Splňte si svůj dětský sen, zachraňujte životy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přichází čas Vánoc a o Vánocích se prý plní sny. Vy však nemusíte čekat na kouzelný třpyt Štědrého večera. Jedno dětské přání může být vyslyšeno ještě dnes. Přání stát se hrdinou, který zachraňuje životy. Klíčem je darování krevní plasmy!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Splňte si svůj dětský sen, zachraňujte životy | foto: ČTK

Proč darovat krevní plasmu

Chodit na pravidelné odběry krevní plasmy skýtá řadu výhod. Hlavním hnacím motorem bude jistě již zmíněná možnost ovlivnit zdraví jiných lidí a usnadnit jim život, ne-li jej přímo zachránit. Krevní plasma je totiž nenahraditelnou surovinou pro výrobu mnohých nezbytných léků, ale také nezbytností pro osoby s imunitním onemocněním, poruchou srážlivosti krve, pro pacienty s těžkými popáleninami nebo pro lékaře při chirurgických zákrocích.

Pozitivní dopad mají návštěvy odběrového centra také na vás samotné. Před každým odběrem vás totiž čeká lékařské vyšetření, aby měli zdravotníci neustále aktuální informace o vašem zdravotním stavu. Dárci krevní plasmy mohou tedy ještě v zárodcích odhalit případné vážné nemoci a včas začít s léčbou nebo učinit opatření, která je před riziky ochrání.

Proč darovat v dárcovském centru Europlasma

Jedním z nejkvalitnějších a nejmodernějších odběrových center v republice jsou pobočky Europlasmy na pražském Chodově a Černém Mostě. Europlasma se pyšní prestižním certifikátem IQPP potvrzujícím dodržování mezinárodních standardů. Díky tomu máte jistotu, že odběr nijak neohrožuje vaše zdraví. 

Rovněž zaručuje prvotřídní kvalitu odebraných vzorků, kvalifikovaný a profesionální přístup pracovníků, následování hygienických i bezpečnostních norem. Pro získání certifikátu musí tudíž zařízení podrobovat své pracovníky vstupním i průběžným školením.

Splňte si svůj dětský sen, zachraňujte životy

V předvánočním čase si centrum Europlasma také přepravilo další zvláštní akci pro dárce krevní plasmy. Ta se týká všech, kdo v období od 1. 10. do 30. 11. absolvují čtyři úspěšné odběry. Při 5. odběru pak obdrží pozornost od odběrového centra v podobě čtyř lahví výběrových vín a balíček perníčků, jimiž si dárci mohou osladit čas adventu.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nedbalost, či neznalost? Dle zákona ani jedno neomlouvá.

Jste to co pijete

Jste to co pijete

Lidské tělo tvoří ze tří čtvrtin voda, tuto informaci do sebe nasává každý žák základní školy. Víme ale přesně, CO je...

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

S tatínky si děti užijí spoustu legrace.

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození druhého syna skončil v zaměstnání, aby se mu...

Najdete na iDNES.cz