Nuda v Brně? Tak na festivalu Life! nikdy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Festival tance, sportu a zábavy už za pár dní jako každoročně startuje na brněnském výstavišti. Co by návštěvníkům letos rozhodně doporučila zažít PR manažerka festivalu Life! Dita Brančíková?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dita Brančíková | foto: Veletrhy Brno

Festival Life! je přehlídkou životního stylu, jak jej vnímáte?
Jako akci, která je opravdu pro všechny. Zabaví se tady jak děti, tak jejich rodiče, sportovci i tanečníci, vyznavači počítačových her, ale třeba i milovníci karavanů. Caravaning letos zabral hned dvě haly z celého výstaviště. Máme zaplněných celkem deset hal a v každé je něco zajímavého, nebudou chybět ani stále populární youtubeři.

Festival bývá spojován s nějakými známými tvářemi, jaké to budou letos?
Letos bude hlavním ambasadorem už počtvrté herec Ondřej Sokol, spolupráce s ním je výborná, po profesionální i po lidské stránce. Sekundovat mu tentokrát bude modelka Andrea Verešová a sportovec a moderátor Roman Šebrle. Taneční rekord je taková naše specialita a v minulosti nám jej pomohli překonat například Richard Genzer, Jiří Mádl, Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek, Leoš Mareš či Simona Krainová.

Každý rok k tomuto rekordu natáčíte speciální video se známými osobnostmi, určitě tak vznikla spousta „nepublikovatelných“ historek z natáčení…
Tak těch je opravdu hodně. (smích) V začátcích vznikala videa opravdu živelně a tak trochu „punkově“. Když jsme například natáčeli na Národní třídě v Praze, opomněli jsme udělat zábor prostoru. Celé natáčení jsme pak jen čekali, jestli na nás někdo nepřijde, a video tak vzniklo nechtěně u popelnice, která stála uprostřed místa natáčení. A nikdo si toho v zápalu „boje“ nevšiml. Vtipná byla i situace, kterou jsem pracovně nazvala „kdo je tady režisér“, kde se celý štáb před nastoupenými profesionálními režiséry Sokolem a Mádlem nemohl dohodnout, kdo to celé vlastně režíruje. (smích)

Jak tyto akce vznikají, kdo je vymýšlí?
Je to týmová práce, ale na place nám pak samozřejmě pomáhá i Ondra Sokol jako skvělý improvizátor, který dokáže našim nápadům dát ještě větší šťávu. Ondřej je ale šoumen třeba i při běžných pracovních schůzkách. Dodnes vzpomínáme na jeho impozantní příchod na schůzku do restaurace, kde na něj dychtivě čekalo asi dvanáct lidí. Při příchodu totiž nechtěně „sejmul“ číšníka s tácem plného jídla, které tak skončilo na většině přítomných. Ondřej si jakoby nic sedl, začal mluvit, a my jsme si tak alespoň všichni odnesli domů kus oběda na šatech. (smích)

Co zajímavého budou moci vyzkoušet?
Mohou se třeba svézt na lanovce, zkusit si slézt umělou stěnu, zabruslit si, zahrát si stolní tenis, vyzkoušet si Freestyle BMX kola i koloběžky, skákat do obřího polštáře z výšky, zapotit se při spinningu nebo jumpingu, nebo si s námi zatančit a zaběhat. Nabízíme čtyři různé běžecké závody – největší z nich je SPORTLife RUN, noční orientační závod Tmou nebo překážkový Predator Run či charitativní Run Smile. Odvážní pánové se mohou zúčastnit i Hero Factoru, oblíbené verze náročné japonské soutěže. No a kdo by odolal pohledu na krásně vyrýsované chlapy při workoutu?

Kromě pohledu na svalnaté muže, co byste doporučila přímo ženám?
Pokud mají rády zdravý životní styl, jógu nebo čínskou medicínu, tak se určitě najdou v rámci sekce Style Life. Mohou si vyzkoušet umělou ledovou plochu nebo si zahrát stolní tenis, milovnice fitka určitě naláká fitness zóna se spinningem, novinkou budou například kola s tzv. wattmetrem, který je schopen při jízdě vyhodnotit i sílu došlapu a jiné hodnoty. Mohou si také zaskákat na trampolínkách pod vedením zkušených instruktorek a pro maminky s dětmi tady máme navíc Family Hall, kde si užijí nejrůznější sporty i atrakce se svými ratolestmi.

A když bych chtěla přijít a zkusit překonat taneční rekord se Sokolem, kde se naučím sestavu?
Sestřihli jsme takové minutové instruktážní video z natáčení, podle kterého se to každý může naučit. Musí ovšem sledovat Andreu Verešovou protože ostatní si jedou nějaké úplně pro nás neznámé sestavy, o kterých nic nevíme. (smích)

Děkuji za rozhovor

Festival LIFE!, Výstaviště Brno, 9. - 11. 11. 2018, www.festivallife.cz


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Přežijte svátky ve zdraví: 5+1 osvědčených tipů

Přežijte svátky ve zdraví: 5+1 osvědčených tipů

Resty v práci, předvánoční úklid a samozřejmě nákupy a večírky… Snažíte se před koncem roku dohnat vše, co jste...

Jste to co pijete

Jste to co pijete

Lidské tělo tvoří ze tří čtvrtin voda, tuto informaci do sebe nasává každý žák základní školy. Víme ale přesně, CO je...

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nedbalost, či neznalost? Dle zákona ani jedno neomlouvá.

Najdete na iDNES.cz