Potřebujete ušetřit? Naučte se efektivně využívat slevové kupóny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nabídnutí slevy v podobě kupónu je strategií, kterou v poslední době využívá hodně firem. A děje se to zejména na internetu, kde stačí vystavit kód a když ho zákazník najde a zadá k objednávce, získá slevu. Právě to je ideální způsob, jak ušetřit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potřebujete ušetřit? Naučte se efektivně využívat slevové kupóny | foto: ČTK

Zjistěte, kde najdete slevové kupóny do různých obchodů na jednom místě, jak je uplatňovat a jak si nenechat utéct žádnou pořádnou nabídku.

Kde najdete slevové kupóny?

Při hledání slevového kupónu se můžete pustit do pátrání naslepo, kdy dotaz napíšete do vyhledávače a čekáte, co vám vyskočí. Tento způsob sice může fungovat, ale je pomalejší, protože se probíráte i starými a již neplatnými nabídkami. Lepší strategií je hledání slevy přímo na portálu k tomu určeném. Na jednom místě vidíte akční nabídky do několika různých obchodů, takže si vyberete podle zaměření či na základě toho, jaké věci právě sháníte. Díky slevě ušetříte a klidně si toho nakoupíte více za stejnou cenu jako bez zadání slevy. Využít můžete například kupóny z kategorie Dům a zahrada a k tomu si najít slevu i pro nákup oblečení.

Před nákupem v internetovém obchodě si zjistěte, jestli neprobíhá slevová akce

Velkou výhodou je fakt, že slevové kupóny nabízejí malé i velké obchody. Většina z nich slouží pro podporu prodeje a konkurenční obchody se vzájemně předhánějí, kdo dokáže nabídnout výhodnější slevu. Z toho těží zákazníci, protože ušetří více peněz. S trochou štěstí najdete i slevový kupón Kasa.cz či v jiných velkých obchodech, kde si opravdu vyberete. Oblíbené jsou i akce, které kombinují procentuální slevu a poštovné zdarma, což ve výsledku může být výrazný rozdíl.

Sledujte výhodné nabídky u svého oblíbeného obchodu

Šetřete na svých nákupech v internetových obchodech díky sledování výhodných nabídek. Některé akce mají jen krátké trvání a byla by škoda je prošvihnout. Z toho důvodu se můžete přihlásit k e-mailu, kam vám budou chodit upozornění na nové slevy. Prohlížet je můžete jen ve chvíli, kdy máte náladu na nákupy, a třeba se zrovna trefíte do momentu s opravdu dobrou akcí pro ušetření rodinného rozpočtu. Akční nabídky se objevují poměrně často a v hledané kategorii zboží určitě najdete něco, co aktuálně využijete. A v případě, že to nebude konkrétně sleva do vašeho oblíbeného obchodu, můžete zkusit konkurenci, která v daný moment nabízí slevu.

Nechte si zasílat novinky a reklamní upozornění

Řada obchodů nabízí výhodné akce, slevové nabídky a další výhody pro zákazníky, kteří odebírají jejich e-maily s novinkami a reklamními sděleními. V případě registrace na stránky obchodu tedy zaškrtněte odebírání novinek a možná budete překvapeni nějakou zajímavou nabídkou, která není veřejná. Navíc, když nebudete se zasílanými e-maily spokojení a budou vás obtěžovat, dají se jednoduše zrušit pomocí jednoduchého kliknutí. A jakmile nastane situace, kdy budete chtít opět něco nakoupit, stačí si případnou slevu zkusit vyhledat na internetu. Strategií, jak efektivně ušetřit díky online nákupům, existuje mnoho. Když je zkombinujete a vyzkoušíte, co nejvíc vyhovuje zrovna vám, úsporu určitě pocítíte.

Časem ušetříte značnou částku

Někomu přijde sledování slevových kupónů a nejrůznějších akcí jako ztráta času. Když však začnete tímto stylem šetřit pravidelně a spočítáte si to, možná budete překvapeni, jaký rozdíl to je. Schválně si zkuste zaznamenat, kolik běžně platíte a kolik ušetříte díky využití kupónů. Slevové kódy mohou být skutečně výhodné a k jejich nalezení stačí znalost portálu KuponSlevovy.cz, kde jsou všechny na jednom místě podle konkrétního obchodu či kategorie.


Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Nabízím ti život v hojnosti a naději, která nezklame

"Ježíš ti nabízí život v plnosti a naději do každé situace."

„Přišel jsem ti na Velikonoce přinést něco mnohem více než jen svátky jara. Život, lásku a vztah. Proč? Protože tě...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Další z rubriky

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Detoxikační zelené smoothie proti nedostatku energie

Detoxikační zelené smoothie proti nedostatku energie

Chlorella, spirulina, mladá pšenice, zelený ječmen a špetka máty peprné. Silná kombinace zelených superpotravin pro...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Najdete na iDNES.cz