Ona

Doporučujeme

Jaké vánoční dárky vždy potěší? Přece ty voňavé

Jaké vánoční dárky vždy potěší? Přece ty voňavé | foto: el nino parfum, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaké vánoční dárky vždy potěší? Přece ty voňavé

Také ještě nemáte pořízené vánoční dárky a bojíte se, že se už neproderete obchodními centry? Nakupte je z pohodlí domova! Dárky pro ženy, muže, malé parádnice i stylové kluky najdete na Elnino.cz. Vůně totiž vždy potěší.

Vůně pro každý typ ženy

Pro večerní akce zimní sezóny je jako stvořená parfémovaná voda Christian Siriano Intimate Silhouette s nádherným mysticky fialovým flakonem zpodobňujícím rozevlátou sukni. Orientální vanilkově-dřevitá kompozice vábí na vůni ambrového a santalového dřeva. V hlavě je parfém naplněn oříškovým aroma sezamového semínka. V srdci se k němu přidávají noty ambrového dřeva, jasmínu a lískového ořechu. Základ prosycuje santalové dřevo, kašmírové pižmo a příjemně nasládlá madagaskarská vanilka.

Odvážnou a nezávislou ženu, kterou přitahuje dobrodružný noční život, vystihuje parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Intense. Inspiruje ji absinth, jehož základem je „svatá trojice“ bylin – pelyněk pravý, anýz a fenykl obecný. Dámský parfém otevírá vedle absinthu také kalifornská ostružina. Zvolna se přidávají syté tóny kávy, pomerančových květů a jasmínu sambac. Vonná harmonie vyústí do vanilkového, lékořicového a santalového základu.

Dámský parfém GUESS Guess 1981 Los Angeles vás po přivonění přenese do tohoto úchvatného města plného hvězd. Zažijte dechberoucí výhled na oceán! Orientální květinový parfém startuje silnou vůní červeného rybízu, mandarinky a hrušky. Jeho srdci vládnou omamné pivoňky a jasmín, které doprovázejí plody a květy pomerančovníku. Gurmánský základ náleží cedrovému dřevu, vanilce, čokoládovým pralinkám, teplému medovému ambroxanu a erotizujícímu pižmu.

Jaké vánoční dárky vždy potěší? Přece ty voňavé

CHRISTIAN SIRIANO INTIMATE SILHOUETTE

Voňavé dárky pro muže

Také muži se mohou obklopit svou verzí orientální foyere vůně GUESS Guess 1981 Los Angeles. Osloví zaneprázdněného městského gentlemana, který se po večerech rád baví. Vůně je velmi přitažlivá pro ženy. Dokáže navodit relaxační atmosféru a vyvolat pocit orientálního přepychu. Pánský parfém otevírá švestka, černý pepř a bergamot. Jiskřivé srdce ovládá máta, geranium a zázvor. Mužný základ se nese ve znamení prohřívající ambry, silného tabáku, santalového dřeva a vetiveru.

Jaké vánoční dárky vždy potěší? Přece ty voňavé

THIERRY MUGLER ALIEN MAN

Nevšední sílu potřebnou k záchraně celého světa dodává mužům pánská verze legendární vůně Thierry Mugler Alien Man. Určena je pro optimistické a silné muže, kteří se dokážou vždy správně rozhodnout a jsou ve správný čas na správném místě. Úvodní kompozice se otevírá tóny dubu s koprem a anýzem. Zemitý úvod odlehčují citron, máta, tymián a levandule. Smyslné srdce se rozvibruje akordy z výrazného kašmírového dřeva a kůže, společně s muškátem, osmanthusem a pepřem. Nasládlý základ je tvořen vanilkou, bílou ambrou a cashmeranem.

Jaké vánoční dárky vždy potěší? Přece ty voňavé

THIERRY MUGLER ALIEN MAN

Každou ženu si podmaníte svůdnou orientální vůní s podtónem koření Armani Code Pour Homme. Je smyslná a nadčasová. Vůně se otevírá svěžími akordy citronu a bergamotu. Její srdce naplňují aromatický badyán, guajakové dřevo a květ olivovníku. Základ je založen na nebezpečně svůdných akordech tabáku, smyslné kůže a tonky.

Jaké vánoční dárky vždy potěší? Přece ty voňavé

YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM INTENSE

Voňavé vánoční dárky pro děti

Vaše děti budou mít radost ze sad s vůní nebo ze sprchových gelů. Krásný je třeba lesk na rty v dóze ve tvaru sovičky, úžasný je i jednorožec nebo závodní auto skrývající pěnu do koupele. Najděte inspiraci na Elnino.cz.

Jaké vánoční dárky vždy potěší? Přece ty voňavé

Pořiďte vánoční dárky na Elnino.cz

Všechny tyto oblíbené vůně najdete na e-shopu Elnino.cz, kde si vybere opravdu každý. Denně se zde doplňuje a rozšiřuje nabídka více než 1 milionu parfémů a kosmetiky. Najdete tu oblíbené bestsellery z celého světa, ale i bohatou nabídku unikátních niche značek. Seženete tu tedy vánoční dárky opravdu pro každého, kdo je vám blízký.

Jaké vánoční dárky vždy potěší? Přece ty voňavé

GUESS GUESS 1981 LOS ANGELES

Dárky pro ženy, muže i děti pořídíte v pohodlí domova přes e-shop nebo navštivte některou ze tří kamenných prodejen v Praze (nedávno byla otevřená jedna z nich poblíž Florence) či v Plzni.

Necháte rozhodnutí raději na obdarovaném? Pořiďte mu dárkový poukaz!

Více informací a kompletní sortiment dárků pro vaše blízké najdete na Elnino.cz.