LOVI: Chráníme to nejcennější pro miminka i maminky

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Značka LOVI pomáhá maminkám a jejich miminkům již více než 10 let. Zaměřuje se na výrobky, které nenarušují sací reflex dětí a jsou maximálně bezpečné pro ty nejmenší zákazníky. Značka spolupracuje s odborníky a přináší na trh inovativní výrobky s překrásnými designy. Račte vstoupit do světa LOVI.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LOVI: Chráníme to nejcennější pro miminka i maminky | foto: MALEWO Havířov, s.r.o.

Podpořte laktaci kvalitní odsávačkou

Po porodu jsou prsa maminky citlivá, nalitá mateřským mlékem a také bolestivá. Již od začátku je zapotřebí přikládat miminko často k prsům, abyste předešla případným zánětům a zároveň podpořila laktaci. S tvorbou mléka, ale také od nalitých prsou, vám pomůže i kvalitní odsávačka mateřského mléka. Značka LOVI se neustále zabývá sacím reflexem miminek a snaží se vyvíjet produkty, které jsou pro miminka i maminky nejpřirozenější.

Dvoufázová elektronická odsávačka LOVI Expert s unikátní 3D technologií připomíná dvoufázový rytmus sání vašeho miminka, takže odsávání je velmi přirozené – kopíruje rychlé sání dítěte, které podporuje tvorbu mateřského mléka, ale také jeho vytékání z prsu. Hlubší sání a pomalejší tempo je již druhou fází, kdy se mléko stává hustějším a sytějším. Čím častěji budete kojit nebo odsávat, tím více mléka se vám bude tvořit. Nastavení je velmi intuitivní a snadné. Navíc lze jednoduchým způsobem udělat z elektronické odsávačky ruční, kterou můžete mít kdykoliv po ruce. Bolestivá prsa si tak odpočinou a přitom miminko nepřichází o maminčino mléko.

LOVI: Chráníme to nejcennější pro miminka i maminky

Jak přejít na kojeneckou láhev?

Kojení je bezesporu tou nejlepší a nejkrásnější formou krmení miminka. Jsou ale maminky, kterým to jejich zdravotní stav nedovolí, případně se již chtějí vracet do práce. Je dobré si vyhlédnout lahvičku, která bude pro vaše miminko tou nejlepší volbou.

Kojenecké lahvičky LOVI jsou vyvinuty se specialisty a savičky se přizpůsobují rytmu sání miminka a povzbuzují ho k aktivnímu sání jako při kojení. U láhví myslíme také na správné odvzdušňování, díky kterému miminko nepolyká vzduch a nedochází pak k nepříjemné kolice. Dynamická savička ze silikonu se prodlužuje jako bradavka maminky a široká základna vyžaduje správné přiložení rtíků miminka stejně jako při kojení. Pro dítě je tak tento způsob velmi přirozený - nenarušuje jeho sací reflex, takže krmení jde krásně zkombinovat s kojením.

Vsadit můžete také na samosterilizující láhve LOVI – speciální víčko umožní sterilizovat láhev i všechny části do 1,5 minuty. Šetříme tak maminkám čas, který mohou trávit se svými dětmi.

LOVI: Chráníme to nejcennější pro miminka i maminky

Bezpečné i designové dudlíky

LOVI dudlíky jsou vyrobeny ze silikonu a mají unikátní dynamický tvar, aby napodobovaly maminčinu bradavku, ale také přirozený sací rytmus miminka. Při vývoji nezapomínáme ani na zdravé zoubky, dásně a zubní patro vašich zlatíček. Velmi praktickým prvkem u některých kolekcí LOVI dudlíků jsou svítící prvky, jako je kroužek nebo štítek šidítka. Ve tmě tak dudlíček lehce najdete nejen vy, ale také vaše miminko.

SOUTĚŽ – týdenní kalendář se značkou LOVI je tady! Vyhrajte každý den úžasné ceny pro maminky a miminka

Chcete se o značce LOVI dozvědět více? Sledujte jejich instagram či facebook nebo navštivte nové webové stránky www.lovibaby.com.

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.

O značce LOVI:

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a savičky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

  • Nejčtenější

Sledujte aukční událost roku umění v Mánesu

V pražské výstavní síni Mánes se dne 20. října 2019 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

HANÁK INTERIOR CONCEPT

Dokonale sladěný interiér od jediného výrobce díky HANÁK INTERIOR CONCEPT. Výroba veškerého nábytku v interiéru...

Nakupujte s nEKOnečným sáčkem. Budoucnost máme ve svých rukou

Při nákupu ovoce, zeleniny spotřebuje zákazník několik mikrotenových sáčků, které po prvním použití většinou vyhodí....

5 věcí, které potřebujete pro úspěšný rozjezd startupu

Startup můžete řídit i doma z obýváku. Máte dobrý nápad, začínáte s podnikáním a přemýšlíte, jaké nástroje, technologie...

Investice do zlata? Ideální řešení před finanční krizí

Z aktuálního stavu ekonomiky je patrné, že se brzy dočkáme další hospodářské krize. Momentálně nedokážeme předpovědět,...

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

  • Další z rubriky

Lymfocyty a jejich chování v těhotenství

V minulém článku jsme si přiblížili fungování imunitního systému a jeho mechanismů. Vysvětlili jsme si, že imunitní...

Největší aligátor v ČR míří do Lysé nad Labem na výstavu Exotika

Konec října bude na výstavišti v Lysé nad Labem už podvanácté patřit všem milovníkům exotiky. Přijeďte se podívat i vy...

Současné vyšetřovací a léčebné možnosti v reprodukční imunologii

Reprodukční imunologie prodělává v posledních letech neuvěřitelný rozmach. Již dnes máme v rukou řadu diagnostických...

Nakupujte s nEKOnečným sáčkem. Budoucnost máme ve svých rukou

Při nákupu ovoce, zeleniny spotřebuje zákazník několik mikrotenových sáčků, které po prvním použití většinou vyhodí....

Najdete na iDNES.cz