Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nedbalost, či neznalost? Dle zákona ani jedno neomlouvá.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte? | foto: Demix

Nejen v televizních zprávách slýcháme o časté krádeži či ztrátě dokladů, platebních karet či rovnou celé peněženky. Bohužel návyk nošení těchto cenností vložených ledabyle v zadní kapse kalhot či v otevřené kapse kabátu je velmi silně zakořeněn. Převážně v tomto období, kdy téměř na všech místech potkáváme davy lidí, cestujeme přeplněnými dopravními prostředky, stojíme dlouhé minuty ve frontách či se prodíráme nákupními středisky. Odcizení osobních věcí je aktuálně velmi snadné, tuto skutečnost každoročně potvrzují statistiky, kdy je zaznamenán výrazný nárůst v počtu krádeží v měsících listopad až prosinec. Jenom samotné vyřizování a dlouhé čekací lhůty na vyhotovení nových dokladů je velmi zdlouhavé a nepříjemné, natož ztráta ušetřených peněz na vánoční dárky. Nicméně ve hře je i možnost, že zloděj odcizené doklady zneužije. Jsou známé případy, kdy si podvodníci na odcizené doklady půjčili nemalé finanční částky. Nechceme vás strašit, ale je třeba zdůraznit důležitá fakta a předejít zkaženým Vánocům. Z minuty na minutu můžete přijít nejen o důležité osobní věci, ale také o radostný pocit z příjemné předvánoční pohody.

Proto buďte chytří, opatrní a naučte se nosit peníze v peněžence, kterou navíc bezpečně uložíte do uzavíratelné tašky. Tato opatrnost je zkrátka na místě a může vám ušetřit nemalé starosti.

Navíc tuto skutečnost můžete využít jako tip k nákupu vánočního dárku, který má dobrou myšlenku a třeba i příběh. Tímto darem vyřešíte hned dvě věci současně. Zkuste se tedy zamyslet. Máte ve svém okolí člověka, který nosí stále své cennosti po kapsách, nebo sami jste často nedbalí? Znáte člověka, který stále zapomíná své doklady, které má na více místech? Při hledání tedy neví, zda má část dokladů v autě, v bundě či v pracovním stole? Není lepší cesty, jak podpořit nový, lepší návyk než dárkem v podobě kvalitní peněženky, příruční tašky nebo praktického pouzdra na doklady. Je příjemné vlastnit praktické věci, ale jakmile jsou současně i zajímavě designově zpracované, tak se z nich rázem stanou oblíbené doplňky, bez kterých již nevyjdete z domu.

Nicméně je dobré zvolit ověřenou značku, abychom byli spokojeni dlouhá léta. Ověřeným internetovým obchodem, který vám ušetří čas a pomůže vybrat doplněk přímo pro vás, je Demix, který na pozici velkoobchodního prodejce funguje již od roku 1996, má tedy velmi dlouhou tradici a nespočet spokojených zákazníků. Jeho úspěch tkví i ve spolupráci s velkým týmem lidí, kteří se zaměřují na aktuální potřeby zákazníků. Zejména na nové módní trendy, výběr kvalitních materiálů, ale také na technické záležitosti spojené s internetovými stránkami, tak, aby nákup zákazníka proběhl co nejpohodlněji a nejsnadněji. Všechny potřeby zákazníků jsou následně vyhodnoceny a splněny do posledního puntíku. Práce dělaná srdcem se vždy odrazí v konečném produktu. Demix se převážně specializujeme se na kožené crossbody tašky, trendy kabelky, fashion tašky, luxusní batůžky, business aktovky, ale také na peněženky pro muže i ženy.

Inspirujte se zde: www.demix.cz

Semišová dámská kabelka do ruky Marisa, červená

Praktická pánská kožená peněženka Buffalo USA, černá

Krásná dámská kabelka Elen, černá

Elegantní dámská kabelka Amelie, koňaková

Pánská kožená aktovka Wilmer Exlusive, černá


Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Má aviváž vonět?

Má aviváž vonět?

Kdo by neměl rád, když si obleče čistě vyprané a po aviváži voňavé prádlo. Co to ale znamená pro naše zdraví?

Získejte tělo do plavek. Efektivnější hubnutí nabízí nový Program 21

Získejte tělo do plavek. Efektivnější hubnutí nabízí nový Program 21

Spousta z nás touží být štíhlejší, zdravější a krásnější. Ale cesta za tímto snem bývá plná odříkání, počítání kalorií...

Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní

Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní

Máloco přivolá tak příjemnou náladu jako pocit z čerstvě vypraného, voňavého a měkkého prádla. Zatímco dříve praní...

Najdete na iDNES.cz