Perlové šperky dodají elegantnímu outfitu ten správný šmrnc

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Perly představují neodolatelný výtvor přírody. Právem se řadí mezi ceněné šperky, které sluší ženám všech věkových kategorií. Z perel se vyrábí různé šperky - od náhrdelníků přes náušnice až po náramky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Perlové šperky dodají elegantnímu outfitu ten správný šmrnc | foto: ČTK

Současný trh se šperky z perel je poměrně rozmanitý. Ovšem pozor, ne všechny perly jsou pravé. Častokrát narazíte na imitace, přičemž některé jsou více povedené, jiné zase méně. Pokud tedy chcete investovat vskutku do cennosti, která nabere v průběhu let i na hodnotě, dbejte na to, aby byly perly opravdu pravé.

Jaké šperky vám budou slušet?

Populární jsou především perlové náušnice. Zakoupit se dají jak takzvané peckové varianty, tak i nevšední modely. Působivé jsou například visací perlové náušnice, které dokonale na uších vyniknou.

Perlové šperky dodají elegantnímu outfitu ten správný šmrnc

Pro milovnice prstenů jsou připravena jednoduchá provedení s jednou perlou. Jestliže si však potrpíte na extravagantních kouscích, nepřijdete zkrátka. Svou ruku můžete ozdobit prstenem s několika perlami, které je možné kombinovat také s drahými kameny. Záleží pouze na vás, jaký styl je vašemu srdci bližší.

Zapomenout nesmíte ani na dekolt. Společenské šaty dostanou šmrnc až v okamžiku, kdy si na krk nasadíte honosný perlový náhrdelník. Samozřejmě nechybí ani variace pro příznivkyně jednoduchosti. Co takhle obyčejný stříbrný řetízek s přívěskem pravé perly?

Ze zápěstí sundejte fádní hodinky, raději sáhněte po náramku z perel. Svou ojedinělostí a sofistikovaností vás dostane celo-perlový náramek.

Perly navíc nemusí být pouze v bílé barvě, která je však pro většinu přírodních perel charakteristická. Zakoupit je možné perlové šperky i v jiných odstínech, například s modrou říční perlou, šedou říční perlou a podobně. Rozdíly jsou také ve velikosti perel, od čehož se potom odvíjí samotná cena šperku.

Kdy zvolit šperky z perel?

Perly jsou elegantní, neodolatelné, jedinečné. S vyjmenováváním lichotivých přívlastků bychom mohli pokračovat do nekonečna. Šperky z pravých perel jsou určeny ke společenským outfitům. Jestliže se chystáte na ples, oblečte si dlouhé černé šaty a doplňte je perlovými náušnicemi, nebo se nasoukejte do pouzdrové sukně, k ní zvolte kašmírový svetr a perlový náramek.

Současné trendy v módě jsou i odvážnější. Stříbrný řetízek s přívěskem perly si můžete vzít například k džínám a bílé košili. Bohatý perlový náhrdelník klidně spojte dohromady s mikinou s potiskem. V podstatě by se dalo říct, že dnes se fantazii v kombinacích meze nekladou.

Kde takové šperky z pravých perel zakoupit?

Bohužel, stále existují podvodníci, již se snaží zbohatnout na nevědomosti zákazníků. Pro lajka je obtížné rozeznat pravé perly od falešných. Jednou ze společností, která se dlouhá léta věnuje výrobě a prodeji šperků, je Evolution Group. Původně se zaměřovala pouze na cennosti ze stříbra, nicméně v roce 2017 rozšířila své portfolio o perlové šperky. Samozřejmě vyrobené z pravých perel.

Pokud si zakoupíte nějaký kousek u jmenované firmy, dostanete certifikát pravosti perel, a tak se nemusíte obávat toho, že byste kupovali zajíce v pytli od tygra. Byla by velká škoda, kdybyste někde ztratili tak nádherný perlový náhrdelník, a proto je společnost jistí takzvanou uzlíkovou vazbou. Stříbrné prvky jsou zase vyrobeny z rhodiovaného stříbra, které perfektně snáší mimo jiné i alergici.

Jestliže si objednáte šperky, k nimž je krabička zdarma, z internetového obchodu Evolution Group, ale nebudou se vám nakonec zamlouvat z jakéhokoliv důvodu, máte 60 dnů na jejich vrácení. Při nákupu nad částku 799 korun máte dopravu zdarma a při nákupu nad 1 500 korun se můžete těšit na nějaký dárek.


Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Jak se pozná spolehlivý a důvěryhodný obchodní zástupce bankovních i nebankovních společností? Poradíme vám, na co se...

Syndrom počítačového vidění častěji postihuje ženy

Syndrom počítačového vidění častěji postihuje ženy

Problémy se zaostřením, únava a pálení očí, rozmazané nebo dvojité vidění, slzení očí nebo naopak suché oči, bolesti...

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Ještě jste o nich neslyšeli? Tyto grafické kartičky umí posloužit jako dokonalá dekorace důležitých fotografií s naším...

Najdete na iDNES.cz