Otevírání 122. lázeňské sezóny. Tentokrát přijede i T. G. Masaryk

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Východočeské Léčebné lázně Bohdaneč otevřou 18. května svoji již 122. lázeňskou sezonu. Slavnostní zahájení bude naplněno programem pro celou rodinu, součástí bude i „příjezd“ prezidenta T. G. Masaryka, od jehož návštěvy v Bohdanči uplyne 90 let.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Otevírání 122. lázeňské sezóny. Tentokrát přijede i T. G. Masaryk! | foto: Léčebné lázně Bohdaneč

Návštěvníci si budou moci poslechnout skvělé koncerty, vychutnat si bohatý doprovodný program, navštívit řemeslné trhy, zúčastnit se historické prohlídky lázní s průvodkyní a využít vstupů do nově zrekonstruované solné jeskyně. To vše zdarma.

Otevírání 122. lázeňské sezóny. Tentokrát přijede i T. G. Masaryk!
Otevírání 122. lázeňské sezóny. Tentokrát přijede i T. G. Masaryk!

„Letošním otevíráním lázeňské sezony si připomeneme významnou návštěvu prvorepublikového prezidenta T. G. Masaryka, který 23. května 1929 v rámci své cesty po východních Čechách navštívil naše lázně a byl zároveň v tento den zvolen čestným občanem města Lázně Bohdaneč,“ uvádí Bohdana Opočenská, výkonná ředitelka Léčebných lázní Bohdaneč. „Celý den bude přichystána zábava pro celou rodinu, připomeneme si tradici lázní a hlavně význam našich přírodních léčivých zdrojů – slatiny a přírodní minerální vody,“ dodává Opočenská.

Léčebné lázně Bohdaneč leží necelých 8 km od Pardubic a jsou dlouhá léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí a k následné péči po ortopedických operacích a výměnách kloubů, přičemž využívají přírodního léčivého zdroje - slatiny a přírodní minerální vody. Jako jediné lázně v České republice využívají k aplikaci slatiny speciální zábalové vany. Jedná se o speciální vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, které zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění aniž by se klient namočil. Tato unikátní technologie zajišťuje konstantní teplotu těla po celou dobu procedury, což je šetrnější ke kardiovaskulárnímu systému než klasické podávání slatinných zábalů. Přírodní minerální voda se využívá hlavně při vodoléčbě a v krytém bazénu při cvičení a plavání.

Otevírání 122. lázeňské sezóny. Tentokrát přijede i T. G. Masaryk!

Léčebné lázně Bohdaneč nabízejí kromě klasické lázeňské péče širokou škálu krátkodobých relaxačních pobytů, kde si užijete nejrůznější druhy masáží, pohybových terapií a odpočinku ve wellness zóně. V areálu lázní se nachází Medical Wellness Clinic, kde se i mimo jiné specializují na estetickou péči. Využít můžete například procedury určené ke zkrášlení a obnovení mladistvého vzhledu pleti.

Otevírání 122. lázeňské sezóny. Tentokrát přijede i T. G. Masaryk!

Program oslav:

Začátek akce je plánován na 10 hodin, kdy vystoupí kapela Regioband, orchestr složený z mladých hudebníků, studentů a absolventů uměleckých hudebních škol z regionu východní Čechy. Program bude vrcholit na hlavním pódiu, na kterém vystoupí bubeník Filip Zangi a jeho skupina PURPUR, těšit se můžete také na známého zpěváka vystupujícího pod jménem Sebastian. Připraven bude trh, kde návštěvníci budou moci nakoupit řemeslné výrobky a ochutnat produkty domácí výroby. Oficiální zahájení proběhne ve 13 hodin se slavnostním spuštěním fontán na náměstí. Kulturní program v lázeňském parku bude moderovat Lukáš Mercl z Hitrádia Černá Hora. Solná jeskyně nabídne volné vstupy a možnost odpočinout si na pohodlných lehátkách v příjemném relaxačním prostřední.

Otevírání 122. lázeňské sezóny. Tentokrát přijede i T. G. Masaryk!

Dále budou připraveny hry pro děti a soutěž o lázeňský pobyt, výtvarné dílny, malování na obličej, skákací hrad, projížďka v kočáře taženém koňmi a mnohé další. Doprovodné aktivity zajistí dobrovolnické spolky, například Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Lázně Bohdaneč. Posílení spojů z Pardubic do Lázní Bohdaneč zařídí Dopravní podnik města Pardubice a.s. Akce bude končit v 18.45 hodin. Více na www.llb.cz.


Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Nepodceňujte význam vůní v životě

Nepodceňujte význam vůní v životě.

Málokdo si uvědomuje, jak zásadní roli v životě hrají vůně. Jejich role je přitom takřka nenahraditelná. Ať už v roli...

Daylong opět nezklamal

Daylong opět nezklamal!

Loni jsem byla na dovolené u moře. Přípravy zahrnovaly také úvahy o přípravku sluneční ochrany. Chtěla jsem být na...

Jantar – svědek starých časů

Jantar – svědek starých časů

Povídá se, že v jantaru je zakletý čas. Jedná se totiž o fosilizovanou pryskyřici, někdy řazenou mezi minerály, jindy...

Najdete na iDNES.cz