Módní inspirátor naučí chytře nakupovat i ve stovkách e-shopů najednou

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Česká republika patří mezi e-shopovou velmoc. Celkem více než 40 000 internetovým obchodům navíc kraluje jako sortiment móda. Pro nás, zákazníky, začíná být módní trh nepřehledným. Proto potřebujeme pomoc. Ta teď přichází v podobě módního inspirátoru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Módní inspirátor naučí chytře nakupovat i ve stovkách e-shopů najednou | foto: Modio

Modio.cz je nové centrum módy. Žádný e-shop, ale místo, kde se na jednom místě koncentrují módní nápady z různých e-shopů. Nejdete zde oblečení, boty i módní doplňky. Snadno si díky tomu sestavíte outfit přesně na míru. Doladíte střih, barvu i celkový styl.

Lovit lze v nabídce jednotlivých obchodů i konkrétních značek. Vybírat jde samozřejmě jednotlivé typy oblečení podle toho, zda jde o dámské, pánské nebo dětské kousky. Z inspirátoru se jednoduše prokliknete na e-shop, jenž ten který kousek nabízí, anebo si jej uložíte mezi oblíbenou módu. Takto si dokážete vybrat kousky, u nichž se rozhodujete, zdali si je pořídíte nebo ne.

Fascinují výběr

Na módním inspirátoru je fascinující, že dostáváte na jednom místě dokonalý přehled o aktuálním sortimentu. Chtěla byste třeba riflovou sukni? Modio vám jich přehledně nabídne hned 471. V různých délkách, barvách a odstínech, od rozličných značek a hned z několika e-shopů. Chcete džínovou sukni, ale pouze v bílé barvě? Žádný problém. Klikněte na ikonku s bílou barvou a ve výběru vám už zůstanou jenom bílé riflové sukně. Můžete jít ještě dál a výběr zúžit podle značky, obchodu, ceny nebo velikosti, ve které tento kousek oblečení potřebujete.

Nikde jinde se tak rychle „neprohrábnete“ novými fashion kousky jako v módním inspirátoru. Nepřehlédnete ani slevy, které aktuálně nabízí prémiové značky, jakými jsou Calvin Klein, Converse, Tommy Hilfiger, GAP, Nike, Adidas, nebo značky populární – Baťa, Deichmann, GAP, Orsay, Pietro Filipi, Astratex a další prodejci módy a oblečení.

Zima je tady a módní inspirátor vám dokáže poradit teplé fashion kousky

Ochladilo se a čeká nás několik měsíců, kdy náš šatník potřebuje rozhodně „zateplit“. Modio.cz nabízí inspiraci pro bundy, kabáty a kožichy, ale i pro svetry, mikiny či kozačky. Pojďte si užívat nákupy moderním způsobem ­– pomocí módního inspirátoru.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Zahřívající čaje: zajímavý nápad s pepřem nebo papričkou

Zahřívající čaje

Teplý nápoj zahřeje už sám o sobě, ale je dobré zvolit čaje, které jsou obohaceny o přírodní zahřívací složky. Tyto...

Jste to co pijete

Jste to co pijete

Lidské tělo tvoří ze tří čtvrtin voda, tuto informaci do sebe nasává každý žák základní školy. Víme ale přesně, CO je...

Přežijte svátky ve zdraví: 5+1 osvědčených tipů

Přežijte svátky ve zdraví: 5+1 osvědčených tipů

Resty v práci, předvánoční úklid a samozřejmě nákupy a večírky… Snažíte se před koncem roku dohnat vše, co jste...

Najdete na iDNES.cz