milý požádá o ruku, stanete se nevěstou. A pokud o svých svatebních šatech nesníte už několik let, můžete být lehce bezradná. S výběrem začínejte pomalu, inspirujte se, zkoušejte. Ty svoje poznáte na první pohled.

Pokud si chcete svatební šaty půjčit, dobře si to promyslete. Skutečně chcete váš jediný svatební den prožít v šatech, které už na sobě měly i jiné nevěsty?

Proč chtít svatební šaty na míru?

Půjčovna svatebních šatů je jistě rychlým a uspokojivým řešením. Bohužel už ne nejlevnějším. Navíc po dobu svého svatebního dne budete vystavena stresu, že se šatům nesmí nic stát. Výběr v půjčovně je často omezen, a také vás může i nemile překvapit fakt, že vaše již zamluvené šaty zničil někdo před vámi a vy budete bez šatů.

Daleko lepší a dovolím si říct, že i důstojnější, je nechat si svatební šaty ušít na míru. Cena ušitých šatů je v dnešní době stejná jako těch vypůjčených. Šaty na míru mají však několik dalších benefitů, které jsou k nezaplacení. Svatební šaty budou přesně podle vašich představ, padnou vám, budete si je moc nechat a věnovat je třeba své dceři. Při výběru svatebních šatů se řiďte svým srdce, a hlavně myslete na jedinečnost chvíle, která si zaslouží i originální šaty ušité jen pro vás.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Laserová sezóna je v plném proudu. Co vše nám umí lasery vylepšit?

Laserová sezóna je v plném proudu! Co vše nám umí lasery vylepšit?

O rozšířených pórech se říká, že jsou novodobými vráskami, povadlé kontury často zbytečně čekají, než dozrají na...

Módní inspirátor naučí chytře nakupovat i ve stovkách e-shopů najednou

Módní inspirátor naučí chytře nakupovat i ve stovkách e-shopů najednou

Česká republika patří mezi e-shopovou velmoc. Celkem více než 40 000 internetovým obchodům navíc kraluje jako sortiment...

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Najdete na iDNES.cz