Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Galerie Harfa oslaví 11. listopadu už 8. narozeniny a k nim nadělí návštěvníkům obchodního centra 8 dní nabitých slevami a dárky. Slevové kupony si zákazníci mohou vyzvednout přímo v obchodním centru a budou je moci využít od 4. do 11. listopadu, do akce se zapojilo přes 100 obchodů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival | foto: Galerie Harfa

Narozeninový “dort” si pak Harfa nadělí o týden později v podobě Čokoládového festivalu, největší sladké události v ČR, která bude probíhat od 16. do 18. listopadu.

“Galerie Harfa byla slavnostně otevřena 11. 11. 2010 v 11:11 hodin. Dnes se v prostorech obchodního centra nachází 160 obchodů a také třeba Dinopark, 5D kino nebo Síň slávy českého hokeje. Kromě toho pro naše zákazníky ročně organizujeme desítky kulturních a zábavních akcí,” vyjmenovala Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa. 

K oslavě narozenin si obchodní centrum připravilo dárek pro všechny návštěvníky v podobě Čokoládového festivalu a 8 dní nabitých slevami.

Slevové kupony budou obsahovat například vstupenku do 5D kina za 69 Kč, k dispozici bude také sleva 250 Kč na rodinné vstupné do Dinoparku, 30 % na kuchyňský nábytek Gorenje, až 70 % slevy v Eiffel optic nebo 80 % sleva na registraci do fitness Form Factory a mnoho dalších. Slevy bude možné uplatnit po dobu 8 dní v období od 4. do 11. listopadu.

O OC Galerie Harfa

Galerie Harfa v pražských Vysočanech byla otevřena 11. listopadu 2010. Již od počátku svého provozu se profiluje jako obchodní centrum nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Střecha Galerie Harfa se od roku 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova. V zimních měsících je na střeše v provozu kluziště o rozměrech 20 × 30 m. V srpnu 2016 dokončila investiční skupina WOOD & Company akvizici administrativního a obchodního centra Galerie Harfa a stala se tak jejím novým akcionářem.

Dámy budou moci během oslav narozenin OC Harfa využít speciální nabídky parfumerie Sephora. Profesionální vizážistky z Kat von D, Bennefit a Too Faced nabídnou dokonalý makeup a představí nejžhavější novinky ze světa krásy. Na zákaznice budou čekat dárky k nákupu, náladu pak zvedne občerstvení a DJ. Zájemkyně si mohou rezervovat termín na www.sephora-sluzby.cz.

Pokud patříte mezi milovníky čokolády, máte jedinečnou příležitost udělat si výlet do historie čokolád, vyzkoušet vaření s čokoládou, ochutnat spoustu sladkých dobrot nebo se zúčastnit čokoládového workshopu. Na návštěvníky Galerie Harfa totiž čeká o víkendu 16. - 18. 11. už 7. ročník Čokoládového festivalu – největší sladké události v České republice. V rámci doprovodného programu nebudou chybět taneční vystoupení a soutěže.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Ještě jste o nich neslyšeli? Tyto grafické kartičky umí posloužit jako dokonalá dekorace důležitých fotografií s naším...

Zahřívající čaje: zajímavý nápad s pepřem nebo papričkou

Zahřívající čaje

Teplý nápoj zahřeje už sám o sobě, ale je dobré zvolit čaje, které jsou obohaceny o přírodní zahřívací složky. Tyto...

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte?

Nedbalost, či neznalost? Dle zákona ani jedno neomlouvá.

Najdete na iDNES.cz