Trápí vás bolest kloubů? Chybí vám kolagen a další důležité prvky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bolest kloubů je jednou z nejčastějších zdravotních komplikací, která se ozývá v každém ročním období. V době podzimních plískanic, kdy se lezavá zima dere pod nehty, se bolest kolen, kyčlí, ale i páteře zintenzivňuje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Štěpánka Hilgertová | foto: Miss Cosmetic

V zimě se nám často nic nechce dělat, nejraději bychom zalezli pod peřinu a spali až do jara. Máme ztuhlé svaly, bolí nás klouby a chybí nám sluníčko. Dodejte před zimou tělu potřebný kolagen, který v něm s přibývajícím věkem ubývá, vitamin D, E, jód, zinek a další důležité prvky. Budete tak opět pohyblivější a získáte větší chuť do života.

Proč užívat kolagen? Tato bílkovina mládí má v lidském těle zásadní roli

Kolagen se v tělu přirozeně vyskytuje, ale od dvacátého pátého roku jeho produkce klesá a kolem čtyřicítky se netvoří už téměř vůbec. Vedle bolesti kloubů zaznamenáváme přibývající vrásky. Oddalte stárnutí! Jak? Když tělu pomůžete kolagen doplňovat.

Vyzrajte na bolest kloubů s přírodním doplňkem stravy

Je velmi důležité podávat kolagen ve stravitelné podobě, a to tak, aby ho nenarušilo kyselé prostředí žaludku. Ideální volbou je nový doplněk stravy ColActin, který obsahuje i další prvky, které jsou důležité pro zdravé klouby. Přípravek si brzy získal oblibu pro jednoduché užívání a spolehlivé účinky na nejrůznější problémy, ať už kloubní, vazivové či svalové. Díky vyššímu obsahu vitaminu C a piperinu je rychle vstřebatelný.

Trápí vás bolest kloubů? Chybí vám kolagen a další důležité prvky

ColActin ochraňuje a regeneruje klouby, doplňuje zvýšenou ztrátu kolagenu a udržuje pokožku zdravou. Je vhodným doplňkem stravy i při artróze. Určen je pro mladé lidi v období růstu a dospívání, pro ty, kteří potřebují vyživit klouby, například pro aktivní sportovce, které klouby nadměrně zatěžují, ale i pro starší osoby a lidi s pohybovými obtížemi.

Kolagen doplňuje i Štěpánka Hilgertová

Produktu věří i olympijská sportovkyně Štěpánka Hilgertová, která říká: „Aby mě sportování i v budoucnu těšilo a nebolelo, musím myslet na zdraví svých kloubů. Oblíbila jsem si ColActin pro jeho rychlou vstřebatelnost v organismu. Doplňuji tak svému tělu potřebný kolagen.“

Více informací, proč užívat kolagen a o doplňku stravy ColActin najdete na www.colactin.cz. Právě zde můžete přípravek pořídit, stejně tak v lékárnách. Balení 90 zlatých tobolek vyjde na 449 Kč a dvojbalení pořídíte za 799 Kč.

Abychom vám zpříjemnili závěr roku, bude na vás navíc při nákupu čekat dárek. Akce platí od 1. listopadu do konce prosince 2018.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Thajské masáže pro relaxaci a zdraví

Thajské masáže pro relaxaci a zdraví

Býváte často vyčerpaní, trpíte bolestmi hlavy či zad nebo vás v práci zaplavuje stres? Úporné bolesti i nejrůznější...

Jste to co pijete

Jste to co pijete

Lidské tělo tvoří ze tří čtvrtin voda, tuto informaci do sebe nasává každý žák základní školy. Víme ale přesně, CO je...

Lehké a rychlé silvestrovské pohoštění

Lehké a rychlé silvestrovské pohoštění

Každoročně vymýšlíte vánoční pohoštění tak, abyste své hosty ohromili a překvapili něčím novým? Trendem je sahat po...

Najdete na iDNES.cz