Jde to i bez kouzel. Stačí se zeptat toho správného zrcadla

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vyděsíte se pokaždé, když spatříte vlastní odraz v zrcadle? Nezoufejte, za vaší nespokojeností stojí pravděpodobně i špatné zrcadlo, do kterého se právě díváte. Máte však možnost to změnit a poohlédnout se po takovém, které učiní váš život šťastnější a vás i vaši koupelnu ze všech nejkrásnější.

zrcadlo GLAMOUR | foto: SAPHO

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fotogalerie

Novinky a inovace v kouzelném světě koupelnových zrcadel vám umožní snadno vytvořit perfektní LOOK během pár minut. Pro interiér zas představují zářivý šperk, kterým lze stylově doladit jeho dokonalý design. Například pro milovníky minimalismu jsou správnou volbou nenápadná zrcadla s hliníkovým rámem, která působí elegantním dojmem, stejně jako zrcadla bez rámu. Vyznáváte přírodní či venkovský styl? Vsaďte na zrcadlo s dřevěným rámem. Vhodně zvolenou velikostí pak lze dosáhnout optického zvětšení prostoru malých koupelen. Chcete-li naopak rozbít velkou plochu, vybírejte zrcadlo s výrazným dekorem rámu, které místnost citelně oživí a rozveselí.

Prohlédněte si celou galerii a vyberte si to své

Ne nadarmo se říká, že zrcadlo dodává koupelně tvář. Pokud chceme mít opravdový přehled, oceníme praktické velké zrcadlo s integrovaným zvětšovacím zrcátkem, nebo samostatné závěsné kosmetické zrcátko, díky němuž nám neunikne jediný detail. Důležité je instalovat tento typ zrcadla tak, aby jeho zvětšovací část byla vždy umístěna v ideální požadované výšce.

Milovníky minimalismu jistě zaujmou zrcadla série FLOAT

Milovníky minimalismu jistě zaujmou zrcadla série FLOAT

Dnes už je téměř samozřejmostí kombinovat zrcadla s LED osvětlením. Dlouhá životnost a nízká spotřeba jsou hlavními výhodami oproti klasické zářivce. Zajímavou variantou jsou LED pásky, které umožňují různé stupně tlumení a změny barvy pro navození požadované atmosféry.

Důležitý je též výběr osvětlení.

Důležitý je též výběr osvětlení.

Například podsvícená zrcadla FLOAT od SAPHO dodají koupelně bílé intimní světlo, obzvláště příjemné při ranní hygieně či večerní romantice. Navíc lze na objednávku instalovat i RGB barevnou chromoterapii, která pozitivně působí na lidskou psychiku a náladu.

VIDEO s ukázkou chromoterapie.

Některé typy zrcadel jsou vybaveny též komforním senzorovým ovládáním

Některé typy též disponují vlastním vypínačem,stmívačem či dokonce bezdotykovým senzorempro maximální komfort.

VIDEO

Vrcholným dílem tohoto českého výrobce je však série výsuvných zrcadel TIRA, u níž myslel i na naše zdraví a přizpůsobil tedy jejich design ergonomii správného držení těla. Zrcadla jsou vybavena patentovanou technologií, která umožňuje jejich vysunutí až o 30 cm. 

Součástí zrcadla je také LED osvětlení, které se ovládá externím vypínačem. Stačí pouze přitáhnout zrcadlo k sobě a je konec nepohodlnému nahýbání se přes umyvadlo. Tato technologie posouvá klasická koupelnová zrcadla na vyšší úroveň a ocení ji jistě každá žena i muž, kteří o sebe rádi a pravidelně pečují.

Výsuvná zrcadla Tira - 3 snadné kroky k dokonalosti

eshop.sapho.cz/TIRA

Praktickou ukázku jednoduchosti a pohodlí při používání zrcadla TIRA můžete zhlédnout zde:

Pokud stále váháte, zda umístit nad umyvadlo zrcadlo nebo třeba praktickou „galerku“, můžete klidně zkombinovat obojí. Koupelnové galerky poskytují ideální prostor pro uskladnění kosmetiky, hygienických potřeb nebo holicího strojku. Vše budete mít přehledně uskladněno v ideální výšce vašich očí.

Galerka RIWA

Galerka RIWA

RIWA zrcadlo s dřevěnou poličkou, které lze libovolně kombinovat.

RIWA zrcadlo s dřevěnou poličkou, které lze libovolně kombinovat.
Mezi populární řešení patří třeba zrcadlové skříňky RIWA, které představují moderní zrcadlo s LED osvětlením, pod nímž uschováte každou maličkost. Galerky RIWA jsou též vybaveny integrovanou elektrickou zásuvkou. Policová zrcadla RIWA pak poskytují maximální variabilitu, neboť nabízí širokou škálu kombinací s otevřenou policí a můžete si tak vytvořit sestavu přesně podle svých představ. Vybírat též můžete z několika barevných dekorů.

Hledáte-li praktický koupelnový nábytek, který má styl a harmonizující účinek zároveň, nabízí se okouzlující série UBUD. Ta je vyrobena z masívního tropického dřeva z Indonésie. Jedná se o vysoce kvalitní zpracování s důrazem na detail a osobitým charakterem, který umocňuje aplikace šedobílé patiny a výrazného dekoru. Neodmyslitelným doplňkem je velké zrcadlo v ručně vyřezávaném rámu sladěným se zásuvkami. Kombinací s moderními prvky vytvoří nádherný, harmonický interiér s vůní exotiky.

Okouzlující interiér vytvoříte s koupelnovým nábytkem UBUD

Okouzlující interiér vytvoříte s koupelnovým nábytkem UBUD

Říká se, že střepy přinášejí štěstí, tak už na nic nečekejte a rozlučte se se svým starým neposlušným zrcadlem jednou provždy. Uvidíte, že i na váš nový odraz bude v tom správném zrcadle hned vypadat radostněji.

Více informací a potřebné inspirace naleznete na www.sapho.cz.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Laserová sezóna je v plném proudu. Co vše nám umí lasery vylepšit?

Laserová sezóna je v plném proudu! Co vše nám umí lasery vylepšit?

O rozšířených pórech se říká, že jsou novodobými vráskami, povadlé kontury často zbytečně čekají, než dozrají na...

Módní inspirátor naučí chytře nakupovat i ve stovkách e-shopů najednou

Módní inspirátor naučí chytře nakupovat i ve stovkách e-shopů najednou

Česká republika patří mezi e-shopovou velmoc. Celkem více než 40 000 internetovým obchodům navíc kraluje jako sortiment...

Přežijte svátky ve zdraví: 5+1 osvědčených tipů

Přežijte svátky ve zdraví: 5+1 osvědčených tipů

Resty v práci, předvánoční úklid a samozřejmě nákupy a večírky… Snažíte se před koncem roku dohnat vše, co jste...

Najdete na iDNES.cz