Jakými způsoby je možné podpořit růst svých vlasů?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vlasy jsou pro ženy symbolem krásy, pro muže zase symbolem mužnosti. Problém nastane, pokud začnou vypadávat a nejsou tak husté jako dříve. Faktorů, které mají na vypadávání vliv, je celá řada.

Jakými způsoby je možné podpořit růst svých vlasů? | foto: NANOGEN

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezi hlavní patří:

  • Dědičnost
  • Špatná nebo nedostatečná péče
  • Zdravotní problém

Cílem každého je pochopitelně růst vlasů podpořit a obnovit. Jaké jsou možnosti? Zde je výčet těch nejlepších. Souvisí nejenom s nutností investice do různých produktů, ale souvisí i se změnou životního stylu.

Změňte svou stravu

Zdravý životní má pozitivní účinky v mnoha ohledech. A týká se dokonce i vlasů a vlasové pokožky. Změna stravování skutečně dokáže stimulovat vlasovou pokožku. 

Podpořte růst vlasů tím, že do svého jídelníčku přidáte dostatek ovoce a zeleniny, a eliminujete z něho vše nezdravé – mastné, tučné a příliš sladké. Určitě je správné vědět i to, jaké vitamíny do těla prostřednictvím stavy dostat. Mezi trojici důležitých patří vitamin A, B i C. Dále nic nezkazíte, když budete jíst i stravu bohatou na vitamin E, a také železo.

Vyzkoušejte speciální produkty

Změna stravování by měla být prvním a nezbytným krokem. Ten můžete doplnit i produkty, které jsou volně dostupné a které pomáhají tomu, aby vaše vlasy zase dokonale rostly. O jaké produkty se jedná? Podívejte se na účinky Minoxidilu. Ten je dnes hojně doporučovaným výrobkem, který dokáže během několikaměsíční kúry zajistit nárůst vlasů až o 45 procent. Toto dokládá vypracovaná studie, zaměřená právě na zjištění konkrétních výsledků, které tento produkt má.

Eliminujte padání vlasů

Problém s hustotou vašich vlasů nemusí být nutně spojený s tím, že vám nerostou. Po této stránce může být vše v pořádku. Komplikací je, že vám vlasy padají. Jak zabránit vypadávání vlasů

My doporučíme v první řadě dostávat do těla výše zmíněnou škálu různých vitamínů, které jsou pomocníkem číslo jedna. Můžete tak učinit nejenom ze stravy, ale je možné koupit i různé doplňky stravy. Tablety, které potřebné vitamíny obsahují a které zaujmou vysokou koncentrací, i jednoduchým dávkováním.

Dále upravte svůj životní styl. To, že vám vlasy padají více než obvykle, může být dáno třeba nadměrným a dlouhodobým stresem, stejně jako nedostatkem spánku, nebo vlivem časté dehydratace. Stačí upravit svůj denní režim a problémy vymizí.

Pečujete o vlasy tak, jak si zaslouží?

Kvalitní šampony, kondicionéry, stejně jako výživné masky, nebo vlasové oleje. To všechno je základ správné péče, kterou si rozhodně zaslouží. K tomu nezapomeňte přidat také správnou techniku mytí, nebo šetrné sušení. Pozor také na vystavování přílišnému slunci, slané nebo chlorované vodě, ale i vlhkosti, větru i mrazu. To vše se na kvalitě vlasů podepisuje. I správná péče a ochrana tak může být cestou, jak opět obnovit jejich růst, a spolu s tím také jejich přirozenou krásu. 


Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

Laserová sezóna je v plném proudu. Co vše nám umí lasery vylepšit?

Laserová sezóna je v plném proudu! Co vše nám umí lasery vylepšit?

O rozšířených pórech se říká, že jsou novodobými vráskami, povadlé kontury často zbytečně čekají, než dozrají na...

Jaké karnevalové kostýmy jsou letos trendy pro karnevalové plesy?

Jaké karnevalové kostýmy jsou letos trendy pro karnevalové plesy?

Blíží se období masopustu a v snad v každé české či moravské obci se bude konat karneval či masopustní průvod masek....

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou zaměřeny na léčení kardiovaskulárních onemocnění, což je léčba srdce a cév. Základem jsou...

Najdete na iDNES.cz