Používáte elektrický zubní kartáček? Víme, který je nejlepší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vybírat zubní kartáčky je někdy věda. Jste stále příznivcem těch klasických a nevěříte elektrickým? Děláte chybu! Elektrické kartáčky umí zuby vyčistit mnohem efektivněji a za kratší dobu. Záleží samozřejmě i na tom, jaký typ elektrického kartáčku zvolíme.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Používáte elektrický zubní kartáček? Víme, který je nejlepší | foto: P&G

Znáte rozdíl mezi oscilačně-rotačně-pulzačním a sonickým zubním kartáčkem?

Sonické kartáčky čistí zuby pomocí vibrací

Štětiny sonického kartáčku vibrují a díky těmto vibracím odstraňuje kartáček z našich zubů plak. Pohyb, který tyto kartáčky vykonávají, jim dal ještě jedno jméno: nazývají se rovněž vibračními kartáčky. Nečistí zuby zvukem, jak by mohl jejich název napovídat a jak se řada uživatelů mylně domnívá.

Oscilačně-rotačně-pulzační kartáčky charakterizuje kulatá hlava

Druhým typem elektrických zubních kartáčků jsou oscilačně-rotačně-pulzační kartáčky s kulatou hlavou, jejichž výrobcem je Oral-B. Unikátní kulaté kartáčkové hlavy Oral-B jsou vyvinuty ve spolupráci se zubními lékaři, obklopí každý zub zvlášť a svými vlákny se zaoblenými konci zajistí jemné a důkladné čištění. Indikační vlákna Indicator navíc po určité době vyblednou, čímž vás upozorní, že nastal čas vyměnit kartáčkovou hlavu. 

Zubní lékaři doporučují výměnu každé 3 měsíce. Kulaté kartáčkové hlavy Oral-B jsou navíc kompatibilní se všemi rukojeťmi elektrických kartáčků značky Oral-B, s výjimkou modelu Pulsonic.

Který kartáček vyčistí zuby pečlivěji – sonický nebo oscilačně-rotačně-pulzační?

Oscilačně-rotačně-pulzační vs. sonický kartáček – který si vybrat? Pokud jde o výsledky čištění zubů, v testech bodují elektrické kartáčky Oral-B s oscilačně-rotačně-pulzační technologií. Přečtěte si na elektrický zubní kartáček recenze a udělejte si vlastní názor.

Oral-B čistí naše zuby 3D technologií

Používáte elektrický zubní kartáček? Víme, který je nejlepší

Kulatá kartáčková hlava pulzacemi narušuje povrch zubního plaku a odděluje ho od naší zubní skloviny. Oscilačně-rotační pohyby poté plak z povrchu zubu odstraní. Ve srovnání s běžným manuálním kartáčkem odstraní až o 100 % více zubního plaku. Proto oscilačně-rotačně-pulzační elektrické zubní kartáčky Oral-B doporučují zubní lékaři na celém světe. 

Naše zuby čistí dokonale nejen na sklovině, ale především u dásní, čímž jsou tyto kartáčky dokonalou prevencí před jejich zánětem a případnou parodontitidou. Firma navíc vyvíjí stále nové technologie. Novinkou jsou třeba zubní kartáčky propojitelné přes Bluetooth s aplikací, která nás učí vyčistit si správně zuby. Aktuálně nejinovativnější řešení nabízí elektrické zubní kartáčky Oral-B Genius s revoluční technologií Gum Guard.

Co je to technologie Gum Guard?

Nová technologie Gum Guard s mobilní aplikací Oral-B pro chytré telefony nám poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase a pomůže nám vyhnout se přílišnému tlaku na kartáček při čištění zubů. Technologie Gum Guard nabízí následující funkce:

  • Inteligentní analýza čištění zubů umožňující odhalit problémy s dásněmi, které bychom jinak nepocítili nebo jim nevěnovali pozornost. Tato funkce v reálném čase vyhodnocuje, zda si zuby čistíme přirozeným způsobem, a ukazuje nám místa, na která při čištění vyvíjíme příliš velký tlak.
  • Detekce polohy a snímání tlaku, tedy nástroj, který pomáhá chránit dásně před příliš agresivním čištěním. Umožňuje sledovat polohu kartáčku a ukazuje jak si vyčistit všechny části úst rovnoměrně.
  • Funkce sledování krvácení dásní, která zároveň posiluje správné návyky při čištění zubů a péči o dásně. Pokud problém přetrvává, Gum Guard doporučí i návštěvu zubního lékaře.

Poslední model Oral-B Genius 10000 si můžeme pořídit v přepychovém barevném provedení Orchid Purple nebo Black pro muže včetně stylového cestovního pouzdra, ve kterém můžeme dobíjet i chytrý telefon. Dopřejte si tu nejlepší dostupnou domácí péči o ústa kdekoliv a kdykoliv.


Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Syndrom počítačového vidění častěji postihuje ženy

Syndrom počítačového vidění častěji postihuje ženy

Problémy se zaostřením, únava a pálení očí, rozmazané nebo dvojité vidění, slzení očí nebo naopak suché oči, bolesti...

Trendy 2019: průhledné brýle, retro i výrazné s důrazem na detail

Trendy 2019: průhledné brýle, retro i výrazné s důrazem na detail

Nový rok, nové trendy. Je tu pár novinek, které by vás rozhodně neměly minout. Modlou budou letos tahle 4 slova:...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Najdete na iDNES.cz