Ona

Doporučujeme

Léčebné lázně Bohdaneč - specialisté na léčbu pohybového ústrojí | foto: Léčebné lázně Bohdaneč

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Léčebné lázně Bohdaneč - specialisté na léčbu pohybového ústrojí

Pár kilometrů od Pardubic, v krásné krajině Polabské nížiny, se nacházejí Léčebné lázně Bohdaneč. Kromě klasické lázeňské péče tady najdete i krátkodobé relaxační pobyty.

Lázně Bohdaneč jsou léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí a k následné péči po ortopedických operacích a výměnách kloubů, přičemž využívají přírodního léčivého zdrojeslatiny aplikované v unikátních zábalových vanách

Léčebné lázně Bohdaneč - specialisté na léčbu pohybového ústrojí

Jedná se o vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění, aniž byste se namočili. Slatina působí šetrně pouze na postiženou část těla, takže po skončení procedury nejste zabahnění od hlavy až k patě. Kromě slatiny se zde pacienti léčí i přírodní minerální vodou, která se využívá hlavně při vodoléčbě a v krytém bazénu při cvičení a plavání.

Léčebné lázně Bohdaneč - specialisté na léčbu pohybového ústrojí

Relaxace a péče v lázních

Léčebné lázně Bohdaneč kromě klasické lázeňské péče nabízejí širokou škálu krátkodobých relaxačních pobytů, kde si užijete nejrůznější druhy masáží, pohybových terapií a odpočinku ve wellness zóně. V areálu lázní se nachází Medical Wellness Clinic, kde se i mimo jiné specializují na estetickou péči. Využít můžete například procedury určené ke zkrášlení a obnovení mladistvého vzhledu pleti.

Léčebné lázně Bohdaneč - specialisté na léčbu pohybového ústrojí
Léčebné lázně Bohdaneč - specialisté na léčbu pohybového ústrojí

Lázeňská péče hrazená pojišťovnou

V Léčebných lázní Bohdaneč je také poskytována Komplexní lázeňská péče. Jedná se o pobyt hrazený z veřejného zdravotního pojištění, během kterého je pacient v pracovní neschopnosti.

Indikace lázeňské péče pro dospělé Číslo indikace pro lázeňskou péči hrazenou zdravotní pojišťovnou

Indikace lázeňské péče pro dospěléČíslo indikace pro lázeňskou péči hrazenou zdravotní pojišťovnou
Nemoci nervové VI/2, 3, 8, 9, 10, 11
Nemoci pohybového ústrojíVII/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 99

Indikace léčebných lázní Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč - specialisté na léčbu pohybového ústrojí

Jak požádat pojišťovnu o pobyt v lázních?

  1. 1. Navštivte svého praktického lékaře, který na doporučení odborného lékaře zpracuje návrh na vaši lázeňskou péči (komplexní nebo příspěvkovou). Požádejte ho, aby v návrhu uvedl Léčebné lázně Bohdaneč.
  2. 2. Návrh je zaslán zdravotní pojišťovně, jejíž revizní lékař podaný návrh schválí, či zamítne.
    3. Schválený návrh bude doručen na rezervační kancelář našich lázní, odkud vám zašleme zvací dopis.
  3. 4. Platnost schváleného lékařského návrhu je 3 měsíce od data jeho vystavení u komplexní péče a 6 měsíců u příspěvkové péče. V případě stavů po operaci nebo úrazu je to do 3 měsíců
  4. od data operace nebo úrazu. V případě pooperačních komplikací do 6 měsíců. Během této doby je nutno nastoupit do lázní dle volné ubytovací kapacity.
  5. 5. Schválený návrh je následně doručen na rezervační ddělení našich lázní a my vám obratem zašleme zvací dopis s termínem nástupu a dalším upřesněním. Doporučujeme však
  6. předem zarezervovat kategorii ubytování na tel. 466 860 860.
  7. 6. Pobyt na KLP / PLP je možné rezervovat i s předstihem, před vystavením návrhu na lázeňskou péči, dle vašich požadavků a dle aktuální volné kapacity. Rezervační poplatek pro rok 2020 činí 1 000 Kč a je nevratný.

I procházka léčí

Areál lázní je obklopený nádherným parkem. Chloubou lázní je pavilon Gočár, který patří mezi skvosty kubismu a je prohlášen národní kulturní památkou ČR. Krytá kolonáda, zvuk fontán, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní. Více informací a seznam indikací léčených v lázních naleznete na www.llb.cz.