Laserová sezóna je v plném proudu. Co vše nám umí lasery vylepšit?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
O rozšířených pórech se říká, že jsou novodobými vráskami, povadlé kontury často zbytečně čekají, než dozrají na plastiku, pigmentace a rozšířené žilky jsou odkázané na vrstvy make-upu. Všechny tyto obtíže lze vyřešit rychlými laserovými ošetřeními a získat pevnou, barevně sjednocenou a zářivou pleť.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vylepšete svou pleť na léto. | foto: Asklepion

Kromě vylepšení pleti obličeje dokáží lasery v rukách zkušených dermatologů vypnout pokožku i na těle a omladit také intimní partie. Jsou zkrátka nepřekonatelné v omlazení i jako prevence stárnutí.

Stále mladá a pevná pleť jedině díky laserům

Bezkonkurenční účinek mají lasery v omlazení a vyhlazení pleti. Dokonale zlepší texturu, stáhnou póry, vyhladí drobné vrásky, sjednotí barvu pokožky, odstraní začervenání i drobné žilky. Díky tomu, že v Asklepionu kombinují hned několik omlazujících laserů a přístrojů, je výsledný efekt skutečně dokonalý. Díky laserovým paprskům se v hloubi kůže povolená kolagenová vlákna stáhnou, stará a poškozená se vstřebají a během šesti týdnů se začínají tvořit nová, pružnější. Laserové ošetření patří k velmi bezpečným a efektivním procedurám. Kůže po laseru vypadá odpočatě a svěže, změny jsou přitom dlouhodobé, protože některé lasery dokáží „vyměnit” až 70 % povrchu pokožky a to už je vidět.

Laserová sezóna je v plném proudu! Co vše nám umí lasery vylepšit?

FOTONA 4D: komplexní omlazení pleti 4v1 a na míru

„Laserová rejuvenace patří mezi vyhledávané neinvazivní výkony. Kombinací několika druhů nástavců Fotona a přesným nastavením intenzity laserového paprsku sestavíme ošetření na míru každému typu pokožky,“ vysvětluje primářka oddělení dermatologie MUDr. Hana Smutková. Ošetření Fotona 4D se provádí jak z vnější, tak i vnitřní strany tváře, takže dochází k maximální stimulaci kolagenových vláken a výraznému efektu omlazení včetně vyplnění nosoretních vrásek. Výsledkem je viditelně pevnější a hladší pleť. Zároveň si poradí s žilkami, pigmentovými skvrnami i rozšířenými póry. Ošetření Fotona 4D trvá zhruba 40 minut a lze ho provádět celoročně i na tmavších typech pleti.

Laserová sezóna je v plném proudu! Co vše nám umí lasery vylepšit?

Lifting citlivého očního okolí a víček bez skalpelu

Další speciální mód laseru Fotona se nazývá Smooth Eye a umožňuje zpevnit a vyhladit oční okolí nejen z venku, ale i intraokulárně neboli zevnitř očních víček. Díky tomuto dvojímu působení dochází k výraznému vypnutí povadlé a stárnoucí pokožky víček a očního okolí bez jizev a nutné dlouhé rekonvalescence. Právě oblast očního okolí je z hlediska omlazování náročná, protože pokožka je v této oblasti citlivá, ale díky novému laseru jsou výsledky ošetření v Asklepionu vynikající. Jako každé laserové ošetření se dá samozřejmě výborně kombinovat jak s aplikací botulotoxinu, tak kyseliny hyaluronové.

Laserová sezóna je v plném proudu! Co vše nám umí lasery vylepšit?

Laser, který zpevní kůži, odstraní tuk i vyléčí inkontinenci

Laser Fotona toho ale dokáže mnohem více. Díky módu Tight Sculpting modeluje a zpevňuje problematické partie těla včetně redukce tuku. V prvním módu laserový paprsek stimuluje metabolismus tukových buněk a zpevňuje hlubší tkáně bez poškození svrchní vrstvy kůže. V druhém módu je prohříván povrch pokožky a dochází ke zlepšení její elasticity a vypnutí,“ doplňuje primářka Smutková. A ten samý laser je skvělý pro řadu obtíží souvisejících především s porody nebo přirozeným procesem stárnutí v intimní oblasti. Vaginální sliznice se zpevní, pochva zúží a vzniká větší opora močového měchýře. Ošetření má také pozitivní vliv na zlepšení kvality sexuálního života.

Laserová sezóna je v plném proudu! Co vše nám umí lasery vylepšit?

Laserová epilace: pryč s chloupky do léta

V Lasercentru Asklepion jsou na odstraňování chloupků skutečnými specialisty. Dosud provedli nejvíce laserových epilací v ČR a jsou na tuto metodu opravdovými odborníky. Pracují s lasery, které si poradí s každým typem chloupků a ošetření je s nimi rychlejší, bezpečnější a méně bolestivé. Odstranit chloupky laserem je možné kdekoli po těle. Zima je skvělým obdobím pro toto ošetření, protože do léta jich stihnete několik a užijete si léto bez otravného holení.

Sbohem pigmentové skvrny

Laserová sezóna je v plném proudu! Co vše nám umí lasery vylepšit?

Po celé léto nutilo slunce naši pokožku (tedy pokud jsme ji neustále nemazali krémy s UV ochranou) produkovat kožní barvivo (melanin), aby ji samo ochránilo před ultrafialovým zářením. Důsledkem jsou ale nechtěné hnědé skvrny, které nám na obličeji, rukách i dekoltu zůstanou, i když je opálení už dávno pryč. Existují jistě bělicí krémy a kosmetická ošetření, ale jedinou jistotou, jak se pigmentací zbavit trvale, je laser. Pro odstranění drobných pigmentací a odstranění znamének v Asklepionu používají přístroj IPL. Po jeho aplikaci mizí velmi dobře i tzv. stařecké skvrny na rukou či v dekoltu. Neodkládejte svou návštěvu u estetického dermatologa, právě zima je na ni ideální.


Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár živě na TV Tipsport!

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár...

Hokejová sezona 2018/19 se blíží ke svému konci, na řadu přichází souboj o mistra extraligy. Poputuje pohár pod Ještěd...

Další z rubriky

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

8 tipů pro váš hlas

8 tipů pro váš hlas

Uvědomte si, jaký by byl váš život bez hlasu nebo s trvalou chraptivostí. Byli byste schopni kvalitně pracovat? Byli...

Dobrovolnictví nás prostě baví

Dobrovolnictví nás prostě baví

Uplynulý rok 2018 byl pro společnost BAYER velice hektický a plný změn. O to cennější je fakt, že téměř polovina...

Najdete na iDNES.cz