Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské příběhy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA | foto: PANDORA

Zrnka života

Jako první PANDORA přináší Zrnka života, kolekci, která čerpá inspiraci v přírodě a představuje dovedně propracované šperky zdobené motivy obilných zrnek a pšeničných klasů jako symbolů hojnosti a prosperity. Za použití klasických prvků šperkařského umu a symbolických přírodních námětů zachycuje plynutí času ve věrném ztvárnění přírody.

Tato nová bohatá série okouzlujících šperků nabízí možnost nahlédnout za oponu nádherné scenerie sezony, kde pšeničná pole zrají jako symboly hojnosti, a propůjčuje stylingu novou tvář ve špercích určených k vrstvení a skládání. Šperky zdobené obilnými zrnky a třpytivými snopy pšenice, symbolizující nové začátky a prosperitu, jsou oživeny zářícím stříbrem a stříbrem pokovaným 18karátovým zlatem PANDORA Shine.

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Úchvatné náušnice pro tuto sezonu jsou zdobeny čirými kamínky z kubické zirkonie ve tvaru pšeničných zrn. Prsteny a náramky z téže série, obojí rovněž z kovu PANDORA Shine, se krásně ovinou kolem ruky jako zářivá pocta přírodě. A přívěsky na náhrdelníky a náramky se při každém pohybu ladně pohupují jako pole zvířené větrem.

Užijte si podzim všemi smysly a zkrášlete svůj vzhled s těmito novými třpytivými doplňky vašeho osobitého stylu.

Královské příběhy

Kromě přírody se můžete se značkou PANDORA vydat také do pohádky s kolekcí Královské příběhy, která přepisuje historii šperkařského designu a spojuje historii se současností. Nová série šperků představuje uměleckou exkurzi do pohádkové nádhery královské říše a spojením prvků vznešenosti a magie zachycuje bohatství výrazových prostředků renesance.

Tato extravagantní kolekce svými velkorysými kameny a důmyslným zpracováním kovových detailů experimentuje s novými formami řemeslné dovednosti, aby zprostředkovala majestátní nádheru tohoto období. Fantastické designy, které jsou převzaty z historického období, se mísí s moderními, tajemstvím opředenými motivy, proplétajícími se tak, aby odhalily důvěrné vzkazy, tajné přihrádky a skryté poklady.

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Prsteny, náramky a přívěsky jsou zdobeny gobelínovými či krajkovými motivy. O okázalé bohatosti královských ozdob vypovídají přívěsky s centrálními kameny nebo krystaly v nadčasových výbrusech. Přívěsky ve tvaru klíče, určené k vrstvení a kombinování různých velikostí, otevírají vašemu stylu nové dimenze kreativity. A přívěsek ve tvaru ptačí klece skrývá tajný poklad, neboť po otevření odhalí volně létajícího ptáčka. Výsledkem tohoto fiktivního světa je řada šperků oplývajících nádhernými kontrasty, navržených pro každodenní nošení a vhodných pro každou příležitost.

Vyjádřete letos na podzim svou vnitřní královnu a sdílejte s ostatními vaši verzi moderní pohádky.

Více informací o obou nových kolekcích značky PANDORA naleznete na www.pandora.net


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Módní inspirátor naučí chytře nakupovat i ve stovkách e-shopů najednou

Módní inspirátor naučí chytře nakupovat i ve stovkách e-shopů najednou

Česká republika patří mezi e-shopovou velmoc. Celkem více než 40 000 internetovým obchodům navíc kraluje jako sortiment...

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Jak se pozná spolehlivý a důvěryhodný obchodní zástupce bankovních i nebankovních společností? Poradíme vám, na co se...

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

S tatínky si děti užijí spoustu legrace.

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození druhého syna skončil v zaměstnání, aby se mu...

Najdete na iDNES.cz