Ona

Doporučujeme

Přejete si zvětšení prsou? Nejdůležitější je správná volba implantátu

Přejete si zvětšení prsou? Nejdůležitější je správná volba implantátu | foto: Perfect Clinic s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přejete si zvětšení prsou? Nejdůležitější je správná volba implantátu

Trápí vás asymetrie prsů nebo se z důvodu hubnutí či kojení změnil jejich tvar a velikost? Toužíte po větších přednostech, které by zvýšily i vaše sebevědomí? Snadná pomoc. Dnes už zvetšení prsou neboli augmentace není nedosažitelným snem a na trhu jsou prvotřídní implantáty vhodné pro každou z nás.

Na klinice Perfect Clinic používají zkušení plastičtí chirurgové implantáty Mentor a B-lite. Prsní implantáty B-lite jsou odlehčené a jsou tak skvělou volbou pro větší poprsí. Gravitaci odolávají mnohem déle, pokles prsů je významně zpomalen.

Prsní implantáty Mentor mají zase z hlediska kvality na českém trhu nejvyšší světovou certifikaci. Zkušený lékař vám zvolí z pestré škály velikostí tu pravou právě pro vás. Pro štíhlé a sportovní postavy, které dříve mohly trpět viditelností okrajů implantátů, byl vyvinut speciální typ X-tra.

Přejete si zvětšení prsou? Nejdůležitější je správná volba implantátu

Dva typy implantátů pro zvětšení prsou

Základní kategorie jsou dvě – kulaté a anatomicky tvarované implantáty s různými přechodovými variacemi. „U anatomického implantátu máme dnes ve stejné velikosti na výběr z 9 různých tvarů, což nám umožňuje naprosto individualizovat výběr správného implantátu pro každou ženu,“ prozradil MUDr. Zdeněk Pros působící na Perfect Clinic, který s prsními implantáty pracuje už přibližně 25 let.

„V posledních několika letech jsem si docela oblíbil anatomicky tvarované implantáty. Jednak kvůli estetickému výsledku, ale také právě pro velký výběr tvarů a velikostí. Avšak ne tak docela platí to, co se traduje mezi klientkami, a sice že anatomický implantát působí přirozeněji než kulatý. Záleží velmi na zkušenosti chirurga a správné indikaci. I s kulatým implantátem se dá totiž vytvořit naprosto přirozený vzhled prsou,“ říká MUDr. Zdeněk Pros.

Přejete si zvětšení prsou? Nejdůležitější je správná volba implantátu

Co je při výběru implantátu nejdůležitější?

Zvolený implantát musí být pro klientku bezpečný a zároveň zaručovat dlouhodobý estetický výsledek.

Vždy je zapotřebí vzít v úvahu výšku postavy, šířku a obvod hrudníku a další faktory, mezi které samozřejmě patří i přání ženy a sportovní aktivity, které provozuje.

Nejvyšší kvalitu implantátu garantuje americký certifikát FDA, který se považuje za nejpřísnější na světě. V současné době ho na našem území vlastní pouze implantáty značky Mentor.

Riziko komplikací po operaci s implantáty Mentor je minimální, potvrzují to studie i statistiky.

Více informací o možnostech zvětšení prsou najdete na www.perfectclinic.cz, kde si můžete stáhnout také guide book coby průvodce plastickou operací prsou. 

Přejete si zvětšení prsou? Nejdůležitější je správná volba implantátu
Přejete si zvětšení prsou? Nejdůležitější je správná volba implantátu