Ona

Doporučujeme

K zimn¨Şm sv¨˘tkům rozhodn¨§ patř¨Ş nejen cukrov¨Ş, ale i v¨˘nočn¨Ş dekorace

K zimn¨Şm sv¨˘tkům rozhodn¨§ patř¨Ş nejen cukrov¨Ş, ale i v¨˘nočn¨Ş dekorace | foto: Martina Svadb¨Şkov¨˘

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

K zimním svátkům rozhodně patří nejen cukroví, ale i vánoční dekorace

Také se vždy s koncem léta těšíte, až si na Vánoce vyzdobíte dům nádhernými ozdobami, světýlky, jmelím a větvičkami jehličnanů? Vánoční dekorace k těmto krásným svátkům neodmyslitelně patří stejně jako vůně cukroví a pohádky.

Také milujete svíčky a odpočítáváte každý den do Vánoc? Pak si určitě pořiďte jemně zdobenou adventní svíčku z kolekce dánské značky Kähler s názvem Hammershøi Christmas. Pozvěte si kousek severských Vánoc k sobě domů! Svíčku každý den na chvíli zapálíte, aby vám odpočítávala zbývající dny do Štědrého dne, zatímco vám její svit vykouzlí úžasnou atmosféru.

Nejen vánoční stromeček – doma můžete mít celý les! Ukrytý ve skleněné kopuli. Po zapnutí se vám díky LED osvětlení rozzáří nádherná podívaná s příjemným teplým světlem. Mechanismus je navíc vybaven speciálním časovačem, který se po šesti hodinách automaticky sám vypne a za 18 hodin opět zapne.

K zimnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞm svˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘tkům rozhodnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěˇ¦¦¦ˇ¦ˇěˇ¦¨§...
K zimnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞm svˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘tkům rozhodnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěˇ¦¦¦ˇ¦ˇěˇ¦¨§...

Roztomilí skřítkové – každý je jedinečný

K Vánocům neodmyslitelně patří skřítci, kteří potěší nejen děti, ale i dospělé. Pořiďte si také jednoho! V každém skřítkovi z dílny Maileg se skrývá kus ruční práce, každý je tak originálem. Díky všitým magnetkům do rukou a nohou je dokonce můžete různě pospojovat, mohou se tak třeba držet za ruce.

K zimnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞm svˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘tkům rozhodnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěˇ¦¦¦ˇ¦ˇěˇ¦¨§...

Závěsné vánoční dekorace do okna i na stěnu mohou zdobit celoročně

U nás doma se máme všichni rádi – přesně to říká kovové srdce od Ib Laursen, kterým si můžete ozdobit vchodové dveře, okno nebo třeba stěnu v interiéru. Srdce je vyrobené z plechových lístečků jmelí v zašlé šedé barvě s patinou. Může sloužit nejen jako vánoční dekorace, ale romantiku vyklouzlí po celý rok.

Za dlouhých zimních večerů vám bude v okně nádherně svítit červená papírová hvězdice Red Star, která je zdobená drobným dírkováním a rudým metalickým vzorkem.

K zimn¨Şm sv¨˘tkům rozhodn¨§ patř¨Ş nejen cukrov¨Ş, ale i v¨˘nočn¨Ş dekorace

Zahřejte se něčím dobrým v nádherném hrnečku

Co by to bylo za Vánoce bez hřejivého nápoje? Ať už si rádi dopřáváte horkou čokoládu, čaj, grog nebo svařák, nejvíce si ho vychutnáte ve stylovém keramickém hrnku nebo plecháčku s vánočními motivy.

Nechte se inspirovat a pořiďte si něžné vánoční dekorace z pohodlí domova na Bella Rose.