Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete darovat i sobě! Vyzkoušejte si bungee jumping, okořeňte svůj vztah při vyhlídkovém letu a zažijte třeba i tandemový seskok.

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky | foto: ESENNCE.CZ

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bungee jumping

Najdete odvahu seskočit z mostu a zažít po několik desítek metrů volný pád? O bezpečnost se nemusíte bát. Hladký průběh vašeho seskoku při bungee jumping zajišťují vyškolení a zkušení instruktoři, kteří používají jen prvotřídní vybavení, jenž prochází pravidelnými kontrolami.

Tandemové seskoky padákem

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Zažijte tandemový seskok z výšky 4000 m a zažijte to samé, co zkušený parašutista! Během letu letadla adrenalin stoupá a vše vyvrcholí nádherným pocitem při výskoku. Prožijete volnost ptáka, lehké mrazení při otevření padáku a měkké přistání zpět na pevnou zem. Po celou dobu s vámi bude profesionální instruktor. Jako dárek také získáte tričko s tandem motivem.

Flyboarding

Vyzkoušejte si let nad vodní hladinou pomocí flyboardu, který je adrenalinovým hitem sezóny! Pomocí vodních trysek se vznesete nad hladinu, třeba až 9 metrů vysoko, nebo můžete plavat jako delfín. Let na flyboardu je intuitivní, zvládnou ho i děti.

Vyhlídkové lety letadlem

Dopřejte si nezapomenutelný zážitek a prohlédněte si z ptačí perspektivy naše hlavní město, Český ráj, Karlštejn nebo jiné kouty naší krásné země. Například vyhlídkový let nad Prahou je úžasným zážitkem, při kterém si můžete z výšky prohlédnout vojenské letiště Kbely, zámek a zámecký park v Průhonicích, soutok Vltavy a Berounky nebo Hostivařskou přehradu. Zjistíte, jak z výšky vypadají pražská nákupní centra, památky i sídliště.

Lety balónem

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky
Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Adrenalinové a letní zážitky v krásném balení

Užijte si nezapomenutelný let horkovzdušným balónem. Vzneste se k oblakům a tiše plujte nad okolní krajinou lokality, kterou si sami vyberete. V rámci letu zažijete také slavnostní křest a získáte pamětní list.

Adrenalinové a letní zážitky můžete věnovat v luxusní krabičce se stuhou. Uvnitř obdarovaní najdou zážitkový certifikát a průvodní dopis s popisem zážitku a bližšími pokyny pro jeho vybrání. Aby byl dárek osobnější, může průvodní dopis obsahovat také osobní oslovení a váš podpis.

Nejrůznější úžasné zážitky nabízí společnost ESENNCE.CZ, která plní sny ve skutečnost už více než 10 let. Můžete se spolehnout na kvalitu, profesionalitu a osobní přístup ke každému ze zákazníků. Obraťte se na specialisty na zákaznické lince, kteří vám rádi poradí a pomohou najít nejlepší zážitek přesně pro vás.

Společnost ESENNCE.CZ patří mezi přední a nejstarší firmy ve svém oboru. Je aktivním členem Asociace provozovatelů elektronické komerce (APEK), držitelem certifikátů Ověřeno zákazníky a Garance nákupu a jako první zážitková agentura také certifikátu APEK Certifikovaný obchod. O jejích kvalitách svědčí, že se již pětkrát stala vítězem nejprestižnější soutěže českého internetu Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky.

„Esencí života jsou zážitky. Ty dělají život tím, čím má být.“

Více informací najdete na www.esennce.cz.


Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Jak se pozná spolehlivý a důvěryhodný obchodní zástupce bankovních i nebankovních společností? Poradíme vám, na co se...

Trendy 2019: průhledné brýle, retro i výrazné s důrazem na detail

Trendy 2019: průhledné brýle, retro i výrazné s důrazem na detail

Nový rok, nové trendy. Je tu pár novinek, které by vás rozhodně neměly minout. Modlou budou letos tahle 4 slova:...

Jaké karnevalové kostýmy jsou letos trendy pro karnevalové plesy?

Jaké karnevalové kostýmy jsou letos trendy pro karnevalové plesy?

Blíží se období masopustu a v snad v každé české či moravské obci se bude konat karneval či masopustní průvod masek....

Najdete na iDNES.cz