Středa 12. srpna 2020, svátek má Klára
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 12. srpna 2020 Klára

Novinka: stylové fotoknihy od Vyvolej.to nyní za výhodnou cenu

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už dlouho si plánujete vyvolat fotky? Vytiskněte je do fotoknihy s vlastní stylovou obálkou u Vyvolej.to. Díky jednoduchému online editoru vám fotoknížka zabere jen pár minut a s kupónem OnaDnes ji teď pořídíte o 25 % levněji.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyvolejte si fotoknihu snadno a rychle na Vyvolej.to | foto: Squared, s.r.o.

Představte si rodinnou fotoknihu plnou společných fotek, elegantní svatební album nebo malou knížku s momentkami z výletů. V online fotolabu Vyvolej.to můžete své vzpomínky uložit do kvalitní fotoknihy, kterou si sami navrhnete. Žádné hodiny u počítače, ani složité programy nebo aplikace. Vše vytvoříte online během pár minut, dokonce i z mobilu. Stačí si vybrat ze dvou základních typů fotoknihy: fotoknihu s pevnými či lehkými listy a pak si ji začít přizpůsobovat na míru svým preferencím a potřebám.

Je jen na vás, jaký příběh do knihy zasadíte.

Přeneste oblíbené fotografie na papír a mějte ty nejhezčí zážitky stále po ruce.

Naším cílem ve Vyvolej.to je vracet radost z fotek zpátky na papír. Vyrábíme proto nejen fotoknihy, ale i klasické fotografie v polaroidovém stylu, fotomagnety na ledničku nebo fotoobrazy na stěnu. Objednávat můžete přímo z webového prohlížeče na mobilu, laptopu nebo PC a vše vám dovezeme až domů. 

Nová řada fotoknih

Stále rádi inovujeme, a proto jsme chtěli povznést o úroveň výš i klasické fotoknihy. Nová řada fotoknih od Vyvolej.to je zrozena k vyprávění vašeho příběhu. Díky robustní vazbě, vysoké kvalitě tisku a zpracování navazuje naše řada prémiových fotoknih na to nejlepší z tradice rodinných, svatebních a dětských fotoalb. Přidali jsme nové obálky a velikosti i cenově dostupnější varianty.

Hlavní rozdíl fotoknih je v listech - najdete u nás jak fotoknihy s pevnými...

Hlavní rozdíl fotoknih je v listech - najdete u nás jak fotoknihy s pevnými listy, tak cenově dostupnější varianty s lehkými stránkami.

Fotoknihy dělíme na dvě řady. Liší se podle tloušťky stránek a typu vazby. Ať už mají fotoknihy jiný přebal, vazbu či typ stránek, jsou tištěné stejnou technikou digitálního tisku v maximální fotografické kvalitě. Fotoknížky jsou též oblíbeným dárkem k narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost. Jak se od sebe jednotlivé fotoknihy liší? A které nové vychytávky u nich najdete? Napoví vám srovnávací tabulka.

typ fotoknihy

Vyberte si svůj typ fotoknihy

Fotokniha s lehkými listy a vazbou typu V1 či V2 je cenově nejdostupnější varianta. Má kapacitu 20-120 stránek a je vhodná pro pravidelné vyvolávání vašich rodinných momentek i zážitků z víkendových výletů. Díky možnosti přidat velký počet stránek můžete vytisknout všechny dovolené z posledních let nebo vytvořit osobitý dárek pro vaše blízké. Na výběr máte měkkou papírovou obálku s potiskem již od 290 Kč nebo obálku vyztuženou pevným přírodním kartonem s UV potiskem.

Fotokniha s lehkými listy a měkkou papírovou obálkou (vpředu) a pevnou knižní...

Fotokniha s lehkými listy a měkkou papírovou obálkou (vpředu) a pevnou knižní obálkou z přírodního kartonu (vzadu).

Fotokniha s pevnými listy a vazbou typu lay-flat pojme 20-80 stran a vyniknou v ní zejména velké panoramatické fotky přes obě stránky. Knížku můžete kdekoliv otevřít a fotografie nebudou narušené vazbou uprostřed. Jde o ideální variantu pro zachycení vzpomínek z těch nejdůležitějších životních okamžiků jako svatba, první rok miminka nebo exotická dovolená.

Vybrat si můžete klasickou pevnou knižní obálku s potiskem chráněnou matným laminem nebo netradiční vazbu v barevném plátně zpevněnou silným přírodním kartonem s UV potiskem. Knížku s pevnými listy doporučujeme místo klasického fotoalba. Díky silným stránkám vám vydrží na věky a je odolná vůči dotykům a častému otevírání. Pokud máte doma malé uličníky, kteří si chtějí všechno prohlížet, je to jasná volba.

Fotokniha s pevnými listy s klasickou papírovou obálkou (vpředu) nebo přírodní...

Fotokniha s pevnými listy s klasickou papírovou obálkou (vpředu) nebo přírodní kartonovou obálkou (vzadu).

Tvorba fotoknížky je snadná a intuitivní

V jednoduchém online editoru si svou knihu sestavíte od přebalu až po smajlík na poslední stránce. Stačí nahrát fotografie a vybírat z předpřipravených rozložení stránek. Fotografie jde libovolně vyměňovat tím, že je přetáhnete na dané místo, a posouvat v knize můžete i jednotlivé listy fotoknihy. Pohodlně tak sestavíte celý příběh s texty, popisky i smajlíky a můžete upravovat barvu jednotlivých stránek tak, aby fotky ladily s pozadím.

Barevně můžete vyladit nejen obálku, ale i vnitřek fotoknihy.

Barevně můžete vyladit nejen obálku, ale i vnitřek fotoknihy.

Pokud si chcete s fotoknížkou opravdu vyhrát a věnovat jí víc času, doporučujeme vytvořit si nejdříve na Vyvolej.to účet. Váš rozpracovaný projekt se pak bude automaticky ukládat a budete mít možnost vrátit se k němu i později. Přihlásit se můžete přes e-mail nebo přes svou oblíbenou sociální síť a vyvolávat tak fotky rovnou ze svého profilu na Facebooku či Instagramu.

Vše začíná u příběhu

Základem každé dobré knihy je napínavý děj. Ujasněte si proto na začátku téma své fotoknihy – které fotky chcete vytisknout a pro jakou příležitost. Zjednoduší vám to výběr vhodného typu knihy a celkově se vám pak bude snáze tvořit. V počítači nebo mobilu si vytvořte složku s předvybranými fotkami, nahrajte je do online editoru na Vyvolej.to a pusťte se do práce. 

Fotoknihu s lehkými listy pořídíte již od 290 Kč.

Fotoknihu s lehkými listy pořídíte již od 290 Kč.

Jaký přebal, taková kniha

Jako první navrhujete obálku. Ať už si vyberete fotoknihu s lehkými nebo pevnými listy, na výběr máte vždy dva typy obálek. Nově jsme přidali klasickou pevnou knižní obálku s potiskem chráněnou matným laminem. Je vhodná pro ty, kdo chtějí kombinovat barevné pozadí s fotografiemi na obálce. Na rozdíl od obálky z přírodního kartonu můžete na knižní obálku umístit i několik fotografií, přidat popisek na hřbet knihy a zvolit si libovolnou barvu.

Obálka z přírodního kartonu (nahoře) a knižní obálka s potiskem (dole).

Obálka z přírodního kartonu (nahoře) a knižní obálka s potiskem (dole).

Obal z přírodního kartonu má jedinečnou strukturu a vyniknou na něm i černobílé fotografie v kontrastu s barevným knihařským plátnem. Vyberte si proto takovou kombinaci, aby se barva hřbetu a fotky navzájem podporovaly a vytvářely například příjemný kontrast. Na výběr je tyrkysové, růžové, žluté, tmavě fialové, bílé nebo šedé knihařské plátno. V jednoduchém online editoru si zvolíte barvu hřbetu a vyberete umístění fotky i popisku na obálce.

Přírodní karton v kombinaci s knihařským plátnem vytváří jedinečný design, jaký...

Přírodní karton v kombinaci s knihařským plátnem vytváří jedinečný design, jaký jinde nenajdete.

Kompozice fotoknihy

Stejně snadná je i tvorba celé fotoknihy. Pečlivě jsme připravili celou řadu schémat, která k sobě ladí a můžete je ve fotoknize kombinovat. Je jen na vás, zda preferujete čisté kompozice fotek nebo chcete k fotkám přidávat text. V editoru si vyberete z předem připravených rozložení stránek, které z vás rázem udělají profesionálního grafika.

Knížku pojměte třeba jako rodinnou kroniku či cestovatelský deník a zaznamenávejte do ní všechny vzpomínky a zajímavosti z dané doby. Nemusíte si lámat hlavu s tím, aby fotky byly v knize uspořádané podle přesného data. Důležitější je to, jak fungují mezi sebou na stránkách, jaký dojem vytvářejí a zda se k sobě barevně hodí.

Pokud máte širokoúhlé fotky, doporučujeme fotoknihu s layflat vazbou a pevnými listy. Panoramatické fotky přes obě strany upoutají a díky vazbě typu layflat je uprostřed nenaruší žádný předěl.

Fotokniha s pevnými listy s layflat vazbou nechá vyniknout vaše širokoúhlé...

Fotokniha s pevnými listy s layflat vazbou nechá vyniknout vaše širokoúhlé fotografie, aniž by je narušil předěl uprostřed dvojstrany.

I u fotoknihy platí, že méně je někdy více. Zaměřte se na výběr kvalitních fotografií, které se neopakují a každá má svůj příběh. Bude pak radost knížkou listovat. A nebojte se sáhnout i po fotkách z mobilu. Většina smartphonů dnes disponuje kvalitním foťákem, takže fotky vypadají dobře i v tisku. Pokud by fotka neměla dostatečné rozlišení, upozorní vás na to v editoru žlutý vykřičník – fotku pak doporučujeme dle vlastního uvážení vyměnit.

Pusťte se do zaznamenávání svých vzpomínek na daný okamžik. V případě fotek z cest můžete třeba připisovat lokace, místní jídla, zvyky a zajímavosti, jež vás nejvíce překvapily. Až si knížkou budete za pár let listovat, potěší vás, že jste si vše za dobré paměti zapsali. A hrajte si se smajlíky – barevné emotikony dodávají fotoknížce na hravosti a jsou vhodným řešením tam, kde vám docházejí slova.

Je jen na vás, jaký příběh do knihy zasadíte.

Je jen na vás, jaký příběh do knihy zasadíte.

Momenty, co trvají věčně

Výročí, první rok miminka, výlet do divočiny. V životě vás potká spousta velkých okamžiků, které stojí za to uchovat pro další generace. Ve Vyvolej.to se už pátým rokem staráme o to, aby se design a kvalita promítaly i do obyčejných fotografií. A nejen do nich, postupem času jsme přidali i dekorační magnety na ledničku, velkoformátové fotografie na stěnu a celou škálu doplňků od předních českých návrhářů. Sestavit si u nás můžete také koláž z Instagramových fotek na plakát nebo fotoobrazy na prázdnou stěnu v obýváku. Výsledkem je domov plný osobitých dekorací, které rozveselí i ten nejšedivější den. 

Obklopte se doma oblíbenými momentkami. S Vyvolej.to to jde samo.

Obklopte se doma oblíbenými momentkami. S Vyvolej.to to jde samo.

Záruka 100% kvality

Dbáme na to, aby se vašim fotografiím dostala ta nejlepší péče. Garantujeme 100% spokojenost a rádi s vámi vyřešíme jakékoli připomínky telefonicky, mailem nebo na našich sociálních sítích.

Využijte slevový kód „ONADNES“ na fotoknihy s 25% slevou. Kód se zadává v košíku nebo v posledním kroku objednávky na www.vyvolej.to a udělejte si radost originální fotoknihou.

  • Nejčtenější

Pomocná ruka pro DJ’s. Projekt SAVETHENIGHT.CZ rozděluje 60.000 Euro

Komerční sdělení Patří mezi jedny z nejvíce postižených profesí, které díky pandemické krizi přišly o drtivou většinu svých příjmů....

Skvělá vína jako turistický cíl? Na jižní Moravě určitě!

Komerční sdělení Jižní Morava se pro své slunečné počasí a malebnou členitou krajinu stala v posledních letech jedním z...

Odpočinek a nadstandardní služby v Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE

Komerční sdělení Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE se po neplánované pauze znovu otevírá a připravil pro své hosty zajímavou nabídku...

Ateliér Donát pomáhá ženám najít vlastní styl

Komerční sdělení „Móda se sice neustále mění, ale styl zůstává“ – říkají návrhářky Ilona Donátová a Romana Krejčí, které stojí za českou...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Trápí vás citlivá pleť? Vsaďte na sílu rostlin

Komerční sdělení S citlivou pletí se během svého života setkají až 2/3 žen. Citlivost a přehnaná reaktivita se může v závislosti na řadě...

Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

  • Další z rubriky

Nejen menstruační kalhotky vás naučí menstruovat ekologičtěji

Naše přirozenost není zrovna balzámem pro přírodní prostředí. Spočtěte si, kolikrát za život menstruujeme a kolik u...

Nutricia dává stopku plastovým brčkům

Komerční sdělení Společnost Nutricia spustila projekt postupného odstraňování plastových brček v celém svém portfoliu klinické výživy k...

Už jste slyšeli o módních doplňcích z korku?

Komerční sdělení Která žena nenosí ráda kabelku, tašku, nebo aspoň batůžek? Nosit všechno po kapsách nejde. Každý den toho tolik...

4 hlavní důvody, proč o sebe pečovat přírodní kosmetikou

Komerční sdělení Péče o tělo dostává v posledních letech nový rozměr. Konvenční kosmetiku odsouvají na druhou kolej přípravky s...

Krejčířovu vilu opět nikdo nechce. Už ani za dvacetinu pořizovací ceny

Ani další pokus o vydražení vily v Černošicích, která patřila odsouzenému Radovanu Krejčířovi, nebyl úspěšný. Do dražby...

WhatsApp se brzy zbaví toho, co nás na něm nejvíc štve

Populární chatovací aplikace WhatsApp chystá změnu, která leckoho potěší. Brzy bude mít podporu více aktivních zařízení...

Jaromír Jágr poprvé ukázal na sociálních sítích novou přítelkyni

Hokejista Jaromír Jágr (48) a modelka Dominika Branišová (26) už několik týdnů tvoří pár. Absolvovali spolu několik...

Češi bydlí na Papui již tři roky. Byl to ze začátku šok, ale nelitují

Manželé se rozhodli vydat za prací do zahraničí. Zlákala je Papua Nová Guinea, kde žijí od roku 2017. Nejdříve v městě...

Škoda nebude žádnou montovnou, říká Babiš. Nový šéf musí na kobereček

Premium Premiér Andrej Babiš a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček chtějí vědět, jaká budoucnost čeká mladoboleslavskou...