Ona

Doporučujeme

Nekonečný sáček najdete v úseku ovoce a zeleniny na všech prodejnách Kaufland.

Nekonečný sáček najdete v úseku ovoce a zeleniny na všech prodejnách Kaufland. | foto: Kaufland Česká republika v.o.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nakupujte s nEKOnečným sáčkem. Budoucnost máme ve svých rukou

Při nákupu ovoce, zeleniny spotřebuje zákazník několik mikrotenových sáčků, které po prvním použití většinou vyhodí. Nutnost šetrného přístupu k přírodě a omezení plastového odpadu si uvědomují i obchody. Společnost Kaufland učinila další krok v omezení plastů a zavedla tzv. nEKOnečný sáček.

Zavedením nEKOnečného sáčku chce inspirovat své zákazníky, aby v úseku ovoce a zeleniny vyměnili jednorázové plastové sáčky za obaly, které se dají používat opakovaně, a nezatěžují tak přírodu. Balení nEKOnečného sáčku obsahuje 2 kusy a stojí 29,90 Kč.

Sáčky jsou v horní části opatřeny látkovým štítkem pro nalepení etikety s váhou a cenou, dají se prát na 30 stupňů a jejich použití je tak naprosto neomezené. Aby se nákup od A do Z odehrál ekologicky, vedle nEKOnečného sáčku Kaufland nabízí alternativy k plastovým taškám v podobě papírových nebo látkových tašek z BIO bavlny.

Nakupujte s nEKOnečným sáčkem. Budoucnost máme ve svých rukou

Balení obsahuje 2 kusy nEKonečného sáčku a stojí 29,90,-

Salátové okurky bez obalu ušetří desítky tun plastů ročně

Jako první obchodní řetězec začal Kaufland po celý rok nabízet salátové okurky bez plastové fólie, čímž každý rok ušetří 50 tun plastu! U citrónů v síťce nahradil plastový pásek papírový, stejně tak bio banány se prodávají převázané pouze papírovou stužkou.

Zelenina na polévku je zákazníkům k dispozici v papírové misce místo plastové, ovoce a zeleninu řetězec distribuuje pouze ve vratných přepravkách. Na první pohled to vypadá jednoduše, ale všechna tato opatření uspoří každý rok až 100 tun plastu ročně!

Podívejte se, jak je nákup s nEKOnečným sáčkem jednoduchý

Více o plastové strategii najdete na www.kaufland.cz/bezplastu