Stříbrné náušnice v popularitě poráží zlaté

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Náušnice ze stříbra milujeme jako ideální šperk. Jsou levné, rozzáří je barvy vsazených kamenů a málokomu z nás nesluší. Hitem mezi šperky je opět stříbro.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stříbrné náušnice v popularitě poráží zlaté | foto: LeClay

Tento drahý levný kov – ano, není to překlep – je ideální pro každého, kdo nechce nosit pouhou bižuterii, ale přitom šperky rád a velice často mění. Se stříbrnými šperky si to můžeme dovolit, protože nejsou ve srovnání se zlatem tak drahé. Stříbro je přitom jako drahý kov stále ceněné. 

Když se bavíte s investičními specialisty přes drahé kovy, bez zaváhání vám řeknou, že jeho investiční potenciál je dnes jistější než u zlata. Šperky ze stříbra – stříbrné náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, řetízky s přívěsky – to vše klidně nakupujte ve velkém. Protože stříbro se nosí, málokomu nesluší, a hlavně je ideální do kombinací s nádhernými barevnými krystaly, které jsou velkým hitem.

Stříbrné náušnice už od narození – nebojte se, jsou antialergické

Váháte, jestli své nově narozené dceři dáte propíchnout ouška? Velice často nás odrazují právě tvary zlatých náušniček. Více se nám líbí ty stříbrné, modernější, ale těch se zase obáváme proto, že stříbro je známým alergenem. Jenomže ono je to trochu jinak. 

Často ve snaze pořídit náušničky v bílém kovu, investujeme do mnohem dražšího bílého zlata. Ale bílé zlato je pravděpodobnějším alergenem než stříbro. Stříbrné šperky, zejména náušnice, jsou dnes rhodiované. A rhodiované stříbro je antialergické. Na rozdíl od bílého zlata, které obsahuje příměs niklu, a právě ten patří k nejagresivnějším alergenům mezi kovy.

Co vlastně rhodiování, které dělá ze stříbra naprosto dokonalý kov pro šperky, je? Jde o pokovení stříbra tenkou vrstvou rhodia. Díky tomu stříbro nečerná ani nežloutne a zachovává si svůj lesk. Navíc se stává antialergickým. Rhodium je drahý prvek, a tak jsou rhodiované stříbrné náušnice a samozřejmě i jiné rhodiované šperky dražší než klasické bez této povrchové úpravy.

Ve stříbře pro svoji malou princeznu pořídíte skutečně nádherné šperky. Už nebudete muset zůstat pouze u klasiky: slza, srdíčko, kytička. Z rhodiovaného stříbra lze v e-shopu www.SperkyLeClay.cz pořídit stříbrné dětské náušnice například v podobě berušek s červenými křídly, ve tvaru sovičky, s dominantním barevným Swarovski krystalem, jako tradiční kytičky – avšak s vsazenou růžovou perlou, a v mnoha dalších zajímavých tvarech. S podobnými náušničkami vypadá miminko moc krásně a moderně.

Nové trendy pro stříbrné náušnice

Ideální kombinace stříbra je se zirkony nebo se Swarovski krystaly. Zejména pokud jsou v barvě, dokážou stříbrný šperk nádherně oživit. Ale i drobné krystalky připomínající diamanty dávají stříbrným náušnicím neopakovatelné kouzlo.

Aktuálním hitem jsou náušnice posety doslova po celé ploše minizirkony. Mohou mít tvar kruhů i půlkruhů, ale třeba i 3D tvary kuliček nebo plastických srdíček.

Zatímco dříve jsme se stříbra jako kovu pro šperk obávali kvůli ztrátě jeho lesku a černání, dnes naopak, podobně postaršené stříbrné náušnice vyhledáváme. Černé části dávají vzorům náušnic zajímavou plasticitu. Přitom jde o efekt, který stříbrný šperk nijak nedegraduje. I takto upravené stříbrné náušnice jsou rohodiované, čímž je zajištěna stálost stříbra.

Milujete perly? Dopřejte si je i v náušnicích. Stříbrné náušnice s pravými perlami totiž vypadají velice luxusně a jsou vyhledávaným trendem. Podobně jako stříbrné náušnice s velkými barvenými Swarovski krystaly, které jsem již zmínila u dětských náušnic.

Swarovski krystaly stojí i za dalším trendem stříbrných náušnic. Za multibarevnými modely. Díky bělosti stříbra si lze s barvami skutečně vyhrát. Krásná je například kombinace pastelových barev krystalů v modré a růžové, s doplňkovými průhlednými. Ale i krystaly ve valérách jedné barvy.

Stříbrné šperky jsou ideálními dárky

Chcete-li někoho obdarovat, sáhněte po špercích z rhodiovaného stříbra. Ideální jsou právě náušnice. Stříbrné šperky nejsou drahé. Málokterá žena se staví k bílému kovu negativně. Naopak, zlato se dnes nelíbí docela velké části žen. Díky rhodiování se nemusíte bát, že narazíte na ženu, která je na stříbro alergická. Rhodiované stříbrné náušnice jsou totiž antialergické.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Jste to co pijete

Jste to co pijete

Lidské tělo tvoří ze tří čtvrtin voda, tuto informaci do sebe nasává každý žák základní školy. Víme ale přesně, CO je...

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Zahřívající čaje: zajímavý nápad s pepřem nebo papričkou

Zahřívající čaje

Teplý nápoj zahřeje už sám o sobě, ale je dobré zvolit čaje, které jsou obohaceny o přírodní zahřívací složky. Tyto...

Najdete na iDNES.cz