SOLGAR vitamíny aneb když vám není jedno, co kupujete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vitamíny i jiné doplňky stravy patří ke každodenní péči o vaše zdraví. Jak je ale vybíráte? Kde je kupujete? A jaké nároky na ně kladete?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SOLGAR vitamíny aneb když vám není jedno, co kupujete. | foto: ČTK

Stejně jako vám není jedno, zda kupujete bio banány či banány klasické. Stejně jako se u jiných potravin díváte na obsah éček… ani u výběru doplňků stravy byste neměli přivírat oči. Jíte je přece každý den.

Proč jsou vitamíny důležité pro zdraví a naše efektivní fungování?
Pokud se rozhodnete jíst zdravěji než doteď, určitě první, co vás napadne, budou vitamíny. Pokud je tělo dostatečně zásobeno minerály, pokud vaše běžná strava obsahuje všechny potřebné aminokyseliny, zkrátka a dobře pokud váš jídelníček není chudý na vitamíny, bylinky a další cenné látky, cítíte se skvěle a všechny úkoly zvládáte dobře. 

Ovšem v případě, že tomu tak není, vaše efektivita výrazně klesá, jste náchylnější k nemocem, trpíte únavou. A právě zvýšený přísun vitamínů je jasným krokem kupředu v péči o vaše zdraví. Jenže získat všechny potřebné vitamíny, minerály a aminokyseliny z běžné potravy je celkem problém. Dobré je pak sáhnout po doplňcích stravy, které množství těchto látek zvýší na doporučenou denní dávku.

Toto může být prevencí řady onemocnění, protože vitamíny posílí vaši imunitu a podpoří psychickou odolnost. Také jimi můžete zlepšit stav vaší pokožky, ovlivnit kvalitu vašich vlasů. Ovšem přeskočit nesmíte jeden zásadní krok - výběr té správné značky. Protože stejně jako je tomu u ostatních produktů - ani vitamíny nejsou jako vitamíny.

Proč je výběr vitamínů tak důležitý?

Možná si řeknete, že zinek v jednom balení je úplně stejný jako v balení jiné společnosti. Ostatně tohle si říct můžete o všech vitamínech a minerálech, které se rozhodnete užívat. Ovšem není tomu tak. Ani výběr vitamínů by se neměl podcenit. Existuje řada značek, nejrůznější kombinace i způsoby jejich balení. Také záleží, jak si na tom která konkrétní firma stojí, jakou má tradici a filozofii.

A proto stejně, jako je tomu u výběru produktů v běžném obchodě, i u koupě doplňku stravy jste vy těmi hlavními, kdo ovlivní výběr. A že vybírat si opravdu můžete, o tom vás přesvědčíme níže.

Na co se při výběru vitamínů zaměřit?

Jako běžný spotřebitel toho u výběru a koupě vitamínů a minerálů můžete ovlivnit opravdu hodně. Věděli jste třeba, že existují vitamíny a doplňky stravy, které neobsahují geneticky modifikované organismy? Tušili jste, že doplňky stravy mohou být čistě organicky přírodní, bez živočišných látek, tudíž vhodné i pro vegetariány a vegany? 

Víte, že můžete užívat doplňky stravy, které neobsahují stopy mléka, cukru, soli či pšenice? Nebo že nemusíte spolu s vitamíny navíc polykat i konzervační látky a umělá barviva? SAMOZŘEJMĚ! Stejně jako u ostatních produktů a věcí, i v tomto odvětví si můžete dovolit to nejlepší! Tedy:

  • vysokou účinnost,
  • nejlepší ingredience,
  • čerstvost,
  • spolehlivost a bezpečnost,
  • šetrnost k vašemu zdraví i k přírodě.

Při výběru vhodných doplňků stravy se můžete řídit i tradicí značky či přísnosti testů, jimž jsou doplňky stravy podrobovány. Jako spotřebitel se můžete dívat i na ocenění výrobků, stejně jako na rozmanitost či obsáhlost nabídky výrobce.

Společnost Solgar je na trhu už od roku 1947 a patří ke světovým jedničkám. Stará se nejen o čerstvost a kvalitu, nýbrž i o to, aby v její nabídce vitamínů a doplňků stravy zákazníci našli to, co zrovna hledají. Solgar vitamíny jsou doporučené hlavně těm spotřebitelům, kteří čtou etikety a kterým opravdu není jedno, co kupují...

SOLGAR můžete zakoupit na eshopu 001shop.cz nebo přímo v prodejně v centru Prahy, Krakovská 22, Praha 1, 20m od Václavského náměstí.


Nejčtenější

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Bydlíte a pracujete ve městě a chybí vám více zeleně? Není problém vše rychle napravit. Kus živé přírody v podobě...

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Bylo vám letošní zimu chladno i doma? Pomůže vám výměna oken za kvalitní plastová nebo dřevěná eurookna. Pořiďte si...

Zájem o studium MBA setrvale roste, firmy vyžadují unikátní znalosti

Slavnostní promoce absolventů European Business School.

European Business School SE patří mezi prestižní poskytovatele profesního vzdělávání v ČR, zakončeného nejčastěji...

Další z rubriky

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou zaměřeny na léčení kardiovaskulárních onemocnění, což je léčba srdce a cév. Základem jsou...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Trendy 2019: průhledné brýle, retro i výrazné s důrazem na detail

Trendy 2019: průhledné brýle, retro i výrazné s důrazem na detail

Nový rok, nové trendy. Je tu pár novinek, které by vás rozhodně neměly minout. Modlou budou letos tahle 4 slova:...

Najdete na iDNES.cz