Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajímavá odměna, méně pracovních hodin, žádné dojíždění. Nebojte se v důchodu začít s novou prací a zjistěte, jaké to je být obchodním zástupcem v Providentu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně | foto: Created by Bearfotos - Freepik.com

Hledáte práci pro důchodce? Spolupracujte s námi jako obchodní zástupce

Přivýdělek k důchodu hledá každým rokem více a více lidí. Možnosti jsou různé, požadavky bývají většinou stejné: žádné dojíždění, zajímavá odměna a méně odpracovaných hodin. Všechny tyto výhody můžete získat v Providentu. Nebojte se v důchodu začít s novou, zajímavou činností a podívejte se, jaké to je přivydělávat si jako obchodní zástupce.

Obchodní zástupce: Práce v důchodu nejen v Praze a Brně

Jak vypadá běžný týden obchodního zástupce? Rozhodně se nejedná o práci někde v ústraní bez kontaktu s dalšími lidmi. Na druhou stranu je tu velká výhoda – pracovat můžete i z domu a v okolí svého bydliště. A to i když nebydlíte ve velkých krajských městech, jako je Praha, Brno, Ostrava nebo Plzeň. Činnost, která u nás na seniory v důchodovém věku čeká, má především podobu jednoduché administrativy – to znamená vyplňování smluv o zápůjčkách se zákazníky.

Mezi nejběžnější činnosti patří oslovování nových zákazníků, spolupráce s těmi stávajícími, poskytování půjček a také výběry splátek. Své klienty tedy budete znát a s některými se při výběru splácené částky i pravidelně (každý týden či měsíc) setkávat. Jednou za týden pak práci za uplynulých sedm dní vyúčtujete a setkáte se s manažerem na nejbližší pobočce.

Práce na počítači a chytrý telefon: Zvládnu to?

Jako obchodní zástupce v Providentu se s prací na počítači vůbec nesetkáte. Nemusíte se tedy bát dlouhých hodin prosezených za monitorem. „Jediné, co je k práci třeba, je chytrý mobilní telefon, který dostanete od nás. Pracovat s ním vás pak naučí manažer, který pomáhá nováčkům v terénu. Každý aktivní důchodce tuto práci zvládne bez nejmenších problémů,“ vysvětluje Markéta Kalousková z Providentu.

Přivýdělek k důchodu: Méně hodin a odměna každý týden

Kolik hodin týdně je třeba věnovat práci obchodního zástupce? To záleží jen na vás. Podle množství hodin, počtu klientů a lokality, ve které budete pracovat, se potom odvíjí i výše provizí. Výdělky jsou proto velmi různorodé. „Pokud náš obchodní zástupce věnuje práci například 15–20 hodin týdně a bude mít pod svými křídly přibližně 50 zákazníků, získá průměrně týdenní provizi 2 400 Kč, měsíčně pak 10 800 Kč. Při 20–25 hodinách týdně a 75 zákaznících se tato částka více než zdvojnásobí na 5 300 Kč týdně, měsíčně tedy získáte 23 850 Kč. A to je k důchodu už velice pěkný přivýdělek,“ dodává Markéta Kalousková. Samozřejmě platí, že čím větší počet zákazníků, tím zajímavější výdělek na vás každý týden čeká.

Na začátku vám podáme pomocnou ruku

S námi se v nové práci neztratíte! Na začátku vám předáme všechny materiály, které vysvětlí, jak to u nás chodí. Manažer místní pobočky vás také vezme „do terénu“ a představí vás našim zákazníkům. Vše vás postupně naučíme a postaráme se o to, abyste měli vyřízeno to potřebné – tedy registraci a certifikaci. Věřte, že certifikační zkoušku s námi zvládli úplně všichni obchodní zástupci v důchodu. Není tedy čeho se bát. Dokažte si, že zrajete jako víno, a začněte s něčím novým!

V Providentu nikdy není pozdě začít

Je to tak. Neexistuje žádná horní věková hranice. Začít pracovat u nás můžete v každém věku. Vždyť naše nejstarší obchodní zástupkyně letos oslavily krásných 77 let, celkově pak u nás pracuje 117 důchodců. Rozhodně tedy nebudete jediní. Důležitá je jen vaše kondice a chuť do práce. Chcete se k nám přidat? Zjistěte více o této pozici, napište nám zprávu a vyplňte krátký formulář. Rádi se vám ozveme zpět.

Začněte zde: Chci zjistit více o práci obchodního zástupce


Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Bezpečnostní dveře jsou jako airbag v autě

Bezpečnostní dveře jsou jako airbag v autě

Kdo by se netěšil na dovolenou? Na váš prázdný domov ale číhá nebezpečí. Může lákat zloděje, kteří vám na váš návrat...

5 trendy míst, kde si dopřát pauzu na kafe

5 trendy míst, kde si dopřát pauzu na kafe

Také už vás nebaví trávit svou pauzu na kafe u pracovního stolu nebo v kuchyňce? Pak je tenhle článek přesně pro vás. V...

Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní

Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní

Máloco přivolá tak příjemnou náladu jako pocit z čerstvě vypraného, voňavého a měkkého prádla. Zatímco dříve praní...

Najdete na iDNES.cz