Potřebujete ušetřit? Naučte se efektivně využívat slevové kupóny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nabídnutí slevy v podobě kupónu je strategií, kterou v poslední době využívá hodně firem. A děje se to zejména na internetu, kde stačí vystavit kód a když ho zákazník najde a zadá k objednávce, získá slevu. Právě to je ideální způsob, jak ušetřit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potřebujete ušetřit? Naučte se efektivně využívat slevové kupóny | foto: ČTK

Zjistěte, kde najdete slevové kupóny do různých obchodů na jednom místě, jak je uplatňovat a jak si nenechat utéct žádnou pořádnou nabídku.

Kde najdete slevové kupóny?

Při hledání slevového kupónu se můžete pustit do pátrání naslepo, kdy dotaz napíšete do vyhledávače a čekáte, co vám vyskočí. Tento způsob sice může fungovat, ale je pomalejší, protože se probíráte i starými a již neplatnými nabídkami. Lepší strategií je hledání slevy přímo na portálu k tomu určeném. Na jednom místě vidíte akční nabídky do několika různých obchodů, takže si vyberete podle zaměření či na základě toho, jaké věci právě sháníte. Díky slevě ušetříte a klidně si toho nakoupíte více za stejnou cenu jako bez zadání slevy. Využít můžete například kupóny z kategorie Dům a zahrada a k tomu si najít slevu i pro nákup oblečení.

Před nákupem v internetovém obchodě si zjistěte, jestli neprobíhá slevová akce

Velkou výhodou je fakt, že slevové kupóny nabízejí malé i velké obchody. Většina z nich slouží pro podporu prodeje a konkurenční obchody se vzájemně předhánějí, kdo dokáže nabídnout výhodnější slevu. Z toho těží zákazníci, protože ušetří více peněz. S trochou štěstí najdete i slevový kupón Kasa.cz či v jiných velkých obchodech, kde si opravdu vyberete. Oblíbené jsou i akce, které kombinují procentuální slevu a poštovné zdarma, což ve výsledku může být výrazný rozdíl.

Sledujte výhodné nabídky u svého oblíbeného obchodu

Šetřete na svých nákupech v internetových obchodech díky sledování výhodných nabídek. Některé akce mají jen krátké trvání a byla by škoda je prošvihnout. Z toho důvodu se můžete přihlásit k e-mailu, kam vám budou chodit upozornění na nové slevy. Prohlížet je můžete jen ve chvíli, kdy máte náladu na nákupy, a třeba se zrovna trefíte do momentu s opravdu dobrou akcí pro ušetření rodinného rozpočtu. Akční nabídky se objevují poměrně často a v hledané kategorii zboží určitě najdete něco, co aktuálně využijete. A v případě, že to nebude konkrétně sleva do vašeho oblíbeného obchodu, můžete zkusit konkurenci, která v daný moment nabízí slevu.

Nechte si zasílat novinky a reklamní upozornění

Řada obchodů nabízí výhodné akce, slevové nabídky a další výhody pro zákazníky, kteří odebírají jejich e-maily s novinkami a reklamními sděleními. V případě registrace na stránky obchodu tedy zaškrtněte odebírání novinek a možná budete překvapeni nějakou zajímavou nabídkou, která není veřejná. Navíc, když nebudete se zasílanými e-maily spokojení a budou vás obtěžovat, dají se jednoduše zrušit pomocí jednoduchého kliknutí. A jakmile nastane situace, kdy budete chtít opět něco nakoupit, stačí si případnou slevu zkusit vyhledat na internetu. Strategií, jak efektivně ušetřit díky online nákupům, existuje mnoho. Když je zkombinujete a vyzkoušíte, co nejvíc vyhovuje zrovna vám, úsporu určitě pocítíte.

Časem ušetříte značnou částku

Někomu přijde sledování slevových kupónů a nejrůznějších akcí jako ztráta času. Když však začnete tímto stylem šetřit pravidelně a spočítáte si to, možná budete překvapeni, jaký rozdíl to je. Schválně si zkuste zaznamenat, kolik běžně platíte a kolik ušetříte díky využití kupónů. Slevové kódy mohou být skutečně výhodné a k jejich nalezení stačí znalost portálu KuponSlevovy.cz, kde jsou všechny na jednom místě podle konkrétního obchodu či kategorie.


Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní

Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní

Máloco přivolá tak příjemnou náladu jako pocit z čerstvě vypraného, voňavého a měkkého prádla. Zatímco dříve praní...

Sluneční ochrana. Co na to lékárník?

Sluneční ochrana. Co na to lékárník?

Přichází léto, s ním spojená záplava slunečních paprsků a naše touha vystavit se jim.

Jantar – svědek starých časů

Jantar – svědek starých časů

Povídá se, že v jantaru je zakletý čas. Jedná se totiž o fosilizovanou pryskyřici, někdy řazenou mezi minerály, jindy...

Najdete na iDNES.cz